Junior Férfi Tőr Egyéni Országos Bajnokság
Zalaegerszeg
2021.11.27

  -  Engarde Smart

Csoportok rangsorolása, 1. forduló (54 vívó)

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   BENYUS   Attila    LUDOVIKA SE    1,000   18   30   továbbjutó 
 2   MIHÁLYI   Andor    LUDOVIKA SE    1,000   16   30   továbbjutó 
 2   ZSIGMOND   Dániel    BELVÁROSI VÍVÓ SE    1,000   16   30   továbbjutó 
 4   TABAJDI   Zsombor    BHSE    1,000   15   30   továbbjutó 
 5   HORVÁTH   Keán    FTC    1,000   14   25   továbbjutó 
 6   SZEMES   Gergő    FTC    0,833   21   27   továbbjutó 
 7   BAGDÁNY   Albert    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE    0,833   19   27   továbbjutó 
 8   SKORKA   Csongor    FTC    0,833   14   29   továbbjutó 
 9   BÖDŐ   Péter    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE    0,833   11   26   továbbjutó 
 10   RAKONCZAI   Csaba    BHSE    0,833   10   27   továbbjutó 
 11   ZSOLNAI   Botond    LUDOVIKA SE    0,833   8   25   továbbjutó 
 12   BÁLINT   Álmos    LUDOVIKA SE    0,800   11   24   továbbjutó 
 13   BENYUS   András    LUDOVIKA SE    0,800   10   24   továbbjutó 
 14   TAKÁCS   Kornél    BHSE    0,800   8   23   továbbjutó 
 15   HORVÁTH   Soma    FTC    0,667   11   28   továbbjutó 
 16   BADÁR   Krisztián    HALÁSZTELKI BSE    0,667   7   27   továbbjutó 
 17   TÓTH   Barnabás    FTC    0,667   6   25   továbbjutó 
 18   BUDAHÁZY   Ambrus    LUDOVIKA SE    0,667   6   24   továbbjutó 
 18   VASVÁRI   Bence    LUDOVIKA SE    0,667   6   24   továbbjutó 
 20   TÓTH   Zsombor    FTC    0,667   2   23   továbbjutó 
 21   ZSÖGÖN   Andor    SZTE-VK    0,600   6   20   továbbjutó 
 22   BEBESI   Kolos Norbert    FTC    0,600   5   21   továbbjutó 
 23   TÓTH   Bence    TÖREKVÉS SE    0,600   4   20   továbbjutó 
 24   BÓDIS   Kristóf    BHSE    0,500   8   25   továbbjutó 
 25   KESSLER   Vilmos    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE    0,500   5   23   továbbjutó 
 26   ASZÓDI   Ákos Tibor    TUS    0,500   4   24   továbbjutó 
 27   GUBA   Zétény    BHSE    0,500   4   22   továbbjutó 
 28   SOÓS   Márton Levente    BHSE    0,500   2   20   továbbjutó 
 29   BORKA   Márton    TÖREKVÉS SE    0,500   0   20   továbbjutó 
 30   SZABÓ   Bálint    ZVE    0,500   -1   22   továbbjutó 
 31   SOMMER   Marcell    BHSE    0,500   -2   22   továbbjutó 
 32   HAMZI   Balázs    LUDOVIKA SE    0,500   -3   21   továbbjutó 
 33   MACHEK   Vincze    BHSE    0,400   3   19   továbbjutó 
 34   RÓZSA   Csanád Balázs    BHSE    0,333   -3   20   továbbjutó 
 35   BÁNYIK   Benjámin    HALÁSZTELKI BSE    0,333   -5   21   továbbjutó 
 36   BÓNIS   Márk Lotár    FTC    0,333   -5   19   továbbjutó 
 36   OROVECZ   Gergely    BHSE    0,333   -5   19   továbbjutó 
 38   KOSZTOLÁNYI   Hunor    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE    0,333   -5   18   továbbjutó 
 39   BODOR   Áron    LUDOVIKA SE    0,333   -6   18   továbbjutó 
 40   GRÓSZ   Roland Bence    BHSE    0,333   -10   14   továbbjutó 
 41   VLADÁR   Ádám    LUDOVIKA SE    0,333   -11   17   továbbjutó 
 42   BAGOSI   Bendegúz    ZVE    0,200   -8   12   továbbjutó 
 43   BENEDEK   Csongor    ZVE    0,200   -11   11   kieső 
 44   FEHÉR   Flórián    TÖREKVÉS SE    0,167   -9   20   kieső 
 45   SZABÓ   Bence    ZVE    0,167   -10   19   kieső 
 46   BÁNYIK   Natánael Ruben    HALÁSZTELKI BSE    0,167   -10   16   kieső 
 47   HATHALMI   Marcell    ZVE    0,167   -12   14   kieső 
 48   GALAMB   Ákos    BHSE    0,167   -16   13   kieső 
 49   NÉMETH   Benedek    LUDOVIKA SE    0,000   -17   8   kieső 
 50   VILÁGHY   Szilárd    ZVE    0,000   -22   8   kieső 
 51   SZEMES   Áron    ZVE    0,000   -23   7   kieső 
 52   NIKA   Balázs    ZVE    0,000   -25   5   kieső 
 53   KISS-SINKOVITS   András    HALÁSZTELKI BSE    0,000   -25   0   kieső 
 54   HODOR   Csanád    ZVE    0,000   -26   4   kieső 

 
Document engarde-service - 2021. 11. 27. 11:43:11
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető