Újonc Férfi Kard Országos Bajnokság
Nagykanizsa
2021.06.05

  -  Engarde Smart

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   Állapot 
 1   MONORI   Mátyás    VASAS     
 2   CSOBA   Botond    TFSE     
 3   CZÉGÉNY   Kornél    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE     
 3   SZALAI   Zalán    BVSC     
 5   MIKUSKA   Péter    BVSC     
 6   ERDÕKÖZI   Zsombor    UTE     
 7   KOVÁCS   Lõrinc    VASAS     
 8   BARÁZ   Kornél    KVSE     
 9   MÓDOS   Ferenc    UTE     
 10   FARSANG   Bernát    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE     
 11   BERKESZI   Dániel    BVSC     
 12   FABÓ   Ákos    VASAS     
 13   CZILL   Soma    BÉKESSY DEBRECEN     
 14   DROBNI   Botond    KVSE     
 15   TÓTH   Robin Viktor    KVSE     
 16   BOTH   Márk    MTK BUDAPEST     
 17   SZEPESSY   Áron    BVSC     
 18   BÍRÓ   Barnabás    VASAS     
 19   NAGY   Zsombor    NTE 1866     
 20   GODÓ   Vilmos Ágost    BVSC     
 21   MARTON   Ádám    BVSC     
 22   BEDE   Richárd    KVSE     
 23   BANDER   László    NTE 1866    DNF 
 24   NEMES   Máté    DVSZ     
 25   SZEREDY   Huba    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE     
 26   PERESZLÉNYI   Tamás    BVSC     
 27   SZENDRÕI   Samu    VASAS     
 28   HANZÉLY   Balázs    TFSE     
 29   SZEREDY   Márton    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE     
 30   KETSKÉS   Krisztián    BVSC     
 31   BÁNHÁZI   Bulcsú    KVSE     
 32   WIENER   Balázs Dávid    TFSE     
 33   CSÉPAI   Benedek    VASAS     
 34   KOROKNAI   Marcell    BVSC     
 35   RÁTÓCZI   Hunor    BVSC     
 36   BÕDI   Ignác Gedeon    UTE     
 37   CIRKOS   Sebestyén    GEAC     
 38   DVORÁK   Dávid    KVSE     
 39   DÉNES   Benedek Marcell    TFSE     
 40   MAROSI   Zsombor Máté    DVSZ     
 41   BÓKA   Bendegúz    UTE     
 42   STEINBACHER   János    UTE     
 43   KISBÁN   Lukács Péter    MTK BUDAPEST     
 44   SONJIC   Benedek    UTE     
 45   TÓTH   Ádám Barnabás    DVSZ     
 46   KISS   Lukács Lõrinc    TFSE     
 47   NIKLESZ   Barnabás    NTE 1866     
 48   NYULASI   Zsombor Péter    UTE     
 49   ALBERT   János    GEAC     
 50   LONTAY   András    KVSE     
 51   SZABÓ   Csongor    VÁROSI SPORTEGYESÜLET DUNAKESZI     
 52   TÓTH-LADÓ   Máté    MTK BUDAPEST     
 53   KOVÁCS   Gergõ Domonkos    UTE     
 54   BEDÕ   Barnabás    NTE 1866     
 54   SCHÖNAUER   László    TFSE     
 56   BOGDÁN   Nimród    NTE 1866     
 56   ÁBRAHÁM   Patrik    ANGELS     
 58   HORVÁTH   Dusán    NTE 1866     
 59   CSALLÓ   Zoltán    NTE 1866     
 60   WIRTH   Ábel    UTE     
 61   BOHL   Vilmos    VÁROSI SPORTEGYESÜLET DUNAKESZI     
 61   ERDÉLYI   István    NTE 1866     
 63   LÉGÁR   Milán    NTE 1866     
 64   MIHÁLYI   Bendegúz    GEAC     
 65   MAKOVICZKY   Mátyás    NTE 1866     
 66   KODÁCSY   Máté    VÁROSI SPORTEGYESÜLET DUNAKESZI     
 66   RÁCZ   Gergõ    MTK BUDAPEST     

 
Document engarde-service - 2021. 06. 05. 14:13:29
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthetõ