Sulivívó Diákolimpia Női Párbajtőr "A" Kategória 2. korcsoport

  -  Engarde Smart

Végeredmény (32 vívó)

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   Állapot 
 1   SZAKVÁRY   Csenge    Fillér Utcai Általános Iskola     
 2   NAGY   Villő Korina    MÓRI RADNÓTI MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 3   KALMÁR   Kinga    CSIK FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 3   PÉCSI   Boglárka    SZENT ÁGOSTON KERESZTÉNY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 5   PLUHÁR   Lizett    BUDAPEST XVII. KERÜLETI GREGOR JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 6   TÓTH   Rozália    BUDAPEST XIV. KERÜLETI NÉMETH IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 7   SZABÓ   Beáta Gabriella    BUDAPEST III. KERÜLETI KERÉK ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 8   KOSARAS   Mimi    DR. BÉRES JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 9   PÁSZTOR   Emília Jázmin    ÉRDI GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 10   GÖCSEI   Veronika    SZENT ANGÉLA FERENCES ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 11   VINCZE   Vesna Olívia    DR. BÉRES JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 12   SOMODY   Zorka    ZUGLÓI HERMAN OTTÓ TUDÁSKÖZPONT ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 13   NIEDLING   Brianna Sky    BUDAPEST XVII. KERÜLETI GREGOR JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 14   PÁLOSI-MAGYARI   Lili    BUDAPEST XIII. KERÜLETI PANNÓNIA NÉMET NEMZETISÉGI KÉTNYELVŰ ÉS ANGOL NYELVET OKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 15   SCHÄFER   Boróka    KÁLVIN TÉRI REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 16   NAGY   Nanetta Napsugár    MÓRI RADNÓTI MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 17   PAUKÓ   Villő    SÚRI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 18   VOLF   Anna    ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 19   PERITY   Lilla    MAGYARORSZÁGI NÉMETEK ÁLTALÁNOS MŰVELŐDÉSI KÖZPONTJA     
 20   SÁRPÁTKI   Jázmin Emma    BAKONYSZOMBATHELYI BENEDEK ELEK ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 21   VIG   Anna Zorka    TAMÁSI ÁRON ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS NÉMET NEMZETISÉGI GIMNÁZIUM     
 22   TAKÁCS   Zita    PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ÓVODA     
 23   MOLNÁR   Laura Margaréta    BUDAPESTI WARD MÁRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ZENEMŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM     
 24   KASZÁS   Lili Panka    SZÁZHALOMBATTAI EÖTVÖS LORÁND MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ TAGOZATOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 25   MAGYAR   Borbála    MISKOLCI SZABÓ LŐRINC ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 26   DEVICH   Róza    SZENT JÓZSEF KATOLIKUS ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 27   HARMAT   Júlia Boróka    SZENT JÓZSEF KATOLIKUS ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 28   LAMI   Janka    SZENT LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS MŰVELŐDÉSI KÖZPONT     
 29   BAJOR   Lia Noémi    MINDSZENTY JÓZSEF KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA     
 30   FAZEKAS   Petra    PILISBOROSJENŐI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 31   HORVÁTH   Mira    CSONTVÁRY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
    KOVÁCS   Ajsa Sára    FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA    DNF 

 
Document engarde-service - 2022. 05. 21. 13:39:22
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető