Чемпіонат України з фехтування
серед юнаків 2004 р.н. та молодших (шпага)
м.Київ

  -  Engarde Smart

Overall ranking

 Rank   Name   First name   Club   Status 
 1   ГОРЕЦЬКИЙ   Антон    ОКДЮСШ Д      
 2   КАЛІТОВСЬКИЙ   Тимофій    ДЮСШ АРМІЄЦЬ      
 3   ВАСИЛИШИН   Дмитро    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ      
 3   КУРГАН   Володимир    ДЮСШ 2     
 5   БЕЗКОРОВАЙНИЙ   Даніл    ОКДЮСШ Д      
 6   МАЗУР   Даніїл    ОДЮСШ     
 7   ПОНОМАРЬОВ   Данііл    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ      
 8   ЕВТУШЕНКО   Назар    ДЮСШ АРМІЄЦЬ      
 9   МИКИТЕНКО   Максим    ДЮСШ АРМІЄЦЬ      
 10   ГУМЕНЮК   Андрій    ДЮСШ 2     
 11   САМОЙЛОВ   Роман    УКРАЇНА     
 12   БАЛАГУРА   Дмитро    ДЮСШ АРМІЄЦЬ      
 13   МЕЛЬНИК   Віктор    ДЮСШ 2     
 14   ПЛАКСІН   Дмитро    ДЮСШ АРМІЄЦЬ      
 15   МАЙСТРЕНКО   Лев    ЛДЮСШ№2     
 16   ЧЕРНОГОД   Ілля    ДЮСШ 2     
 17   ПОМЧЕНКО   Антоніо    ДЮСШ16     
 18   БУКСАР   Валерій    ШВСМ Д      
 19   БАЛЬБУЗА   Владислав    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ      
 20   СКИДАН   Микола    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ      
 21   АВГУСТІН   Марк    ДЮСШ АРМІЄЦЬ      
 22   МИРОНЕНКО   Ян    ДНІПРОПЕТРОВСЬКА     
 23   ПЕРЧУК   Максим    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ      
 24   МАРКОВ-САВЧЕНКО   Олег    ВУФК     
 25   ГЕРАСИМЕНКО   Андрій    ОК ДЮСШ     
 26   ЛОМОНОСОВ   Матвій    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ      
 27   АКАВ   Нікіта    ДЮСШ АРМІЄЦЬ      
 28   СИДОРОВ   Михайло    ДЮСШ АРМІЄЦЬ      
 29   СЛЮСАРЕВ   Михайло    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ      
 30   СИДОРЧУК   Ілля    ДНІПРОПЕТРОВСЬКА     
 31   ПРОКОФ`ЄВ   Арсеній    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ      
 32   КАЛІНІЧ   Вадим    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ      
 33   ЛАВРЕНТЬЄВ   Денис    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ     DNF 
 34   КОВАЛЬ   Євгеній    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ      
 35   НЕТЯГА   Ярослав    ДНІПРОПЕТРОВСЬКА     
 36   ПОЛЯНСЬКИЙ   Андрій    УКРАЇНА     
 37   РУСИН   Максим    ОКДЮСШ Д      
 38   ОРЛОВСКИЙ   Святослав    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ      
 39   САВКА   Анатолій    ЛДЮСШ№2     
 39   СЕМЕНІЙ   Олексій    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ      
 41   ЦИГИЛЬ   Марк    ЛАФ     
 42   ЛУКАШОВ   Даніїл    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ      
 43   БОРОВСЬКИЙ   Денис    ДНІПРОПЕТРОВСЬКА     
 44   ДМИТРИШИН   Данило    ЛАФ     
 45   МІКУНОВ   Артем    ДНІПРОПЕТРОВСЬКА     
 46   КРИВОНОС   Максим    ОКДЮСШ Д      
 47   МОЛОКАНОВ   Костянтин    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ      
 48   ДОРОШЕНКО   Юрій    УКРАЇНА     
 49   РУСІН   Ілля    ОДЮСШ     
 50   СЛІПЧЕНКО   Павло    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ      
 51   МИКИТЕНКО   Олег    ДЮСШ АРМІЄЦЬ      
 52   СМЕДЛЯЄВ   Артем    ДЮСШ АРМІЄЦЬ      
 53   СТУКАЛ   Олексій    ОК ДЮСШ     
 54   ГАВАДЗИН   Василь    ГО ХСФК Маестро      
 55   СТРОКАТОВ   Володимир    ЛАФ     
 56   РЯБУХА   Назар    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ      
 57   ШКАРОВСКИЙ   Олег    КМШВСМ     
 58   ВОЇНОВ   Данило    ЛАФ     
 58   ПОЛЯКОВ   Костянтин    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ      
 60   КОЛЬБА   Марко    ЛДЮСШ№2     
 61   ВОЛЬКОВИЧ   Марк    УКРАЇНА     
 62   ЗАВЕРУХА   Марк    ЛАФ     
 63   ТАРАСЕВИЧ   Денис    ЛДЮСШ№2     
 64   ЛЕОНТЬЄВ   Олександр    ВУФК     
 65   СТАШЕВСЬКИЙ   Ілля    ДЮСШ АРМІЄЦЬ      
 66   ГОРДІЄНКО   Олександр    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ      
 67   ШЕВЧУК   Олег    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ      
 68   ДУМИЧ   Денис    ЛДЮСШ№2     
 69   СТАСОВСЬКИЙ   Марк    ДЮСШ16     
 70   ГОРНОСТАЄВ   Юрій    ОК ДЮСШ     
 71   КОЛЕСНІКОВ   Ілля    СПАРТАК     
 71   РУБАНКО   Арлан    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ      
 73   ЗАЛІЗНИЙ   Нікіта    ДЮСШ АРМІЄЦЬ      
 74   КАЛИНКА   Захар    ЛДЮСШ№2     
 75   ОЛЕЙНИК   Святослав    ДНІПРОПЕТРОВСЬКА     
 76   СІЛЬВЕРСТОВ   Олександр    ДЮСШ АРМІЄЦЬ      
 77   ТАНСЬКИЙ   Іван    ВУФК     
 78   ГРИШАКОВ   Павло    ДНІПРОПЕТРОВСЬКА     
 79   ЛЕМАК   Святослав    ОКДЮСШ Д      
 80   ЛОМОНОСОВ   Андрій    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ      
 81   СКОК   Андрій    ДЮСШ ДИНАМІВЕЦЬ      
 82   БЕСАРАБЧИК   Іван    ДИНАМІВЕЦЬ БЕРСЕРК     
 83   ЛАВРУСЕВИЧ   Ілля    СПАРТАК     
 83   ФЕДУНЬ   Ілля    ЛДЮСШ№2     
 85   РЕМЕЗ   Владислав    ДИНАМІВЕЦЬ БЕРСЕРК     

 
Document engarde-service - 18.01.2021 16:18:09
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently