Чемпіонат України з фехтування на шпагах
серед юнаків та дівчат
юнаки командні
28-30.11.2021 м.Київ

  -  Engarde Smart

Overall ranking (32 teams)

 Rank   Name   Country 
 1   М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-1
     ГУМЕНЮК Андрій 
     МАЗУР Даніїл 
     РУСІН Ілля 
     ЧОРНОГОД Ілля  
    
 2   М.КИЇВ-1
     ПЛАКСІН Дмитро 
     МИКИТЕНКО Максим 
     СЛЮСАРЕВ Михайло 
     ЄВТУШЕНКО Назар  
    
 3   М.ЛЬВІВ-1
     ВОЇНОВ Данило 
     ДУМИЧ Денис 
     МАЙСТРЕНКО Лев 
     СТРОКАТОВ Володимир  
    
 4   М.КИЇВ-2
     БАЛЬБУЗА Владислав 
     ПЕРЧУК Максим 
     ПОМЧЕНКО Антоніо 
     СКИДАН Микола  
    
 5   ЗАКАРПАТТЯ-1
     ГОРЕЦЬКИЙ Мар`ян-Антон 
     ЛЕПКАНИЧ Кирило 
     КРИВОНОС Максим 
     РУСИН Максим  
    
 6   М.КИЇВ ДИНАМІВЕЦЬ-3
     ЛОМОНОСОВ Матвій 
     ЛУКАШОВ Даніїл 
     СЛІПЧЕНКО Павло 
     СТАСОВСЬКИЙ Марк  
    
 7   ТЕРНОПІЛЬ
     ВАНКЕВИЧ Олександр 
     ДУХОТА Кирил 
     ЗАКАЛА Іван 
     ТКАЧУК Арсен  
    
 8   М.КИЇВ АРМІЄЦЬ-1
     АКАВ Нікіта 
     МИКИТЕНКО Олег 
     СЕЛІВЕРСТОВ Олександр 
     СИДОРОВ Михайло  
    
 9   М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-2
     ГАВАДЗИН Василь 
     КОВАЛЬЧУК Владислав 
     МЕЛЬНИК Віктор 
     МЕЛЬНИК Артем  
    
 10   М.КИЇВ АРМІЄЦЬ-2
     БОНДАРЧУК Арсеній 
     СТАБНИКОВ Олександр 
     СТАШЕВСЬКИЙ Ілля 
     ТРАВ"ЯНКО Михало  
    
 11   М.ЧЕРКАСИ
     ГОРНОСТАЄВ Юрій 
     ПИЛИПЕНКО Дмитро 
     СТУКАЛ Олексій 
     РИЧКА Леонід  
    
 12   М.КИЇВ ДИНАМІВЕЦЬ-1
     ЛАВРЕНТЬЄВ Денис 
     ПОЛЯКОВ Костянтин 
     ПОНОМАРЬОВ Данііл 
     ПРОКОФ`ЄВ Арсеній  
    
 13   М.МИКОЛАЇВ
     ЛЕОНТЬЄВ Олександр 
     МАРКОВ-САВЧЕНКО Олег 
     ТАНСЬКИЙ Іван 
     ШЕРЕМЕТЬЄВ Максим  
    
 14   М.ЛЬВІВ-2
     ДМИТРИШИН Данило 
     ГУЛА Максим 
     АРЦИШЕВСЬКИЙ Олекса 
     ЦИГИЛЬ Марк  
    
 15   М.ДНІПРО-1
     ДУНИЦЬКИЙ Даніїл 
     НЕТЯГА Ярослав 
     ПОПКОВ Артем 
     СИДОРЧУК Ілля  
    
 16   М.ЗАПОРІЖЖЯ-1
     ДОВЖИК Дмитро 
     ГУНЧЕНКО Влад 
     МАЗІН Іван 
     МІЛЕВСЬКИЙ Тимур  
    
 17   М.ХАРКІВ
     ВОЛЬКОВИЧ Марк 
     ЛЯПІН Арсеній 
     ПОЛЯНСЬКИЙ Андрій 
     ХВОРОСТ Максим  
    
 18   ЗАКАРПАТТЯ-2
     БІЛЯК Станіслав 
     ЛЕМАК Станіслав 
     ПРИСЯЖНИЙ Станіслав 
     ЄГОРОВ Мартін  
    
 19   М.КИЇВ ДИНАМІВЕЦЬ-2
     КАЛІНІЧ Вадим 
     СКОК Андрій 
     РУБАНКО Арлан  
    
 20   ЗАКАРПАТТЯ-3
     ЛИЙНАРТ Максим 
     ЛИЙНАРТ Роман 
     ЛУПИЧ Євген 
     ЧЕЙПЕШ Федір  
    
 21   М.КИЇВ ОФКІП
     ДІНОГЛО Антон 
     КОСТЕНКО Гліб 
     ОСИКОВИЙ Олександр 
     РЯЖСЬКИЙ Назар  
    
 22   М.КИЇВ ДИНАМІВЕЦЬ-4
     ГОРДІЄНКО Олександр 
     ЛОМОНОСОВ Андрій 
     КОРЧУК Максим 
     МАЦАК Микита  
    
 23   М.ЛЬВІВ-3
     БЕЗУМОВ Гліб 
     КОВАЛЬЧУК Максим 
     ФЕДУНЬ Ілля 
     ТИМКІВ Олесь  
    
 24   М.КИЇВ АРМІЄЦЬ-3
     ВОЛИНЕЦЬ Іван 
     КАРАПИШ Арсеній 
     МЕЛЬНИЧЕНКО Михало 
     СІЛЬЧЕНКО Владислав  
    
 25   М.ДНІПРО-2
     ГРИШАКОВ Павло 
     КАЛАШНІКОВ Єгор 
     РАЙГОРОДСЬКИЙ Артем  
    
 26   М.ЛЬВІВ-4
     БУЖОВИЧ Олексій 
     ЛИС Богдан 
     КОЛЬБА Марко 
     ТАКТАМИШЕВ Даниїл  
    
 27   М.ЗАПОРІЖЖЯ-2
     АВЕРІН Єгор 
     БРОМОТ Акім 
     КАРПЕНКО Данило 
     ЄСАУЛОВ Костянтин  
    
 28   М.ХАРКІВ ХТЗ
     ГАЛЕНКО Дмитро 
     АБУ-ОДЕХ Усама 
     ЗАТЄЄВ Артем 
     ЄГУНЬКОВ Єгор  
    
 29   М.КИЇВ-3
     БЕСАРАБЧИК Іван 
     РЕМЕЗ Владислав 
     РЕМЕЗ Віталій  
    
 30   М.КИЇВ ЦСК 5-ТИБОР"Я
     ЛАПІКА Андрій 
     ПУХІР Артур 
     ШИНСЬКИЙ Борис  
    
 31   М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
     ЗАСАДНЮК Владислав 
     МОСУР Тимур 
     ТУРЕВИЧ Олександр  
    
 32   М.БРОВАРИ ENGARD
     ВАСИЛЕНКО Даниїл 
     МАТИГІН Олександр 
     ПІГОВИЧ Андрій  
    

 
Document engarde-service - 30.11.2021 15:32:58
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently