CAMPIONAT DE CATALUNYA M-17
ESPASA MASCULI
26.05.2018
Poliesportiu municipal de Cabrils

Classificació dels poules, volta No 1

 Pos   Nom1   Nom2   Club   Vict/assalt   Ind.   TD   Grup 
 1   IGLESIAS MORO   Pol   SAM   1,000   23   30   qualificat 
 2   JIMENEZ GISBERT   Aleix   SEA   1,000   20   30   qualificat 
 3   PUERTAS HERNANDEZ   Karlos   SAM   1,000   16   30   qualificat 
 4   PASCUAL MODOLELL   Victor   SAM   1,000   16   25   qualificat 
 5   VIVAS FRANCO   Mateo   SEA   1,000   10   25   qualificat 
 6   NAVAS MARIN   Alvaro   SAC   0,833   13   29   qualificat 
 7   RUTLLAN DOMÍNGUEZ   Oriol   SAM   0,833   11   29   qualificat 
 8   FLORIDO MOLINA   Unai   SAP   0,833   8   25   qualificat 
 9   MARTINEZ GUERRERO   Guillem   SEA   0,750   4   19   qualificat 
 10   NAVARRO ACOSTA   Marc   SEA   0,667   11   28   qualificat 
 11   MARTI GARCIA   Aleix   SEA   0,667   10   25   qualificat 
 12   VISSER DALMAU   Yonatan   SAM   0,667   6   23   qualificat 
 13   BORODIN NESTERUK   Ivan   SEA   0,667   4   25   qualificat 
 14   DE HARO PONCE   Pablo   SAC   0,600   6   21   qualificat 
 15   BERTRAN ESCALAS   Miquel   SAC   0,600   5   21   qualificat 
 16   LÓPEZ PÉREZ   Iu Xuwang   CET   0,600   1   17   qualificat 
 17   DE NOBEL GARCÍA   Jan   SAC   0,500   7   25   qualificat 
 18   SALES URGELL   Nicolau   CET   0,500   2   24   qualificat 
 19   SANTIAGO ULLOD   Adria   SAC   0,500   1   18   qualificat 
 20   ZAGO MA   Enzo   SAM   0,500   0   17   qualificat 
 21   ALMUDEVE FORCADELL   Joan Pasqual   SEA   0,500   -1   24   qualificat 
 22   SABATE TOMAS   Josep   SEA   0,500   -1   17   qualificat 
 23   FIGUERAS GUZMAN   Pau   SAP   0,500   -2   24   qualificat 
 24   MELIZ DE HARO   Ramon Jose   LLO   0,500   -3   21   qualificat 
 24   SALOMÓ VENDRELL   Pau   SAM   0,500   -3   21   qualificat 
 26   ROMAN RAMENTOL   Jacob   SAC   0,500   -8   18   qualificat 
 27   POUSO OLABARRIETA   Guillem   SAC   0,400   0   18   qualificat 
 28   PINYOL TOMAS   Genis   SEA   0,400   -2   17   qualificat 
 29   GIBERT SABATÉ   Aniol   SAP   0,400   -5   15   qualificat 
 30   PORRES FERRE   Alex   SEA   0,400   -10   12   qualificat 
 31   BORRAS LLAMBRICH   Marc   SEA   0,333   -5   21   qualificat 
 31   DE HARO PONCE   Leo   SAC   0,333   -5   21   qualificat 
 33   BOIX BERNAT   Aleix   SAM   0,333   -6   17   qualificat 
 34   TOMAS PUJOL   Ferran   SEA   0,333   -8   19   qualificat 
 35   MONCUNILL ARMANSA   Ramon   SAC   0,333   -9   17   qualificat 
 36   TORRES INFESTA   Xavier   SAM   0,250   -4   15   el·liminat 
 37   ACCENSI GOMEZ   Jahve   SEA   0,200   -5   15   el·liminat 
 38   USON SANTOS   Victor   SAM   0,200   -7   14   el·liminat 
 39   GARCIA RAMIREZ   Oriol   SAM   0,200   -9   13   el·liminat 
 40   BORRAS LLAMBRICH   Eric   SEA   0,167   -7   20   el·liminat 
 40   JANUÉ GRAELL   Oriol   SAM   0,167   -7   20   el·liminat 
 42   SOLÉ GONZÁLEZ   Marc   SAG   0,167   -11   15   el·liminat 
 43   ROURE VILA   Deneb   SEA   0,167   -17   11   el·liminat 
 44   SABATE TOMAS   Enric   SEA   0,000   -16   14   el·liminat 
 45   TARRASON VIDELA   Martí   SAC   0,000   -23   7   el·liminat 
    CAMINAL LEIVA   Niko   CET   abandon         abandonament 
    GARCIA FARRERAS   Adrià   SAM   abandon         abandonament 
    NOGUES NARANJO   Marçal   SAP   abandon         abandonament 

 
Document engarde-service - 26/05/2018 15:12:29
Aquest document s'actualitza cada minuts, la podeu actualitzar vosaltres mateixos