Чемпіонат України з фехтування на шпагах
серед юнаків та дівчат
юнаки індивідуальні
28-30.11.2021 м.Київ

  -  Engarde Smart

Overall ranking (141 fencers)

 Rank   Name   First name   Club 
 1   ПОМЧЕНКО   Антоніо    СДЮСШОР №16  
 2   МИКИТЕНКО   Максим    ДЮСШ"АРМІЄЦЬ  
 3   ЄВТУШЕНКО   Назар    ДЮСШ"АРМІЄЦЬ  
 3   СКИДАН   Микола    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 5   ЧОРНОГОД   Ілля    ДЮСШ 2  
 6   ГУМЕНЮК   Андрій    ДЮСШ 2  
 7   МАЙСТРЕНКО   Лев    КЗ ДЮСШ ДЕМ`ЯНЮКА  
 8   ВОЇНОВ   Данило    ЛАФ  
 9   МАЗУР   Даніїл    ОДЮСШ  
 10   СТРОКАТОВ   Володимир    ЛАФ  
 11   ПЕРЧУК   Максим    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 12   СИДОРЧУК   Ілля    ДНІПРОПЕТРОВСЬКА  
 13   ЛАВРЕНТЬЄВ   Денис    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 14   СТУКАЛ   Олексій    ОК ДЮСШ  
 15   ДУМИЧ   Денис    КЗ ДЮСШ ДЕМ`ЯНЮКА  
 16   СИДОРОВ   Михайло    ДЮСШ"АРМІЄЦЬ  
 17   СТАШЕВСЬКИЙ   Ілля    ДЮСШ"АРМІЄЦЬ  
 18   МИКИТЕНКО   Олег    ДЮСШ"АРМІЄЦЬ  
 19   ГОРЕЦЬКИЙ   Мар`ян-Антон    ОКДЮСШ "Д  
 20   ЛУКАШОВ   Даніїл    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 21   ЛОМОНОСОВ   Матвій    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 22   КАЛІНІЧ   Вадим    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 23   ПОЛЯНСЬКИЙ   Андрій    УКРАЇНА  
 24   РУСІН   Ілля    ОДЮСШ  
 25   БАЛЬБУЗА   Владислав    СДЮСШОР №16  
 26   ЛЕПКАНИЧ   Кирило    ОКДЮСШ "Д  
 26   ПОПКОВ   Артем    ДНІПРОПЕТРОВСЬКА  
 28   ПЛАКСІН   Дмитро    ДЮСШ"АРМІЄЦЬ  
 29   ХВОРОСТ   Максим    УКРАІНА  
 30   ЛЕМАК   Станіслав    ОКДЮСШ "Д  
 31   АКАВ   Нікіта    ДЮСШ"АРМІЄЦЬ  
 32   ПОЛЯКОВ   Костянтин    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 33   МЕЛЬНИК   Артем    ДЮСШ 2  
 34   ГАВАДЗИН   Василь    ГО ХСФК "МАЕСТРО  
 35   РУСИН   Максим    ДЮСШ-1  
 36   НЕТЯГА   Ярослав    ДНІПРОПЕТРОВСЬКА  
 37   КРИВОНОС   Максим    ОКДЮСШ "Д  
 38   СТАБНИКОВ   Олександр    ДЮСШ"АРМІЄЦЬ  
 39   ВАНКЕВИЧ   Олександр    КДЮСШ№2  
 40   СКОК   Андрій    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 41   ТРАВ"ЯНКО   Михало    ДЮСШ"АРМІЄЦЬ  
 42   ДМИТРИШИН   Данило    ЛАФ  
 43   ДУХОТА   Кирил    КДЮСШ№2  
 44   МОЛОКАНОВ   Костянтин    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 45   СЛІПЧЕНКО   Павло    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 46   ЦИГИЛЬ   Марк    ЛАФ  
 47   ТКАЧУК   Арсен    КДЮСШ№2  
 48   МАРКОВ-САВЧЕНКО   Олег    МВУФК  
 49   СТАСОВСЬКИЙ   Марк    СДЮСШОР №16  
 50   ДУНИЦЬКИЙ   Даніїл    ДНІПРОПЕТРОВСЬКА  
 51   ГРИШАКОВ   Павло    ДНІПРОПЕТРОВСЬКА  
 52   ПОНОМАРЬОВ   Данііл    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 53   СЛЮСАРЕВ   Михайло    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 54   ЛИЙНАРТ   Роман    КЗ ДЮСШ №1  
 55   ГОРНОСТАЄВ   Юрій    ОК ДЮСШ  
 56   КАРАПИШ   Арсеній    ДЮСШ"АРМІЄЦЬ  
 57   ЧЕЙПЕШ   Федір    КЗ ДЮСШ №1  
 58   ЄГОРОВ   Мартін    ОКДЮСШ "Д  
 59   БІЛЯК   Станіслав    ОКДЮСШ "Д  
 60   БЕЗУМОВ   Гліб    КЗ ДЮСШ ДЕМ`ЯНЮКА  
 61   ГУНЧЕНКО   Влад    ДЮСШ № 4  
 62   МАЦАК   Микита    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 63   РИЧКА   Леонід    ЛЕГЕНДА  
 64   ОСИКОВИЙ   Олександр    МОН ОКІП  
 65   ПРОКОФ`ЄВ   Арсеній    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 66   ГУЛА   Максим    ЛАФ  
 67   ПРИСЯЖНИЙ   Станіслав    ОКДЮСШ "Д  
 67   СЕЛІВЕРСТОВ   Олександр    ДЮСШ"АРМІЄЦЬ  
 69   ЛЕОНТЬЄВ   Олександр    ВУФК  
 70   КОВАЛЬЧУК   Владислав    ШВСМ  
 71   МЕЛЬНИК   Віктор    ДЮСШ 2  
 72   ЛАВРУСЕВИЧ   Ілля    БЕРСЕРК  
 73   ТАКТАМИШЕВ   Даниїл    КЗ ДЮСШ ДЕМ`ЯНЮКА  
 74   ТИМКІВ   Олесь    ЛАФ  
 75   БОНДАРЧУК   Арсеній    ДЮСШ"АРМІЄЦЬ  
 76   ДІНОГЛО   Антон    МОН ОКІП  
 77   МЕЛЬНИЧЕНКО   Михало    ДЮСШ"АРМІЄЦЬ  
 78   БІЛОШИЦЬКИЙ   Матвій    ДЮСШ"АРМІЄЦЬ  
 79   ДОВЖИК   Дмитро    ДЮСШ № 4  
 80   ЛАПІКА   Андрій    ЦСК ЗСУ  
 81   ТАНСЬКИЙ   Іван    МВУФК  
 82   ГОРДІЄНКО   Олександр    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 82   ЛЯПІН   Арсеній    УКРАІНА  
 84   ОРЛОВСКИЙ   Святослав    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 85   МІЛЕВСЬКИЙ   Тимур    ДЮСШ № 4  
 86   РЯЖСЬКИЙ   Назар    МОН ОКІП  
 87   РЕМЕЗ   Владислав    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 88   ЛОМОНОСОВ   Андрій    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 89   ГАЛЕНКО   Дмитро    КЗ КДЮСШ ХТЗ  
 90   АРЦИШЕВСЬКИЙ   Олекса    ЛАФ  
 91   ЄГУНЬКОВ   Єгор    КЗ КДЮСШ ХТЗ  
 92   КОЛЕСНІКОВ   Ілля    БЕРСЕРК  
 93   РУБАНКО   Арлан    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 94   ЗАКАЛА   Іван    КДЮСШ№2  
 95   ЄСАУЛОВ   Костянтин    ДЮСШ № 4  
 96   БРОМОТ   Акім    ДЮСШ № 4  
 97   ДЯКІВ   Владислав    КДЮСШ№2  
 98   БЕСАРАБЧИК   Іван    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 99   РАЙГОРОДСЬКИЙ   Артем    ДНІПРОПЕТРОВСЬКА  
 100   ФІЛАТОВ   Олексій    ЛІБЕРТЕ  
 101   КОВАЛЬЧУК   Максим    КЗ ДЮСШ ДЕМ`ЯНЮКА  
 102   КОЛЬБА   Марко    КЗ ДЮСШ ДЕМ`ЯНЮКА  
 103   АВЕРІН   Єгор    ДЮСШ № 4  
 104   КОСТЕНКО   Гліб    МОН ОКІП  
 105   ЦИГАНОВ   Нікіта    ДЮСШ"АРМІЄЦЬ  
 106   МАЗІН   Іван    ДЮСШ № 4  
 106   ТУРЕВИЧ   Олександр    ІФОДЮСШ  
 108   МИХАЙЛЮКОВ.   Артур    КЗ ДЮСШ ДЕМ`ЯНЮКА  
 109   КОРЧУК   Максим    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 110   ЛИЙНАРТ   Максим    КЗ ДЮСШ №1  
 111   РУЧКО   Іван    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 112   КАЛАШНІКОВ   Єгор    ДНІПРОПЕТРОВСЬКА  
 113   ЛИС   Богдан    КЗ ДЮСШ ДЕМ`ЯНЮКА  
 114   ВОЛИНЕЦЬ   Іван    ДЮСШ"АРМІЄЦЬ  
 115   КАРПЕНКО   Данило    ДЮСШ № 4  
 116   ФЕДУНЬ   Ілля    КЗ ДЮСШ ДЕМ`ЯНЮКА  
 117   БУБЕНОК   Єгор    ДЮСШ 2  
 118   БУЖОВИЧ   Олексій    КЗ ДЮСШ ДЕМ`ЯНЮКА  
 118   СІЛЬЧЕНКО   Владислав    ДЮСШ"АРМІЄЦЬ  
 120   ПУХІР   Артур    ЦСК ЗСУ  
 121   ВЛАСЕНКО   Олексій    ЛІБЕРТЕ  
 122   РУСАВСЬКИЙ   Гліб    ЛІБЕРТЕ  
 123   ПИЛИПЕНКО   Дмитро    ЛЕГЕНДА  
 124   АПАЛЬКОВ   Борислав    ЮНИЙ МУШКЕТЕР  
 124   ЗАСАДНЮК   Владислав    ІФОДЮСШ  
 124   ЗАТЄЄВ   Артем    КЗ КДЮСШ ХТЗ  
 124   ЛУПИЧ   Євген    КЗ ДЮСШ №1  
 128   ВОЛЬКОВИЧ   Марк    УКРАІНА  
 129   АБУ-ОДЕХ   Усама    УНІФЕХТ  
 130   ШИНСЬКИЙ   Борис    ЦСК ЗСУ  
 131   ЖУКОВ   Матвій    NICE SCHOOL  
 132   ШЕРЕМЕТЬЄВ   Максим    МВУФК  
 133   СОТНІКОВ   Кирило    ДЮСШ"АРМІЄЦЬ  
 134   ВАСИЛЕНКО   Даниїл    ENGARDE  
 135   СІНЬГОВСЬКИЙ   Микола    КЗ КДЮСШ ХТЗ  
 136   МАТИГІН   Олександр    ENGARDE  
 136   МОСУР   Тимур    ІФОДЮСШ  
 138   АПАЛЬКОВ   Никита    ЮНИЙ МУШКЕТЕР  
 138   ПІГОВИЧ   Андрій    ENGARDE  
 140   ГУЗ   Ілля    ЮНИЙ МУШКЕТЕР  
 141   КАЛЬЧЕНКО   Єгор    NICE SCHOOL  

 
Document engarde-service - 29.11.2021 20:13:00
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently