Чемпіонат України з фехтування на шаблях
серед чоловіків
м. Київ
14.10.2020 р.

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   State   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   ПУНДИК   Дмитро    НЕТІШИН    1.000   24   25   qualifier 
 2   ЯГОДКА   Андрій    ОДЕСА    1.000   20   30   qualifier 
 3   ПЛАТОНОВ   Богдан    ЧЕРКАСИ    1.000   19   30   qualifier 
 4   СТАЦЕНКО   Олексій    КИЇВ    1.000   19   25   qualifier 
 5   ПИСАРЕНКО   Іван    КИЇВ    1.000   15   25   qualifier 
 6   ГУМЕН   Василь    КИЇВ    1.000   12   25   qualifier 
 7   КРАСОВСЬКИЙ   Олександр    ЧЕРКАСИ    0.833   9   26   qualifier 
 8   ЦАП   Юрій    МИКОЛАЇВ    0.800   13   24   qualifier 
 9   ГРИГОРУК   Олександр    КИЇВ    0.800   12   22   qualifier 
 10   БАЙДАЧЕНКО   Вадим    КИЇВ    0.800   11   21   qualifier 
 11   КАРАКАЙ   Олександр    ЧЕРКАСИ    0.800   9   22   qualifier 
 12   ДЗЮБА   Вячеслав    МИКОЛАЇВ    0.800   8   23   qualifier 
 13   СЕМЕНОВ   Максим    ОДЕСА    0.667   12   26   qualifier 
 14   ШОСТАК   Дмитро    КИЇВ    0.667   6   23   qualifier 
 15   ШЕВЧЕНКО   Олександр    ОДЕСА    0.600   5   18   qualifier 
 16   СЕМЕНОВ   Єгор    КИЇВ    0.600   4   19   qualifier 
 17   БОГОВІН   Богдан    МИКОЛАЇВ    0.600   3   23   qualifier 
 18   КУЧЕРЕНКО   Ростислав    ОДЕСА    0.600   3   22   qualifier 
 19   КРАСНОВИД   Роман    КИЇВ    0.600   -1   17   qualifier 
 20   МАРКУНІН   Ігор    ЧЕРКАСИ    0.500   4   24   qualifier 
 21   МИСЛИВЕЦЬ   Михайло    КИЇВ    0.500   1   22   qualifier 
 22   КОЛОБАЄВ   Дмитро    НЕТІШИН    0.500   0   25   qualifier 
 23   СІМЕЙКО   Костянтин    ВИШНЕВЕ    0.500   -3   19   qualifier 
 24   НОВИЦЬКИЙ   Руслан    ЧЕРКАСИ    0.400   3   21   qualifier 
 25   ЗАКУТНІЙ   Станіслав    ЧЕРКАСИ    0.400   -2   18   qualifier 
 26   КУМПАНСЬКИЙ   Олександр    ЧЕРКАСИ    0.400   -2   14   qualifier 
 27   СЛАСТІН   Андрій    КИЇВ    0.400   -3   17   qualifier 
 28   ЛИТВИНЕНКО   Олексій    ВИШНЕВЕ    0.400   -4   17   qualifier 
 29   ГАЙСІН   Іван    ОДЕСА    0.400   -4   14   qualifier 
 30   НІКІТІН   Юрій    ЧЕРКАСИ    0.400   -5   17   qualifier 
 30   РОЗВАЖАЄВ   Олехандро    МИКОЛАЇВ    0.400   -5   17   qualifier 
 32   СТОЛБУНОВ   Нікіта    ОДЕСА    0.400   -6   16   qualifier 
 33   ЯЦЮК   Олександр    КИЇВ    0.333   -2   23   qualifier 
 34   ЗЕЛЕНСЬКИЙ   Ілля    ВИШНЕВЕ    0.333   -11   16   qualifier 
 35   ФЕЩЕНКО   Андрій    ВИШНЕВЕ    0.200   -13   7   qualifier 
 36   ДАНИЛЮК   Володимир    НЕТІШИН    0.200   -15   7   eliminated 
 37   РОГОЗЯН   Михайло    КИЇВ    0.167   -16   11   eliminated 
 38   СТОЛЯРЧУК   Гліб    КИЇВ    0.000   -9   16   eliminated 
 39   КУЗНЄЦОВ   Нікіта    НЕТІШИН    0.000   -12   13   eliminated 
 40   ФІЛІМОНОВ   Антон    КИЇВ    0.000   -15   10   eliminated 
 41   СМАЛЯНИЙ   Микола    ЧЕРКАСИ    0.000   -17   13   eliminated 
 42   ОЛИШИВЕЦЬ   Ігор    ВИШНЕВЕ    0.000   -21   4   eliminated 
 43   ЛАВРЕНЮК   Данііл    ЧЕРКАСИ    0.000   -22   8   eliminated 
 44   АБРОСІМОВ   Данііл    ЧЕРКАСИ    0.000   -24   1   eliminated 
    КАПУСТЯН   Євген    ЧЕРКАСИ    dnf         DNF 

 
Document engarde-service - 16.10.2020 11:08:52
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently