Sulivívó Diákolimpia Országos Döntő
Férfi Tőr A kategória
II. korcsoport (2007 - 2008)
Budapest, 2018. április 14.

      Tábla 64

    Tábla 64     Tábla 32   Tábla 16
   1   SOMMER Marcel   ZUGLÓI MUNKÁCSY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA   
          SOMMER Marcel 
64                                
            SOMMER Marcel 
   33   BÁLINT Nándor   FÖLDVÁRY GÁBOR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/0
          BÁLINT Nándor      
32   BÁLINT-VÁRSZEGI Kristóf   KISPESTI GÁBOR ÁRON ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/9     
              SOMMER Marcel 
   17   KÖMÖZ Patrik   VÁROSLIGETI MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA         10/1
          KÖMÖZ Patrik      
48                 
            KÖMÖZ Patrik 
   49             10/2
          TÓTH Márton 
16   TÓTH Márton   KŐBÁNYAI KADA MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA      
 
   9   GORKA-KERESKÉNYI Álmos   BUDAPEST V. KERÜLETI HILD JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          GORKA-KERESKÉNYI Álmos 
56            
            GORKA-KERESKÉNYI Álmos 
   41   NÉMETH Soma Vajk   BOCSKAI ISTVÁN REFORMÁTUS OKTATÁSI KÖZPONT - ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, SZAKGIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM       10/4
          SÁFIÁN Áron      
24   SÁFIÁN Áron   GYULAI IMPLOM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/3     
              BÁN Sebestyén 
   25   NAGY-SZTANCSIK Ádám   SZENT JÓZSEF KERTVÁROSI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA         10/6
          NAGY-SZTANCSIK Ádám      
40   PAKSA Dániel   MINDSZENTY JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  10/4     
            BÁN Sebestyén 
   57             10/2
          BÁN Sebestyén 
 BÁN Sebestyén   PÁDUAI SZENT ANTAL ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA      
 
   5   HEGYES Dávid Péter   SZABAD WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA 
          HEGYES Dávid Péter 
60            
            HEGYES Dávid Péter 
   37   MADURA János Lóránt   NYÍREGYHÁZI EGYETEM EÖTVÖS JÓZSEF GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM       10/8
          MADURA János Lóránt      
28   SZABÓ Bence   PETŐFI SÁNDOR ÉS DÓZSA GYÖRGY MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  5/4     
              HEGYES Dávid Péter 
   21   BERECZ Barnabás   REMÉNYSÉG KATOLIKUS ÁLT. ISK.         10/1
          BERECZ Barnabás      
44                 
            BEBESI Kolos Norbert 
   53             10/6
          BEBESI Kolos Norbert 
12   BEBESI Kolos Norbert   BOCSKAI ISTVÁN REFORMÁTUS OKTATÁSI KÖZPONT - ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, SZAKGIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM      
 
   13   BIHARI Marcell   HALÁSZTELKI HUNYADI MÁTYÁS ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA 
          BIHARI Marcell 
52            
            BIHARI Marcell 
   45             10/4
          VILÁGHY Szilárd      
20   VILÁGHY Szilárd   MINDSZENTY JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM           
              OROVECZ Gergely László 
   29   ANTAL Máté   SZEKSZÁRDI BABITS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA         10/1
          SZEKERES Hunor      
36   SZEKERES Hunor   NYÍREGYHÁZI KODÁLY ZOLTÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/6     
            OROVECZ Gergely László 
   61             10/1
          OROVECZ Gergely László 
 OROVECZ Gergely László   BUDAPEST XIII. KERÜLETI CSATA UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA      
 
   3   CSIK Ádám   BUDAPEST IX. KERÜLETI WEÖRES SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM 
          CSIK Ádám 
62            
            CSIK Ádám 
   35   MAKKAI Zsombor Áron   BOCSKAI ISTVÁN REFORMÁTUS OKTATÁSI KÖZPONT - ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, SZAKGIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM       10/2
          ÁDÁM Bendegúz Balázs      
30   ÁDÁM Bendegúz Balázs   SZÍNI KÁROLY MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/7     
              CSIK Ádám 
   19   CSENKI Zsombor   GYULAI IMPLOM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA         10/9
          CSENKI Zsombor      
46                 
            CSENKI Zsombor 
   51             10/3
          GRÓSZ Roland Bence 
14   GRÓSZ Roland Bence   BUDAPEST XIII. KERÜLETI CSATA UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA      
 
   11   KIRÁLY Szabolcs   BOCSKAI ISTVÁN REFORMÁTUS OKTATÁSI KÖZPONT - ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, SZAKGIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM 
          KIRÁLY Szabolcs 
54            
            KIRÁLY Szabolcs 
   43             10/8
          ILLICH Csanád      
22   ILLICH Csanád   NICOLAE BĂLCESCU ROMÁN GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM           
              BÁNYIK Nátánael Ruben 
   27   TÓTH Tamás   HALÁSZTELKI HUNYADI MÁTYÁS ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA         10/8
          TÓTH Tamás      
38   ZELEI Máté   NÉRI SZENT FÜLÖP KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/7     
            BÁNYIK Nátánael Ruben 
   59             10/0
          BÁNYIK Nátánael Ruben 
 BÁNYIK Nátánael Ruben   DUNAHARASZTI HUNYADI JÁNOS NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA      
 
   7   ZSÖGÖN Andor Kolos   SZEGEDI TUDOMÁNYEGYETEM GYAKORLÓ GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          ZSÖGÖN Andor Kolos 
58            
            ZSÖGÖN Andor Kolos 
   39   BÁLINT Ákos   SZŐNYI BENJAMIN REFORMÁTUS ISKOLA       10/0
          ASZTALOS Botond      
26   ASZTALOS Botond   SZEKSZÁRDI DIENES VALÉRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/3     
              ZSÖGÖN Andor Kolos 
   23   SZABÓ Bálint   PETŐFI SÁNDOR ÉS DÓZSA GYÖRGY MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA         10/3
          SZABÓ Bálint      
42                 
            SZABÓ Bálint 
   55             10/9
          BODOR Áron Péter 
10   BODOR Áron Péter   KISPESTI PANNÓNIA ÁLTALÁNOS ISKOLA      
 
   15   SZABÓ Ferenc   BUDAPEST III. KERÜLETI KRÚDY GYULA ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          SZABÓ Ferenc 
50            
            SZABÓ Ferenc 
   47             10/6
          SZEMÁN Máté Balázs      
18   SZEMÁN Máté Balázs   PATRONA HUNGARIAE ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA           
              SZABÓ Ferenc 
   31   FÖLK Balázs Ákos   MINDSZENTI ÁLTALÁNOS ISKOLA         10/8
          FÖLK Balázs Ákos      
34   ALMÁSSY Keve   GYULAI IMPLOM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/7     
            BADÁR Krisztián 
   63             10/0
          BADÁR Krisztián 
 BADÁR Krisztián   BOCSKAI ISTVÁN REFORMÁTUS OKTATÁSI KÖZPONT - ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, SZAKGIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM      

 
Document engarde-service - 2018.04.14. 16:30:55
Az oldal automatikus frissítési ideje perc, manuálisan gyakrabban frissíthető