Kadet Tőr Magyar Kupa 6.
Kadet Női Tőr
Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok
2021. 02. 20.

  -  Engarde Smart

Csoportok rangsorolása, 1. forduló

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   KALOCSAI   Luca    TÖREKVÉS SE    1.000   28   30   továbbjutó 
 2   WOLF   Eszter    CSOMORKÁNY    1.000   24   30   továbbjutó 
 3   KOLLÁR   Anna    TÖREKVÉS SE    1.000   24   25   továbbjutó 
 4   ENGELBRECHT   Szonja    BHSE    1.000   18   25   továbbjutó 
 5   BADÁR   Szonja Nikoletta    HALÁSZTELKI BSE    1.000   16   25   továbbjutó 
 6   KOVÁCS   Réka    NKESE    1.000   15   25   továbbjutó 
 7   TERJÉK   Timea    BHSE    1.000   13   25   továbbjutó 
 8   ZSIGMOND   Eszter Julianna    BELVÁROSI VÍVÓ SE    0.833   12   25   továbbjutó 
 9   SZURMAI   Laura    UTE    0.800   12   22   továbbjutó 
 10   SZEDER   Anna    NKESE    0.800   11   22   továbbjutó 
 11   RÓZSÁS   Júlia    MTK BUDAPEST    0.800   11   21   továbbjutó 
 12   FROMMER   Eva Rebeka    UTE    0.800   11   20   továbbjutó 
 13   BARTUS   Claudia    HALÁSZTELKI BSE    0.800   8   24   továbbjutó 
 14   KOVÁCS   Aletta    FTC    0.800   8   21   továbbjutó 
 15   MAROSI   Gréta    TÖREKVÉS SE    0.800   6   22   továbbjutó 
 16   VAN LEEUWEN   Nina    SZTE-VK    0.667   10   23   továbbjutó 
 17   YUE   Ruhan    FTC    0.667   6   21   továbbjutó 
 18   SZEVERÉNYI   Sára    TÖREKVÉS SE    0.667   5   24   továbbjutó 
 19   BUKOR   Petra    FTC    0.600   6   20   továbbjutó 
 20   BALOGH   Virág Luca    FTC    0.600   5   21   továbbjutó 
 21   POLONYI   Petra Dóra    HALÁSZTELKI BSE    0.600   3   16   továbbjutó 
 22   PAPP   Jázmin    CSOMORKÁNY    0.600   0   19   továbbjutó 
 23   TÓTH   Léna Sára    HALÁSZTELKI BSE    0.600   0   17   továbbjutó 
 24   DANGULY   Borbála    BHSE    0.500   5   22   továbbjutó 
 25   KARDOSS   Hanga    BHSE    0.500   -5   20   továbbjutó 
 26   SZABÓ   Róza    BHSE    0.400   2   19   továbbjutó 
 27   GALAMBOS   Nóra    TÖREKVÉS SE    0.400   -1   17   továbbjutó 
 28   HARONI   Agapi    NKESE    0.400   -3   15   továbbjutó 
 29   LAJCSIK   Róza    SZOMBATHELY    0.400   -5   15   továbbjutó 
 30   PINTÉR   Abigél    TÖREKVÉS SE    0.400   -5   13   továbbjutó 
 31   KOVÁCSI   Sára    TÖREKVÉS SE    0.400   -6   15   továbbjutó 
 32   MÜLLER   Hanna    FTC    0.400   -7   13   továbbjutó 
 33   MÁRKUS   Boglárka    FTC    0.333   -6   17   továbbjutó 
 34   LÁSZLÓ   Hanna    HALÁSZTELKI BSE    0.333   -9   14   továbbjutó 
 35   SIMON   Borbála    ZVE    0.200   -4   18   továbbjutó 
 36   MISKÓ   Dorina    MTK BUDAPEST    0.200   -8   16   továbbjutó 
 36   OSMANAJ   Admira    BHSE    0.200   -8   16   továbbjutó 
 38   BAJÁKY   Bernadett    HALÁSZTELKI BSE    0.200   -8   15   továbbjutó 
 39   BERCZELI   Maja    FTC    0.200   -9   14   továbbjutó 
 39   NYÉKI   Orsolya    BELVÁROSI VÍVÓ SE    0.200   -9   14   továbbjutó 
 41   SZILASI   Réka    QPAC BENCÉS DSE    0.200   -12   9   kieső 
 42   TABAJDI   Hanka Bíbor    BHSE    0.200   -15   9   kieső 
 43   TÓTH   Anna    NKESE    0.167   -9   17   kieső 
 44   ÁNYOS   Izabella    HALÁSZTELKI BSE    0.167   -18   9   kieső 
 45   HABUCZKI   Vanda    ZVE    0.167   -22   6   kieső 
 46   SOLTI   Zsófia    FTC    0.000   -14   11   kieső 
 47   TÓTH   Kata Róza    HALÁSZTELKI BSE    0.000   -17   8   kieső 
 48   FICHTNER   Petra    BHSE    0.000   -19   6   kieső 
 48   MAKARÓ   Hanna    ZVE    0.000   -19   6   kieső 
 50   BARTUS   Bianca    HALÁSZTELKI BSE    0.000   -21   9   kieső 

 
Document engarde-service - 2021. 02. 20. 15:15:54
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető