Diákolimpia Budapet-Pest Megye Regionális Verseny
Férfi Kard 3 kcs A kat 2020. 02. 22.

  -  Engarde Smart

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   Állapot 
 1   CZÉGÉNY   Kornél    MINDSZENTY JÓZSEF RÓMAI KATOLIKUS ÓVODA ÉS NYELVOKTATÓ NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 2   DROBNI   Botond    BUDAPEST XVI. KERÜLETI SZERB ANTAL GIMNÁZIUM     
 3   BOTH   Péter Márk    OSZTRÁK-MAGYAR EURÓPAISKOLA     
 3   MIKUSKA   Péter Ádám    ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM     
 5   TÓTH   Robin Viktor    BUDAPEST XVI. KERÜLETI HERMAN OTTÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 6   SZEREDY   Huba    TALENTO-HÁZ ALAPÍTVÁNYI ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 7   MÓDOS   Ferenc    SZENT GELLÉRT KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 8   BEDE   Richard Márk    BUDAPEST XVII. KERÜLETI GREGOR JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 9   KEREKES   Zalán    BUDAPEST XVI. KERÜLETI SZENT-GYÖRGYI ALBERT ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 9   KOVÁCS   Lőrinc Imre    PROHÁSZKA OTTOKÁR KATOLIKUS GIMNÁZIUM     
 11   SZEPESSY   Áron    BUDAPEST III. KERÜLETI KRÚDY GYULA ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 12   BERKESZI   Dániel    BUDAPEST III. KERÜLETI KRÚDY GYULA ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 13   NEMES   Máté    SZIGETSZENTMIKLÓSI BATTHYÁNY KÁZMÉR GIMNÁZIUM     
 14   WIENER   Balázs    DEÁK TÉRI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM     
 15   FARSANG   Bernát Balázs    PROHÁSZKA OTTOKÁR KATOLIKUS GIMNÁZIUM     
 16   CSÉPAI   Benedek    BUDAPEST II. KERÜLETI SZABÓ LŐRINC KÉTTANNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 17   ERDŐKÖZI   Zsombor    BUDAPEST V. KERÜLETI HILD JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 18   NYULASI   Zsombor Péter    BUDAPEST-FASORI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM     
 19   SZABÓ   Csongor    DUNAKESZI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 20   DVORÁK   Dániel    BUDAPEST XVI. KERÜLETI HERMAN OTTÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 21   SZÖLLŐSI-KUSTÁN   Tamás    BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 22   SZEREDY   Márton    TALENTO-HÁZ ALAPÍTVÁNYI ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 23   NÉMETH   Barnabás    SASHALMI TANODA ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 24   BOGÁR-SZABÓ   József    SZENT GELLÉRT KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 25   KOROKNAI   Marcell    VÁROSLIGETI MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 26   GERSE   Bálint    GÖDI NÉMETH LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 26   UDVARI   Lóránt    BUDAÖRSI 1. SZÁMÚ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 28   BODZAY   Bálint Soma    SASHALMI TANODA ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 29   HANZÉLY   Balázs    ELTE GYERTYÁNFFY ISTVÁN GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 30   GRÉGER   Levente    AQUINCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 31   KOVÁCS   Gergő Domokos    ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM     
 32   FEKSZI   Bulcsú    SASHALMI TANODA ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 33   BÓKA   Bendegúz    BUDAPEST XIV. KERÜLETI SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM     
 34   RÁTÓCZI   Hunor Attila    KOLOZSVÁR UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 35   RÁCZ   Gergő Bonifác    TAMÁSI ÁRON ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS NÉMET NEMZETISÉGI GIMNÁZIUM     
 36   PINCZÉS   Bálint    NÉRI SZENT FÜLÖP KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 37   KISS   Gáspár Ambrus    ELTE GYERTYÁNFFY ISTVÁN GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 38   DÉNES   Benedek Marcell    ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 39   SZESZTAY   Dániel    BAÁR-MADAS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM     
 40   OLÁH   Sándor    BABÉRLIGET ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 41   PERESZLÉNYI   Tamás    ÚJPESTI BAJZA JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 42   PSZOTA   Ákos    SASHALMI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 43   MARTON   Ádám    BUDAPEST XIV. KERÜLETI JÓKAI MÓR ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 44   KETSKÉS   Krisztián    VÁROSLIGETI MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 45   HAGYMÁSI   Bulcsú    BAÁR-MADAS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM     
 46   KARÁCSONY   Balázs    ASZÓDI EVANGÉLIKUS PETŐFI GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM     
 47   TAKÁCS   Gergely    AQUINCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 48   BÓTA   Gáspár Zoltán    AQUINCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
    BEDE   Krisztián Ádám    BUDAPEST XVI. KERÜLETI TÁNCSICS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    DNS 

 
Document engarde-service - 2020. 02. 22. 14:28:39
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthető