Sulivívó Diákolimpia Férfi Párbajtőr "A" kategória 6. korcsoport
2022.05.21

  -  Engarde Smart

      Tableau of 64

    Tableau of 64     Tableau of 32
   1   SOMODY Soma   BUDAPEST XVI. KERÜLETI SZERB ANTAL GIMNÁZIUM      
          SOMODY Soma 
64                               
            SOMODY Soma 
   33   ANTAL Gergő   SZENT LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS MŰVELŐDÉSI KÖZPONT       15/6
          TOMOJZER Péter 
32   TOMOJZER Péter   BUDAPEST VI. KERÜLETI KÖLCSEY FERENC GIMNÁZIUM  15/8
 
   17   KOSKA-GONZÁLES Bendegúz   ÚJPESTI BABITS MIHÁLY GIMNÁZIUM     
          KOSKA-GONZÁLES Bendegúz 
48           
            KOSKA-GONZÁLES Bendegúz 
   49            15/8
          CSUTA András 
16   CSUTA András   KODOLÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM     
 
   9   SIKER Mihály Róbert   PÉCSI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM GIMNÁZIUMA, ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA, ÓVODÁJA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLÁJA     
          SIKER Mihály Róbert 
56           
            KALÓ Ádám 
   41            15/13
          KALÓ Ádám 
24   KALÓ Ádám   KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM     
 
   25   GÖMBÖS Bálint   ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM     
          GÖMBÖS Bálint 
40           
            UNGVÁRI András 
   57            15/11
          UNGVÁRI András 
 UNGVÁRI András   JEDLIK ÁNYOS GIMNÁZIUM     
 
   5   KOLLARITS Olivér László   BOLDOG BRENNER JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
          KOLLARITS Olivér László 
60           
            KOLLARITS Olivér László 
   37            15/10
          TANCSICS Gergely 
28   TANCSICS Gergely   SZOMBATHELYI KANIZSAI DOROTTYA GIMNÁZIUM     
 
   21   KOHAJDA László   PIARISTA GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA     
          KOHAJDA László 
44           
            SEMERÉDY Péter László 
   53            15/10
          SEMERÉDY Péter László 
12   SEMERÉDY Péter László   BOLDOG ADOLF KOLPING KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS SPORTGIMNÁZIUM     
 
   13   BENE Zoltán   ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM     
          BENE Zoltán 
52           
            BENE Zoltán 
   45            15/8
          POLGÁR Koppány 
20   POLGÁR Koppány   PERINTPARTI SZÓ-FOGADÓ SZOMBATHELYI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 
   29   GYŐRFI Zsombor Péter   HONVÉDELMI MINISZTÉRIUM     
          GYŐRFI Zsombor Péter 
36           
            GÖMÖRI Levente Attila 
   61            15/10
          GÖMÖRI Levente Attila 
 GÖMÖRI Levente Attila   BOLDOG ADOLF KOLPING KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS SPORTGIMNÁZIUM     
 
   3   MÉRŐ Leon   BÉKÁSMEGYERI VERES PÉTER GIMNÁZIUM     
          MÉRŐ Leon 
62           
            MÉRŐ Leon 
   35   BODA Egon Sámuel   KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM       15/5
          HOFFMANN Dávid 
30   HOFFMANN Dávid   BERZSENYI DÁNIEL GIMNÁZIUM  15/6
 
   19   URBANICS Benedek Gyula   SASHEGYI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
          URBANICS Benedek Gyula 
46           
            BALLA Botond 
   51            15/6
          BALLA Botond 
14   BALLA Botond   ÁRPÁD-HÁZI SZENT ERZSÉBET GIMNÁZIUM, ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 
   11   SZABÓ Márton   SZEGEDI TUDOMÁNYEGYETEM VÁNTUS ISTVÁN GYAKORLÓ ZENEMŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM     
          SZABÓ Márton 
54           
            FEKETE Ádám Norbert 
   43            15/3
          FEKETE Ádám Norbert 
22   FEKETE Ádám Norbert   KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM     
 
   27   SINKA Gáspár Sándor   GÖDÖLLŐI TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM     
          SINKA Gáspár Sándor 
38           
            SZODORAY-PARÁDI Hunor 
   59            15/7
          SZODORAY-PARÁDI Hunor 
 SZODORAY-PARÁDI Hunor   DEBRECENI EGYETEM KOSSUTH LAJOS GYAKORLÓ GIMNÁZIUMA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA     
 
   7   KOVÁCS Dominik   BUDAPESTI MŰSZAKI SZC ÚJPESTI KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ MŰSZAKI TECHNIKUM     
          KOVÁCS Dominik 
58           
            KOVÁCS Dominik 
   39            15/3
          VIRÁG Gellért 
26   VIRÁG Gellért   BAJAI III. BÉLA GIMNÁZIUM     
 
   23   JUHÁSZ Ákos Endre   BAJAI III. BÉLA GIMNÁZIUM     
          JUHÁSZ Ákos Endre 
42           
            KERÉNYI Gábor Manó 
   55            15/8
          KERÉNYI Gábor Manó 
10   KERÉNYI Gábor Manó   BESSENYEI GYÖRGY GIMNÁZIUM     
 
   15   NÁDI Zsombor   KODOLÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM     
          NÁDI Zsombor 
50           
            JANKY Bendegúz 
   47            15/9
          JANKY Bendegúz 
18   JANKY Bendegúz   KODOLÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM     
 
   31   BOROS Szabolcs   PIARISTA GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA 
          JÓNÁS Benedek Gábor 
34   JÓNÁS Benedek Gábor   RÉVAI MIKLÓS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  15/14
            FARKAS Péter 
   63            15/4
          FARKAS Péter 
 FARKAS Péter   ÓBUDAI GIMNÁZIUM     

 
Document engarde-service - 2022. 05. 21. 15:16:55
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető