Kadet Férfi Kard Egyéni a Budapest Bajnokságért
MK 1. 2020. 10. 03,
UTE

  -  Engarde Smart

Csoportok rangsorolása, 1. forduló

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   GASZNER   Ádám    BVSC    1.000   24   30   továbbjutó 
 1   TÓTH   Bertalan    TFSE    1.000   24   30   továbbjutó 
 3   KATUS   Donát    TFSE    1.000   18   25   továbbjutó 
 3   VARGA   Zalán    NYVSC KK    1.000   18   25   továbbjutó 
 5   VIGH   Benedek    VASAS    1.000   16   30   továbbjutó 
 6   BÍRÓ   Huba    VASAS    1.000   14   25   továbbjutó 
 7   TÓTH   Patrik    BVSC    0.833   19   29   továbbjutó 
 8   KISS   Benedek    GEAC    0.833   16   28   továbbjutó 
 9   PETRUCZ   Mirkó    BVSC    0.833   15   29   továbbjutó 
 10   DALLOS   Benedek    VASAS    0.833   14   29   továbbjutó 
 11   HANZÉLY   Zsombor    TFSE    0.833   13   28   továbbjutó 
 12   CSERVENY   Bálint    BVSC    0.833   10   27   továbbjutó 
 13   VAJDA   Oszkár    TFSE    0.800   9   20   továbbjutó 
 14   POP   Luca Gabriel    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.667   11   27   továbbjutó 
 15   TÓTH   Áron    NTE 1866    0.667   9   28   továbbjutó 
 16   GODÓ   Frigyes András    BVSC    0.667   9   25   továbbjutó 
 17   CSERJÉS   Buda    VASAS    0.667   6   24   továbbjutó 
 18   PERLAKI-BORSOS   Noel    BHSE    0.667   3   25   továbbjutó 
 19   HERKÓ   Domonkos    VASAS    0.667   1   21   továbbjutó 
 20   TFIRST   Balázs    KVSE    0.600   6   21   továbbjutó 
 21   HEGYI   Barnabás Péter    VASAS    0.600   6   20   továbbjutó 
 21   MÁRCZIS   Márk    KVSE    0.600   6   20   továbbjutó 
 23   BODÓCS   Tamás    UTE    0.600   2   19   továbbjutó 
 24   PAPP   Zsadány    BVSC    0.600   -1   18   továbbjutó 
 25   PÉCH   Kornél    KVSE    0.500   4   24   továbbjutó 
 26   CSABA   Zsigmond    GEAC    0.500   4   21   továbbjutó 
 27   LABANCZ   Apipoom    KVSE    0.500   1   22   továbbjutó 
 28   FARKAS   Mátyás    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.500   0   22   továbbjutó 
 29   TUBICS   Milán    KVSE    0.500   -5   19   továbbjutó 
 30   KOCSIS   Márton    TFSE    0.400   0   20   továbbjutó 
 31   TÓTH REGÕS   Bence    NTE 1866    0.400   -1   16   továbbjutó 
 32   GENZELMANN   Erik    VÁCI REMÉNYSÉG SE    0.400   -3   16   továbbjutó 
 33   CSERHALMI   Bálint    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.400   -5   17   továbbjutó 
 34   HASZNOS   Márton Manó    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.400   -6   15   továbbjutó 
 35   SZÁNTÓ   Dávid    NYVSC KK    0.333   1   22   továbbjutó 
 36   LENDVAI   Dániel    GEAC    0.333   -7   18   továbbjutó 
 37   VARVASOVSZKY   Bálint    KVSE    0.333   -7   15   továbbjutó 
 38   BÉNDEK   Máté    TFSE    0.333   -8   16   továbbjutó 
 39   MEZEI   Noel Marcell    VASAS    0.333   -9   14   továbbjutó 
 40   VIGH   Botond    UTE    0.333   -10   13   továbbjutó 
 41   ÁMON   Benedek    NKESE    0.333   -11   16   továbbjutó 
 42   SOLTÉSZ   Máté    VASAS    0.333   -11   14   továbbjutó 
 43   MEZEY   Zalán    VASAS    0.200   -13   9   kiesõ 
 44   MÁNYA   Balázs    GEAC    0.167   -12   15   kiesõ 
 45   VECSENYI-KISS   Dániel    BHSE    0.167   -15   12   kiesõ 
 46   KAISER   Móric Tamás    UTE    0.000   -13   12   kiesõ 
 47   KATONA   Soma Bendegúz    NKESE    0.000   -15   15   kiesõ 
 48   ZSIGOVICS   Dániel    BHSE    0.000   -18   7   kiesõ 
 49   PINTÉR   Benedek    BHSE    0.000   -19   6   kiesõ 
 50   KÜRTÖSI   Zsigmond    BHSE    0.000   -20   10   kiesõ 
 51   BÁNFALVI   Dániel Csanád    MTK    0.000   -21   9   kiesõ 
 52   VONYIK   Sámuel    BHSE    0.000   -23   7   kiesõ 
 53   KENDIK   Mihály Géza    BHSE    0.000   -26   4   kiesõ 

 
Document engarde-service - 2020. 10. 03. 10:52:31
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthetõ