Olimpici Gyermek Férfi Párbajtőr Verseny
Békéscsaba, 2021.05.14.

  -  Engarde Smart

      Tableau of 128

    Tableau of 128     Tableau of 64   Tableau of 32
   1   PETROVSZKI Áron   AVA      
          PETROVSZKI Áron 
128                               
      Referee: MECSKÓ Máté AVA   PETROVSZKI Áron 
   65   VAN LEEUWEN Lukas   SZTE-VK       10/1
  Referee: STEFKOVICS Linda AVA        VAN LEEUWEN Lukas      
64   ALADICS Ábel   BAJAI VÍVÓ SE  10/8     
        Referee: DEMETER Diána BVSC   PETROVSZKI Áron 
   33   MAKRANCZI András Levente   BHSE           10/2
          MAKRANCZI András Levente      
96                
      Referee: SZABÓ Bence AVA   BACSÓ Dániel 
   97            10/7
          BACSÓ Dániel 
32   BACSÓ Dániel   MTK BUDAPEST     
 
   17   SZABÓ Csanád   TFSE     
          SZABÓ Csanád 
112           
      Referee: SZABÓ Bence AVA   SZABÓ Csanád 
   81            10/8
          SŐREG Ádám      
48   SŐREG Ádám   SZOLNOKI SPORTISKOLA          
        Referee: KESZTHELYI Zsombor AVA   SZENTPÁLI Dániel 
   49   SUHAJDA Péter Márton   AVA           10/6
          SUHAJDA Péter Márton      
80                
      Referee: DÉKÁNY Viktória AVA   SZENTPÁLI Dániel 
   113            9/8
          SZENTPÁLI Dániel 
16   SZENTPÁLI Dániel   PTE-PEAC     
 
   9   OSZTER-BARCSAY Dominik   BÉKESSY DEBRECEN     
          OSZTER-BARCSAY Dominik 
120           
      Referee: MECSKÓ Máté AVA   OSZTER-BARCSAY Dominik 
   73   CZIMMER Bendegúz László   BHSE       10/3
  Referee: SZAJKÓ Zalán SZOLNOKI SPORTISKOLA        DOBÁN Zsombor      
56   DOBÁN Zsombor   MTK BUDAPEST  10/8     
        Referee: MECSKÓ Máté AVA   OSZTER-BARCSAY Dominik 
   41   KUBINGER Ákos   OMS-TATA           10/5
          KUBINGER Ákos      
88                
      Referee: DÉKÁNY Kinga AVA   DONKÓ Zádor Áron 
   105            4/3
          DONKÓ Zádor Áron 
24   DONKÓ Zádor Áron   BHSE     
 
   25   SZÁNTÓ Zalán   MTK BUDAPEST     
          SZÁNTÓ Zalán 
104           
      Referee: KESZTHELYI Zsombor AVA   SZAJKOVITS Bence 
   89            10/9
          SZAJKOVITS Bence      
40   SZAJKOVITS Bence   VERESEGYHÁZ          
        Referee: SZAJKÓ Zalán SZOLNOKI SPORTISKOLA   SZAJKOVITS Bence 
   57   LÉVAI Lehel   ÉVISZ DSE         8/6
  Referee: ANDRÁSFI Júlia BVSC        LÉVAI Lehel      
72   SZELEZSÁN Martin   AVA  9/4     
      Referee: ANDRÁSFI Júlia BVSC   FARKAS Bence 
   121            10/5
          FARKAS Bence 
 FARKAS Bence   OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA     
 
   5   BORBÉLY Máté   BALATON VÍVÓKLUB     
          BORBÉLY Máté 
124           
      Referee: ANDRÁSFI Júlia BVSC   BORBÉLY Máté 
   69   ZSARNAI Levente Ákos   SZTE-VK       10/6
  Referee: DÉKÁNY Kinga AVA        ZSARNAI Levente Ákos      
60   KISS Olivér   SZOLNOKI SPORTISKOLA  10/6     
        Referee: SZABÓ Bence AVA   EGRI Olivér 
   37   EGRI Olivér   AVENGARDE VSE           10/2
          EGRI Olivér      
92                
      Referee: KESZTHELYI Zsombor AVA   EGRI Olivér 
   101            10/9
          DÉKÁNY Patrik 
28   DÉKÁNY Patrik   SZOLNOKI SPORTISKOLA     
 
   21   INOTAI Botond   BHSE     
          INOTAI Botond 
108           
      Referee: DEMETER Diána BVSC   INOTAI Botond 
   85            10/3
          VÁSÁRHELYI Patrik      
44   VÁSÁRHELYI Patrik   AVENGARDE VSE          
        Referee: STEFKOVICS Linda AVA   INOTAI Botond 
   53   HORSI Bulcsú   TFSE           10/6
          HORSI Bulcsú      
76                
      Referee: DEMETER Diána BVSC   KUZNYECOV Jároszláv Örs 
   117            10/3
          KUZNYECOV Jároszláv Örs 
12   KUZNYECOV Jároszláv Örs   BALATON VÍVÓKLUB     
 
   13   ZÖLD Zsombor   BHSE     
          ZÖLD Zsombor 
116           
      Referee: BENCSIK Anna AVA   ZÖLD Zsombor 
   77            10/5
          NAGY Levente      
52   NAGY Levente   SZENT LÁSZLÓ          
        Referee: RÁCZ Odett AVA   ZÖLD Zsombor 
   45   BORBÉLY Levente   BHSE           10/9
          BORBÉLY Levente      
84                
      Referee: BENCSIK Anna AVA   VARRÓ Márton 
   109            10/5
          VARRÓ Márton 
20   VARRÓ Márton   OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA     
 
   29   BORKA Hunor Dániel   SZTE-VK     
          BORKA Hunor Dániel 
100           
      Referee: DÉKÁNY Kinga AVA   HARMATI Péter 
   93            10/7
          HARMATI Péter      
36   HARMATI Péter   MTK BUDAPEST          
        Referee: MARKOVICS György BALATON VÍVÓKLUB   KISS Donát Lőrinc 
   61   BÁLINT Bence   SZTE-VK         10/4
  Referee: MARKOVICS György BALATON VÍVÓKLUB        MOSOLYGÓ Márton      
68   MOSOLYGÓ Márton   MTK BUDAPEST  10/9     
      Referee: MARKOVICS György BALATON VÍVÓKLUB   KISS Donát Lőrinc 
   125            10/1
          KISS Donát Lőrinc 
 KISS Donát Lőrinc   BHSE     
 
   3   BAGOLY Benedek   PTE-PEAC     
          BAGOLY Benedek 
126           
      Referee: STEFKOVICS Linda AVA   BAGOLY Benedek 
   67   EGRESSY Botond Gábor   OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA       10/2
  Referee: HRICZ Lilla AVA        PAUKÓ Botond      
62   PAUKÓ Botond   AVENGARDE VSE  10/5     
        Referee: ANDRÁSFI Júlia BVSC   BAGOLY Benedek 
   35   VÖRÖS Róbert   BHSE           10/2
          VÖRÖS Róbert      
94                
      Referee: DÉKÁNY Kinga AVA   GEVLICH Sergei 
   99            10/2
          GEVLICH Sergei 
30   GEVLICH Sergei   BALATON VÍVÓKLUB     
 
   19   PATAKY Roland   DVE     
          PATAKY Roland 
110           
      Referee: BALOGH Szabolcs BÉKESSY DEBRECEN   PATAKY Roland 
   83            10/3
          BÉKEFI László      
46   BÉKEFI László   BHSE          
        Referee: BALOGH Szabolcs BÉKESSY DEBRECEN   PATAKY Roland 
   51   TÍMÁR Dániel   ANGELS           10/2
          TÍMÁR Dániel      
78                
      Referee: BALOGH Szabolcs BÉKESSY DEBRECEN   VÉGH Ágoston 
   115            10/9
          VÉGH Ágoston 
14   VÉGH Ágoston   PILISI SPORTEGYESÜLET     
 
   11   DEÁK András   SZENT LÁSZLÓ     
          DEÁK András 
118           
      Referee: MARKOVICS György BALATON VÍVÓKLUB   DEÁK András 
   75   BALOGH Dominik Zsolt   DANUBIUS RSC       10/3
  Referee: BALOGH Szabolcs BÉKESSY DEBRECEN        KEMP Balázs      
54   KEMP Balázs   SZENT LÁSZLÓ  10/1     
        Referee: DÉKÁNY Kinga AVA   DEÁK András 
   43   FODOR Kara Géza   BHSE           10/8
          FODOR Kara Géza      
86                
      Referee: HRICZ Lilla AVA   GALLY-KOVÁCS Márton 
   107            10/2
          GALLY-KOVÁCS Márton 
22   GALLY-KOVÁCS Márton   BHSE     
 
   27   FEKETE-FENYVESI Olivér   SZVSZSE     
          FEKETE-FENYVESI Olivér 
102           
      Referee: HRICZ Lilla AVA   FEKETE-FENYVESI Olivér 
   91            10/2
          CSARNAI Roland      
38   CSARNAI Roland   AVA          
        Referee: KOVÁCS Emese AVA   NAGY-TÓSZEGI Soma 
   59   BOTZHEIM Ádám   PILISI SPORTEGYESÜLET         10/7
  Referee: MECSKÓ Máté AVA        BOTZHEIM Ádám      
70   HOFFER Károly   SZOLNOKI SPORTISKOLA  10/7     
      Referee: HRICZ Lilla AVA   NAGY-TÓSZEGI Soma 
   123            10/5
          NAGY-TÓSZEGI Soma 
 NAGY-TÓSZEGI Soma   PTE-PEAC     
 
   7   ÖRSI Boldizsár   OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA     
          ÖRSI Boldizsár 
122           
      Referee: DÉKÁNY Kinga AVA   ÖRSI Boldizsár 
   71   KESSERŰ-LUKÁCS Péter   SZTE-VK       10/1
  Referee: TÓTH Marcell AVA        KESSERŰ-LUKÁCS Péter      
58   GAÁL Zétény   DANUBIUS RSC  10/3     
        Referee: DÉKÁNY Viktória AVA   ÖRSI Boldizsár 
   39   PAPP Dávid Ádám   MTK BUDAPEST           10/5
          PAPP Dávid Ádám      
90                
      Referee: SZAJKÓ Zalán SZOLNOKI SPORTISKOLA   MIRKÓ Zalán 
   103            10/8
          MIRKÓ Zalán 
26   MIRKÓ Zalán   BHSE     
 
   23   HERMANN Dániel   SZOLNOKI SPORTISKOLA     
          HERMANN Dániel 
106           
      Referee: SZAJKÓ Zalán SZOLNOKI SPORTISKOLA   HERMANN Dániel 
   87            10/6
          CSERMÁK Gergely      
42   CSERMÁK Gergely   SZENT LÁSZLÓ          
        Referee: BENCSIK Anna AVA   VASKEBA Vince 
   55   BÁRTFAI Marcell   DVE         10/4
  Referee: RÁCZ Odett AVA        KLICSU András Márton      
74   KLICSU András Márton   DANUBIUS RSC  10/7     
      Referee: RÁCZ Odett AVA   VASKEBA Vince 
   119            10/4
          VASKEBA Vince 
10   VASKEBA Vince   BVSC     
 
   15   NOGULA Mór   DANUBIUS RSC     
          NOGULA Mór 
114           
      Referee: RÁCZ Odett AVA   NOGULA Mór 
   79            10/4
          LAKATOS-SZAKOS Bálint      
50   LAKATOS-SZAKOS Bálint   BALATON VÍVÓKLUB          
        Referee: TÓTH Marcell AVA   MAKAI Benjamin 
   47   KOLLÁR Milán   AVA           10/2
          KOLLÁR Milán      
82                
      Referee: TÓTH Marcell AVA   MAKAI Benjamin 
   111            10/1
          MAKAI Benjamin 
18   MAKAI Benjamin   BVSC     
 
   31   SZIJJÁRTÓ Tamás   BVSC     
          SZIJJÁRTÓ Tamás 
98           
      Referee: TÓTH Marcell AVA   SZIJJÁRTÓ Tamás 
   95            10/4
          DÓCZY Szabolcs      
34   DÓCZY Szabolcs   SZOLNOKI SPORTISKOLA          
        Referee: VÁMOS Panna AVA   SALAMON Bálint 
   63   HAJDÚ András   BAJAI VÍVÓ SE         10/6
  Referee: VÁMOS Panna AVA        HAJDÚ András      
66   PÁSZTOR Patrik   DANUBIUS RSC  10/6     
      Referee: STEFKOVICS Linda AVA   SALAMON Bálint 
   127            10/7
          SALAMON Bálint 
 SALAMON Bálint   ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA     

 
Document engarde-service - 2021. 05. 14. 13:54:31
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently