Junior Tőr Magyar Kupa 6.
Junior Női Tőr
Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok
2021. 02. 21.

  -  Engarde Smart

Csoportok

Csoport szám 1 - 13:00 - Pást 16 - Versenybíró : KÁLI András , VARGA Katalin BHSE

 Csoport szám 1  GY/M AT-KT AT
IVANCSÓ Zsófi Luca  ÉVISZ DSE    3 0 1 0 1 2 0.000 -23 7
BALOGH Virág Luca  FTC  V   0 3 V V V 0.667 8 23
NEKIFOR Erika  TÖREKVÉS SE  V V   V V V V 1.000 24 30
FROMMER Eva Rebeka  UTE  V V 2   4 V 3 0.500 4 24
POLONYI Petra Dóra  HALÁSZTELKI BSE  V 1 1 V   V 2 0.500 0 19
TÓTH Anna  NKESE  V 0 1 2 0   0 0.167 -18 8
PASCHEK Dorottya  BHSE  V 1 2 V4 V V   0.667 5 22

 

Csoport szám 2 - 13:00 - Pást 18 - Versenybíró : KREISS Péter UTE

 Csoport szám 2  GY/M AT-KT AT
ZÁSZKALICZKY Piroska  BHSE    4 V V 1 V 0 0.500 1 20
BADÁR Szonja Nikoletta  HALÁSZTELKI BSE  V   V V V V 2 0.833 12 27
NEDELJKOVIC Sara  TUS  2 2   V 2 1 1 0.167 -14 13
KARDOSS Hanga  BHSE  2 2 2   3 1 0 0.000 -19 10
ZSOLNAI Luca  NKESE  V 0 V V4   V V 0.833 10 24
GALAMBOS Nóra  TÖREKVÉS SE  0 2 V V 1   0 0.333 -9 13
ZSOLDOSI Emília  FTC  V V V V 2 V   0.833 19 27

 

Csoport szám 3 - 13:00 - Pást 19 - Versenybíró : MÉSZÁROS Tamás UTE, DELI Dóra BHSE

 Csoport szám 3  GY/M AT-KT AT
TABAJDI Hanka Bíbor  BHSE    3 0 4 2 0 2 0.000 -19 11
BALOGH Dorina Gréta  ZVE  V   V 1 1 0 0 0.333 -14 12
SZILASI Réka  QPAC BENCÉS DSE  V 3   2 2 2 1 0.167 -10 15
TERJÉK Timea  BHSE  V V V   V 0 3 0.667 3 23
TÓTH Léna Sára  HALÁSZTELKI BSE  V V V 3   3 4 0.500 5 25
ZSOLDOSI Karolina  FTC  V V V V V   V 1.000 21 30
FENYVESI Viktória  TÖREKVÉS SE  V V V V V 4   0.833 14 29

 

Csoport szám 4 - 13:00 - Pást 6 - Versenybíró : BENCZE Attila BHSE

 Csoport szám 4  GY/M AT-KT AT
KORNYA Sára  BHSE    V 2 3 V V 0.600 1 20
GYARMATI Dorka  BHSE  2   2 3 V 1 0.200 -11 13
KALOCSAI Luca  TÖREKVÉS SE  V V   V V V 1.000 17 25
YUE Ruhan  FTC  V V 3   V 3 0.600 5 21
BAJÁKY Bernadett  HALÁSZTELKI BSE  3 4 0 0   4 0.000 -14 11
NAGY Timea  UTE  4 V 1 V V   0.600 2 20

 

Csoport szám 5 - 13:00 - Pást 20 - Versenybíró : BALOGH Réka , SZABADOS Gábor FTC

 Csoport szám 5  GY/M AT-KT AT
ENGELBRECHT Szonja  BHSE    0 1 4 3 2 0 0.000 -20 10
TÖLGYESI Zsófia Réka  FTC  V   V V V V V 1.000 21 30
GERGELY Róza Teréz  UTE  V 4   4 V 3 2 0.333 -1 23
DANGULY Borbála  BHSE  V 0 V   V 2 4 0.500 -4 21
BUKOR Petra  FTC  V 2 3 2   V 0 0.333 -6 17
BARTUS Claudia  HALÁSZTELKI BSE  V 2 V V 0   0 0.500 -5 17
MAROSI Gréta  TÖREKVÉS SE  V 1 V V V V   0.833 15 26

 

Csoport szám 6 - 13:00 - Pást 22 - Versenybíró : NEHÉZ Denis UTE

 Csoport szám 6  GY/M AT-KT AT
BITTSÁNSZKY Franciska  BHSE    4 V V V 3 V 0.667 8 27
KOVÁCS Aletta  FTC  V   2 3 V V V 0.667 0 25
KOVÁCS Réka  NKESE  3 V   V V V V 0.833 12 28
SZABÓ Róza  BHSE  3 V 3   1 3 2 0.167 -11 17
TÓTH Kata Róza  HALÁSZTELKI BSE  3 3 2 V   1 2 0.167 -10 16
SZEKERES Laura  TÖREKVÉS SE  V 4 3 V V   V 0.667 6 27
SZURMAI Laura  UTE  0 4 1 V V 4   0.333 -5 19

 

Csoport szám 7 - 13:00 - Pást 7 - Versenybíró : MESTERI Viktória UTE

 Csoport szám 7  GY/M AT-KT AT
HORVÁTH Lilla  BHSE    V V V V V 1.000 13 25
CSATÁDI Petra  BHSE  4   3 1 V 3 0.200 -6 16
KOLLÁR Anna  TÖREKVÉS SE  4 V   V V V 0.800 12 24
FEKETE Hanga Barbara  FTC  1 V 4   V V 0.600 7 20
LÁSZLÓ Hanna  HALÁSZTELKI BSE  1 2 0 1   0 0.000 -21 4
SZEDER Anna  NKESE  2 V 0 1 V   0.400 -5 13

 
Document engarde-service - 2021. 02. 21. 14:05:10
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető