Olimpici Gyermek Férfi Párbajtőr Verseny
Békéscsaba, 2021.05.14.

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   PETROVSZKI   Áron    AVA    1.000   26   30   qualifier 
 2   SALAMON   Bálint    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    1.000   23   30   qualifier 
 3   BAGOLY   Benedek    PTE-PEAC    1.000   23   29   qualifier 
 4   KISS   Donát Lőrinc    BHSE    1.000   22   30   qualifier 
 5   BORBÉLY   Máté    BALATON VÍVÓKLUB    1.000   22   25   qualifier 
 6   NAGY-TÓSZEGI   Soma    PTE-PEAC    1.000   21   30   qualifier 
 7   ÖRSI   Boldizsár    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    1.000   15   30   qualifier 
 8   FARKAS   Bence    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.833   17   28   qualifier 
 9   OSZTER-BARCSAY   Dominik    BÉKESSY DEBRECEN    0.833   16   27   qualifier 
 10   VASKEBA   Vince    BVSC    0.833   14   29   qualifier 
 11   DEÁK   András    SZENT LÁSZLÓ    0.833   13   29   qualifier 
 12   KUZNYECOV   Jároszláv Örs    BALATON VÍVÓKLUB    0.833   13   27   qualifier 
 13   ZÖLD   Zsombor    BHSE    0.833   13   26   qualifier 
 14   VÉGH   Ágoston    PILISI SPORTEGYESÜLET    0.833   12   28   qualifier 
 15   NOGULA   Mór    DANUBIUS RSC    0.833   12   27   qualifier 
 16   SZENTPÁLI   Dániel    PTE-PEAC    0.833   12   24   qualifier 
 17   SZABÓ   Csanád    TFSE    0.833   11   25   qualifier 
 18   MAKAI   Benjamin    BVSC    0.800   12   24   qualifier 
 19   PATAKY   Roland    DVE    0.800   11   20   qualifier 
 20   VARRÓ   Márton    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.800   10   23   qualifier 
 21   INOTAI   Botond    BHSE    0.667   14   26   qualifier 
 22   GALLY-KOVÁCS   Márton    BHSE    0.667   14   24   qualifier 
 23   HERMANN   Dániel    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.667   12   25   qualifier 
 24   DONKÓ   Zádor Áron    BHSE    0.667   11   27   qualifier 
 25   SZÁNTÓ   Zalán    MTK BUDAPEST    0.667   11   25   qualifier 
 26   MIRKÓ   Zalán    BHSE    0.667   10   28   qualifier 
 27   FEKETE-FENYVESI   Olivér    SZVSZSE    0.667   9   26   qualifier 
 28   DÉKÁNY   Patrik    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.667   6   27   qualifier 
 29   BORKA   Hunor Dániel    SZTE-VK    0.667   4   20   qualifier 
 30   GEVLICH   Sergei    BALATON VÍVÓKLUB    0.667   3   23   qualifier 
 31   SZIJJÁRTÓ   Tamás    BVSC    0.667   2   20   qualifier 
 32   BACSÓ   Dániel    MTK BUDAPEST    0.667   -2   24   qualifier 
 33   MAKRANCZI   András Levente    BHSE    0.600   1   19   qualifier 
 34   DÓCZY   Szabolcs    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.600   -2   18   qualifier 
 35   VÖRÖS   Róbert    BHSE    0.600   -2   16   qualifier 
 36   HARMATI   Péter    MTK BUDAPEST    0.500   2   23   qualifier 
 37   EGRI   Olivér    AVENGARDE VSE    0.500   1   15   qualifier 
 38   CSARNAI   Roland    AVA    0.500   -1   19   qualifier 
 39   PAPP   Dávid Ádám    MTK BUDAPEST    0.500   -1   16   qualifier 
 40   SZAJKOVITS   Bence    VERESEGYHÁZ    0.500   -2   23   qualifier 
 41   KUBINGER   Ákos    OMS-TATA    0.500   -5   17   qualifier 
 42   CSERMÁK   Gergely    SZENT LÁSZLÓ    0.400   -1   14   qualifier 
 43   FODOR   Kara Géza    BHSE    0.333   0   20   qualifier 
 44   VÁSÁRHELYI   Patrik    AVENGARDE VSE    0.333   -1   21   qualifier 
 45   BORBÉLY   Levente    BHSE    0.333   -2   22   qualifier 
 46   BÉKEFI   László    BHSE    0.333   -2   20   qualifier 
 47   KOLLÁR   Milán    AVA    0.333   -4   18   qualifier 
 48   SŐREG   Ádám    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.333   -6   19   qualifier 
 49   SUHAJDA   Péter Márton    AVA    0.333   -6   16   qualifier 
 50   LAKATOS-SZAKOS   Bálint    BALATON VÍVÓKLUB    0.333   -7   20   qualifier 
 51   TÍMÁR   Dániel    ANGELS    0.333   -7   19   qualifier 
 52   NAGY   Levente    SZENT LÁSZLÓ    0.333   -7   14   qualifier 
 53   HORSI   Bulcsú    TFSE    0.333   -8   14   qualifier 
 54   KEMP   Balázs    SZENT LÁSZLÓ    0.333   -9   17   qualifier 
 55   BÁRTFAI   Marcell    DVE    0.333   -13   11   qualifier 
 56   DOBÁN   Zsombor    MTK BUDAPEST    0.333   -14   12   qualifier 
 57   LÉVAI   Lehel    ÉVISZ DSE    0.200   -7   13   qualifier 
 58   GAÁL   Zétény    DANUBIUS RSC    0.200   -14   10   qualifier 
 59   BOTZHEIM   Ádám    PILISI SPORTEGYESÜLET    0.167   -7   16   qualifier 
 60   KISS   Olivér    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.167   -14   14   qualifier 
 61   BÁLINT   Bence    SZTE-VK    0.167   -14   13   qualifier 
 62   HAJDÚ   András    BAJAI VÍVÓ SE    0.167   -15   12   qualifier 
 62   PAUKÓ   Botond    AVENGARDE VSE    0.167   -15   12   qualifier 
 64   ALADICS   Ábel    BAJAI VÍVÓ SE    0.167   -15   10   qualifier 
 65   VAN LEEUWEN   Lukas    SZTE-VK    0.167   -18   10   qualifier 
 66   PÁSZTOR   Patrik    DANUBIUS RSC    0.167   -18   8   qualifier 
 67   EGRESSY   Botond Gábor    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.167   -19   6   qualifier 
 68   MOSOLYGÓ   Márton    MTK BUDAPEST    0.000   -13   13   qualifier 
 69   ZSARNAI   Levente Ákos    SZTE-VK    0.000   -14   11   qualifier 
 70   HOFFER   Károly    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.000   -16   9   qualifier 
 71   KESSERŰ-LUKÁCS   Péter    SZTE-VK    0.000   -18   7   qualifier 
 72   SZELEZSÁN   Martin    AVA    0.000   -19   11   qualifier 
 73   CZIMMER   Bendegúz László    BHSE    0.000   -25   5   qualifier 
 73   KLICSU   András Márton    DANUBIUS RSC    0.000   -25   5   qualifier 
 75   BALOGH   Dominik Zsolt    DANUBIUS RSC    0.000   -30   0   qualifier 

 
Document engarde-service - 2021. 05. 14. 12:39:54
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently