Challenge Bernadotte 2021
Epee Men

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1 (64 fencers)

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   FORSSE   Tor    FFF STOCKHOLM    1.000   19   25   qualifier 
 2   VUORINEN   Niko    HELSINGIN MIEKKAILIJAT    1.000   18   25   qualifier 
 3   JØRGENSEN   Patrick    HELLERUP FK    1.000   16   25   qualifier 
 4   BESKIN   Grigori    FFF STOCKHOLM    1.000   15   25   qualifier 
 5   MATTSSON   Axel    FKC KARLSKRONA    1.000   15   19   qualifier 
 6   POURMAND   Nima    LÖFK LIDINGÖ    1.000   14   25   qualifier 
 6   TAURIAINEN   Topias    ESPOON MIEKKAILIJAT    1.000   14   25   qualifier 
 8   SALM   Markus    TALLINNA MOOK    1.000   13   25   qualifier 
 9   BOBROV   Ilian    SBSK DRAAKON    1.000   9   18   qualifier 
 10   KUTTI   David    WFF ÖREBRO    1.000   8   25   qualifier 
 11   PAAVOLAINEN   Jaakko    HELSINGIN MIEKKAILIJAT    0.800   16   24   qualifier 
 12   POCSI   Tomi    DIF STOCKHOLM    0.800   12   23   qualifier 
 13   KNUDSEN   Kenneth    KFK KALUNDBORG    0.800   11   23   qualifier 
 14   SVENSSON   Jonathan    DIF STOCKHOLM    0.800   9   22   qualifier 
 15   WENDT   Carl-Henrik    FFF STOCKHOLM    0.800   7   22   qualifier 
 16   WIBERG   Carl    DIF STOCKHOLM    0.800   6   22   qualifier 
 17   TOBIAS   Erik    SBSK DRAAKON    0.800   6   21   qualifier 
 18   KYKKÄNEN   Robert    HELSINGIN MIEKKAILIJAT    0.800   4   21   qualifier 
 19   STÅHL   Gösta    DIF STOCKHOLM    0.750   7   15   qualifier 
 20   DORATI AMEGLIO   Arturo Isaac    TEAM CYRANO ESGRIMA    0.600   10   21   qualifier 
 21   ARONOWITSCH   Zeev    DIF STOCKHOLM    0.600   9   23   qualifier 
 22   BRANDBERG   Hugo    KF99 KUNGSBACKA    0.600   5   21   qualifier 
 23   TAFENAU   Kasper    TALLINNA MOOK    0.600   3   20   qualifier 
 24   TIVENIUS   Jan    FFF STOCKHOLM    0.600   3   19   qualifier 
 25   WESTRING   Theo    LÖFK LIDINGÖ    0.600   2   21   qualifier 
 26   BECKEMAN   Erik    DIF STOCKHOLM    0.600   1   19   qualifier 
 26   HEINÄMAA   Akseli    KALPAVELJET    0.600   1   19   qualifier 
 28   LEWIN   Johan    DIF STOCKHOLM    0.600   1   18   qualifier 
 29   SONTAGH   Jakob    DIF STOCKHOLM    0.600   0   18   qualifier 
 30   PALIJAN   Roko    FKC KARLSKRONA    0.600   -4   15   qualifier 
 31   KELLY   Christopher    DIF STOCKHOLM    0.500   5   16   qualifier 
 32   BÄCKSTRÖM   Ian    FFF STOCKHOLM    0.500   2   15   qualifier 
 33   ARVIUS   Fredrik    LÖFK LIDINGÖ    0.500   -1   14   qualifier 
 34   NYMAN   Filip    DIF STOCKHOLM    0.500   -3   10   qualifier 
 35   NYHOLM   Adam    FKC KARLSKRONA    0.400   3   20   qualifier 
 36   JARL   Henrik    DIF STOCKHOLM    0.400   1   19   qualifier 
 36   LAI   Darius    FFF STOCKHOLM    0.400   1   19   qualifier 
 38   CIMBOREVICS   Ernests    FFF STOCKHOLM    0.400   0   18   qualifier 
 39   FORSMAN   Emil    FKC KARLSKRONA    0.400   -1   17   qualifier 
 40   PERSSON TÖRN   Caspian    YFK YSTAD    0.400   -2   18   qualifier 
 41   WIMAN   Carl-Johan    FFF STOCKHOLM    0.400   -2   14   qualifier 
 42   BOLMSTRAND   Viggo    LÖFK LIDINGÖ    0.400   -5   17   qualifier 
 42   STRÖM   Johan    FFF STOCKHOLM    0.400   -5   17   qualifier 
 44   VRETHAMMAR   Olof    DIF STOCKHOLM    0.400   -8   13   qualifier 
 45   ADOLFSSON   Stefan    SAF SOLNA    0.400   -9   13   qualifier 
 46   TORESSON   Clas    FFF STOCKHOLM    0.250   -7   10   qualifier 
 47   GERDIN   Viktor    UF UPPSALA    0.200   -3   19   qualifier 
 48   FAGERSTEDT   Jakob    DIF STOCKHOLM    0.200   -4   18   qualifier 
 49   RANDO   Pablo    SAF SOLNA    0.200   -4   16   qualifier 
 50   FRIDMAN   Milton    DIF STOCKHOLM    0.200   -5   17   qualifier 
 51   CULIOLIS   Juan    TEAM CYRANO ESGRIMA    0.200   -10   14   qualifier 
 52   RASIN   Erik    LÖFK LIDINGÖ    0.200   -11   12   qualifier 
 53   DAHLSTRÖM   Ludvig    FFF STOCKHOLM    0.200   -12   11   qualifier 
 54   KALLSTRÖM   Markus    EGF SOLNA    0.200   -14   10   qualifier 
 55   FALKENBERGH   Karl-Gustav    HELSINGIN MIEKKAILIJAT    0.000   -12   6   qualifier 
 56   FRIDH   Simon    FKC KARLSKRONA    0.000   -13   12   qualifier 
 57   OXENSTIERNA   Alexander    DIF STOCKHOLM    0.000   -14   11   qualifier 
 57   OXHOLM WAGNER   Alec    HELLERUP FK    0.000   -14   11   qualifier 
 59   PELLETTA   Francesco    FFF STOCKHOLM    0.000   -15   5   qualifier 
 60   DAHLSTEN   Peter    LÖFK LIDINGÖ    0.000   -16   9   qualifier 
 60   POURMAND   Liam    LÖFK LIDINGÖ    0.000   -16   9   qualifier 
 62   VIKLUND   Nils    FFF STOCKHOLM    0.000   -18   7   qualifier 
 63   HOLMSTRÖM   Sebastian    FFF STOCKHOLM    0.000   -19   6   qualifier 
 63   NUUJA   Kalle    HELSINGIN NYKYAIKAISET 5OTT    0.000   -19   6   qualifier 

 
Document engarde-service - 2021-09-25 11:32:47
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently