Sulivívó Diákolimpia Női Párbajtőr "A" Kategória 3. Korcsoport

      Tableau of 16

    Tableau of 16     Tableau of 8   Elődöntő   Döntő
   1   PATAKI Anna   SZLOVÁK GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA ÉS KOLLÉGIUM   
          FARKAS Emma 
16   FARKAS Emma   PILISCSABAI PALÁNTA ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/7
            JUHÁSZ Hanna Réka 
   9   PÁLINKÁS Réka Angéla   ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/9
          JUHÁSZ Hanna Réka      
 JUHÁSZ Hanna Réka   BÉKÉSCSABAI BELVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  10/7     
              HORVÁTH Anna Lotti 
   5   PAPP Nikolett   PÉCSI JANUS PANNONIUS GIMNÁZIUM         10/8
          LÉGRÁDI Dóra           
12   LÉGRÁDI Dóra   BUDAPEST III. KERÜLETI KERÉK ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  10/8          
            HORVÁTH Anna Lotti      
   13   PÉCSI Luca   SZENT ÁGOSTON KERESZTÉNY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM       10/7     
          HORVÁTH Anna Lotti        
 HORVÁTH Anna Lotti   ÚJPESTI BABITS MIHÁLY GIMNÁZIUM  10/4       
                HORVÁTH Anna Lotti 
   3   TÓTH Eszter   KISBÉRI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA           10/4
          TÓTH Eszter        
14   TAKÁCS Panna   ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/6       
            FARAGÓ Tamara      
   11   FARAGÓ Tamara   PÉCSI BÁRTFA UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/5     
          FARAGÓ Tamara           
 KOROM-VELLÁS Helka Ilona   GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/8          
              PAPP-SZILÁGYI Luca 
   7   VARGA Judit   PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM         10/7
          VARGA Judit      
10   MEGYERI Alíz Dorka   PÉCSI BÁRTFA UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/5     
            PAPP-SZILÁGYI Luca 
   15   MAMUZSICH Mara Krisztina   VÁROSMAJORI KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/6
          PAPP-SZILÁGYI Luca 
 PAPP-SZILÁGYI Luca   BUDAPEST-FASORI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM  10/4

 
Document engarde-service - 2022. 05. 21. 19:33:23
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető