Rank | Name | First name | Club | Victory/match | Ind. | HS | Group |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ENDRŐDY | Benedek | APOR VILMOS RÓMAI KATOLIKUS ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM | 1.000 | 15 | 20 | qualifier |
1 | VARRÓ-FARKAS | Levente | DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA | 1.000 | 15 | 20 | qualifier |
3 | JAKAB | Botond | BUDAPEST III. KERÜLETI KERÉK ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM | 1.000 | 12 | 25 | qualifier |
4 | BIRÓ | Szilárd | SZOBOSZLÓI ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA | 1.000 | 11 | 20 | qualifier |
4 | VUKOV | Mátyás Áron | RÓZSAKERTI DEMJÉN ISTVÁN REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM | 1.000 | 11 | 20 | qualifier |
4 | WONKE | Gáspár | RÓZSAKERTI DEMJÉN ISTVÁN REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM | 1.000 | 11 | 20 | qualifier |
7 | TÓTH | István Károly | KECSKEMÉTI KATONA JÓZSEF GIMNÁZIUM | 0.800 | 10 | 22 | qualifier |
8 | KOVÁCS-VITÉZ | Levente | DEBRECENI HUNYADI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.750 | 12 | 18 | qualifier |
9 | VARGA | Bálint | GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.750 | 8 | 19 | qualifier |
10 | ZAHORÁN | Soma | JANKAY TIBOR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.750 | 8 | 18 | qualifier |
11 | GALLY-KOVÁCS | Levente | BUDAPEST XVII. KERÜLETI GREGOR JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.750 | 7 | 18 | qualifier |
11 | GYEPESSY | Domonkos | ÚJPESTI KARINTHY FRIGYES MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.750 | 7 | 18 | qualifier |
13 | LÉHNER | Zalán | TÓPARTI GIMNÁZIUM ÉS MŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM | 0.750 | 7 | 17 | qualifier |
14 | MAJOR | Mózes Miklós | ESZTERGOMI JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.750 | 5 | 19 | qualifier |
14 | MISNYOVSZKI | Milán | KÁLVIN TÉRI REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.750 | 5 | 19 | qualifier |
16 | KÁROLYI | Bercel | SZENT II. JÁNOS PÁL ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM | 0.750 | 5 | 16 | qualifier |
17 | PŐTYŐ | Miklós Csaba | MARIANUM NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM | 0.750 | 4 | 16 | qualifier |
18 | MÉSZÁROS | Bálint | BUDAPEST XVII. KERÜLETI BALASSI BÁLINT NYOLCÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM | 0.750 | 3 | 17 | qualifier |
19 | STUM | Rezső Benedek | PÉTERFY SÁNDOR EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM | 0.750 | 2 | 15 | qualifier |
20 | NÉMETH | Zétény Zsolt | VAJDA PÉTER ÉNEK-ZENEI ÁLTALÁNOS ÉS SPORTISKOLA | 0.750 | 1 | 16 | qualifier |
21 | MARTON | Tamás László | ÚJPESTI KARINTHY FRIGYES MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.600 | 0 | 18 | qualifier |
22 | TÓTH | Milán | MISKOLCI HERMAN OTTÓ GIMNÁZIUM | 0.500 | 7 | 17 | qualifier |
23 | KISS | Barnabás | SASHALMI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA | 0.500 | 5 | 17 | qualifier |
24 | KIRÁLY | Zalán | CISZTERCI SZENT MARGIT ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM | 0.500 | 2 | 16 | qualifier |
25 | KIS | Kende Gáspár | FÓTI SZABAD WALDORF ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM | 0.500 | 2 | 15 | qualifier |
26 | GYENES | András | BUDAPEST III. KERÜLETI KERÉK ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM | 0.500 | 1 | 17 | qualifier |
27 | BOBOS | Zalán | GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.500 | 0 | 17 | qualifier |
28 | SZKALICZKI | Péter | JANKAY TIBOR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.500 | -4 | 13 | qualifier |
29 | SKARKA | Balázs | GYERMEKHÁZ ISKOLA | 0.500 | -5 | 13 | qualifier |
30 | PAP | Olivér | ELSŐ ÓBUDAI NÉMET NYELVOKTATÓ NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA ERSTE ALTOFENER DEUTSCHE NATIONALITÄTENSCHULE | 0.500 | -5 | 10 | qualifier |
31 | MISKEI | Máté Ádám | IBOLYA UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.500 | -7 | 10 | qualifier |
32 | DORN | Bendegúz | CISZTERCI SZENT MARGIT ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM | 0.400 | -4 | 19 | qualifier |
33 | GÖRCSÖS | Gergő | PATAKPART ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.250 | 1 | 17 | qualifier |
34 | KISS | Péter | GYERMEKHÁZ ISKOLA | 0.250 | 0 | 15 | qualifier |
34 | NÁDOR | Zsigmond János | ALBERTFALVI DON BOSCO KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA | 0.250 | 0 | 15 | qualifier |
36 | SZENTKIRÁLYI | Tóth Hunor | SZENT ANDRÁS KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA | 0.250 | -2 | 14 | qualifier |
37 | ABARGEL | Mihály | DIÁKSZEMPONT ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM | 0.250 | -3 | 12 | qualifier |
38 | MAGASHEGYI | Bulcsú | GYERMEKHÁZ ISKOLA | 0.250 | -4 | 12 | qualifier |
39 | MITRÓ | Milán Zoltán | ÚJPESTI KARINTHY FRIGYES MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.250 | -5 | 10 | qualifier |
40 | LIPPAI-DESITS | Márton | PAIS DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.250 | -7 | 12 | qualifier |
41 | DEZSÉNYI | Mátyás | SOLYMÁRI HUNYADI MÁTYÁS NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA | 0.250 | -7 | 11 | qualifier |
42 | FETZER | Tamás | SZEKSZÁRDI BAKA ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.250 | -7 | 9 | qualifier |
42 | MÁTÉS | Péter | SZÉKESFEHÉRVÁRI TELEKI BLANKA GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.250 | -7 | 9 | qualifier |
44 | GONDA | Ábel | KECSKEMÉTI BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM | 0.200 | -8 | 15 | qualifier |
45 | SZEGHŐ | Ádám | PILISSZENTIVÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA | 0.000 | -10 | 15 | qualifier |
46 | KOTOV | Krisztián | DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.000 | -12 | 6 | qualifier |
47 | RIMELY | Dénes | ALBERTFALVI DON BOSCO KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA | 0.000 | -14 | 6 | qualifier |
48 | VARGA | Sólyom Nimród | GYERMEKHÁZ ISKOLA | 0.000 | -15 | 5 | qualifier |
49 | GERENCSÉR | Zalán | MARIANUM NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM | 0.000 | -16 | 4 | qualifier |
49 | MARKOS | Bence József | DEBRECENI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA | 0.000 | -16 | 4 | qualifier |
51 | KAPÁS | Gergő | GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.000 | -19 | 1 | qualifier |
Document engarde-service - 2022. 05. 20. 13:30:47
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently