Чемпіонат України з фехтування
серед юнаків 2004 р.н. та молодших (шпага) командні
м.Київ
19.01.2021

  -  Engarde Smart

Overall ranking

 Rank   Name   Country 
 1   М. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-1
     ГУМЕНЮК Андрій 
     КУРГАН Володимир 
     МАЗУР Даніїл 
     ЧЕРНОГОД Ілля  
    
 2   М. КИЇВ-2
     ЕВТУШЕНКО Назар 
     КАЛІТОВСЬКИЙ Тимофій 
     ПЛАКСІН Дмитро 
     МИКИТЕНКО Максим  
    
 3   М .КИЇВ-1
     БАЛЬБУЗА Владислав 
     ВАСИЛИШИН Дмитро 
     ПОМЧЕНКО Антоніо 
     СЛЮСАРЕВ Михайло  
    
 4   ЗАКАРПАТТЯ-1
     БЕЗКОРОВАЙНИЙ Даніл 
     ГОРЕЦЬКИЙ Антон 
     БУКСАР Валерій  
    
 5   М. ДНІПРО-1
     БОРОВСЬКИЙ Денис 
     МИРОНЕНКО Ян 
     МІКУНОВ Артем 
     СИДОРЧУК Ілля  
    
 6   М. КИЇВ-5
     КОВАЛЬ Євгеній 
     ЛОМОНОСОВ Матвій 
     СЕМЕНІЙ Олексій 
     СКИДАН Микола  
    
 7   М. КИЇВ-10
     АВГУСТІН Марк 
     ЛАВРЕНТЬЄВ Денис 
     ПЕРЧУК Максим 
     СТАСОВСЬКИЙ Марк  
    
 8   М. КИЇВ-6
     ЛУКАШОВ Даніїл 
     МОЛОКАНОВ Костянтин 
     ОРЛОВСКИЙ Святослав 
     СЛІПЧЕНКО Павло  
    
 9   М. ХАРКІВ
     ВОЛЬКОВИЧ Марк 
     ДОРОШЕНКО Юрій 
     ПОЛЯНСЬКИЙ Андрій 
     САМОЙЛОВ Роман  
    
 10   М. ЛЬВІВ
     ДМИТРИШИН Данило 
     ВОЇНОВ Данило 
     ЗАВЕРУХА Марк 
     СТРОКАТОВ Володимир  
    
 11   М. КИЇВ-3
     БАЛАГУРА Дмитро 
     АКАВ Нікіта 
     МИКИТЕНКО Олег 
     СИДОРОВ Михайло  
    
 12   М. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-2
     ГАВАДЗИН Василь 
     МЕЛЬНИК Віктор 
     РУСІН Ілля  
    
 13   М. КИЇВ-8
     КАЛІНІЧ Вадим 
     ПОНОМАРЬОВ Данііл 
     СКОК Андрій  
    
 14   М. МИКОЛАЇВ
     ЛЕОНТЬЄВ Олександр 
     МАРКОВ-САВЧЕНКО Олег 
     ТАНСЬКИЙ Іван  
    
 15   ЗАКАРПАТТЯ-2
     ЛЕМАК Святослав 
     КРИВОНОС Максим 
     РУСИН Максим  
    
 16   М. КИЇВ-4
     ЗАЛІЗНИЙ Нікіта 
     СТАШЕВСЬКИЙ Ілля 
     СІЛЬВЕРСТОВ Олександр  
    
 17   М. ЧЕРКАСИ
     ГЕРАСИМЕНКО Андрій 
     ГОРНОСТАЄВ Юрій 
     СТУКАЛ Олексій  
    
 18   М. КИЇВ-7
     ГОРДІЄНКО Олександр 
     ЛОМОНОСОВ Андрій 
     ПОЛЯКОВ Костянтин 
     ПРОКОФ`ЄВ Арсеній  
    
 19   М. КИЇВ-9
     РУБАНКО Арлан 
     РЯБУХА Назар 
     ШЕВЧУК Олег 
     ШКАРОВСКИЙ Олег  
    
 20   М .ДНІПРО-2
     ГРИШАКОВ Павло 
     НЕТЯГА Ярослав 
     ОЛЕЙНИК Святослав  
    

 
Document engarde-service - 19.01.2021 15:03:53
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently