Diákolimpia Budapet-Pest Megye Regionális Verseny
Férfi Kard 3 kcs A kat 2020. 02. 22.

  -  Engarde Smart

Ideiglenes rangsorolás (36 vívó)

tovább++ = most likely qualified   kies.-- = most likely eliminated

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Cs 
 1   BOTH   Péter Márk    OSZTRÁK-MAGYAR EURÓPAISKOLA    1.000   16   20   tovább++ 
 2   KEREKES   Zalán    BUDAPEST XVI. KERÜLETI SZENT-GYÖRGYI ALBERT ÁLTALÁNOS ISKOLA    1.000   15   20   tovább++ 
 2   KOVÁCS   Lőrinc Imre    PROHÁSZKA OTTOKÁR KATOLIKUS GIMNÁZIUM    1.000   15   20   tovább++ 
 2   CZÉGÉNY   Kornél    MINDSZENTY JÓZSEF RÓMAI KATOLIKUS ÓVODA ÉS NYELVOKTATÓ NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA    1.000   15   20   tovább++ 
 5   TÓTH   Robin Viktor    BUDAPEST XVI. KERÜLETI HERMAN OTTÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA    1.000   14   20   tovább++ 
 6   SZEPESSY   Áron    BUDAPEST III. KERÜLETI KRÚDY GYULA ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    1.000   13   25   tovább++ 
 7   BERKESZI   Dániel    BUDAPEST III. KERÜLETI KRÚDY GYULA ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    1.000   13   20   tovább++ 
 8   SZEREDY   Huba    TALENTO-HÁZ ALAPÍTVÁNYI ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA    0.800   14   21   tovább++ 
 9   FARSANG   Bernát Balázs    PROHÁSZKA OTTOKÁR KATOLIKUS GIMNÁZIUM    0.750   12   19   tovább++ 
 10   ERDŐKÖZI   Zsombor    BUDAPEST V. KERÜLETI HILD JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.750   11   18   tovább++ 
 11   BEDE   Richard Márk    BUDAPEST XVII. KERÜLETI GREGOR JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.750   4   16   tovább++ 
 12   CSÉPAI   Benedek    BUDAPEST II. KERÜLETI SZABÓ LŐRINC KÉTTANNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.750   4   15   tovább++ 
 13   NYULASI   Zsombor Péter    BUDAPEST-FASORI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM    0.750   3   16   tovább++ 
 14   SZABÓ   Csongor    DUNAKESZI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.750   3   15   tovább++ 
 15   SZEREDY   Márton    TALENTO-HÁZ ALAPÍTVÁNYI ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA    0.500   4   16   tovább++ 
 16   NÉMETH   Barnabás    SASHALMI TANODA ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.500   3   16   tovább++ 
 17   BOGÁR-SZABÓ   József    SZENT GELLÉRT KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.500   2   15   tovább++ 
 18   KOROKNAI   Marcell    VÁROSLIGETI MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.500   2   14   tovább++ 
 19   GERSE   Bálint    GÖDI NÉMETH LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA    0.500   -2   12   tovább++ 
 19   UDVARI   Lóránt    BUDAÖRSI 1. SZÁMÚ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.500   -2   12   tovább++ 
 21   HANZÉLY   Balázs    ELTE GYERTYÁNFFY ISTVÁN GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.400   -1   19   tovább++ 
 22   BÓKA   Bendegúz    BUDAPEST XIV. KERÜLETI SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM    0.400   -1   17   tovább++ 
 23   RÁTÓCZI   Hunor Attila    KOLOZSVÁR UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.250   -3   13   tovább++ 
 24   KOVÁCS   Gergő Domokos    ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM    0.250   -4   12   tovább++ 
 25   RÁCZ   Gergő Bonifác    TAMÁSI ÁRON ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS NÉMET NEMZETISÉGI GIMNÁZIUM    0.250   -7   9   tovább++ 
 26   FEKSZI   Bulcsú    SASHALMI TANODA ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.250   -8   8   tovább++ 
 27   PINCZÉS   Bálint    NÉRI SZENT FÜLÖP KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.250   -9   9   tovább++ 
 28   KISS   Gáspár Ambrus    ELTE GYERTYÁNFFY ISTVÁN GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.250   -10   8   tovább++ 
 29   DÉNES   Benedek Marcell    ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -12   12   tovább++ 
 30   OLÁH   Sándor    BABÉRLIGET ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA    0.200   -13   10   tovább++ 
 31   PERESZLÉNYI   Tamás    ÚJPESTI BAJZA JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.000   -11   9   tovább++ 
 32   PSZOTA   Ákos    SASHALMI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA    0.000   -13   7   tovább++ 
 33   MARTON   Ádám    BUDAPEST XIV. KERÜLETI JÓKAI MÓR ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.000   -14   6   tovább++ 
 34   KETSKÉS   Krisztián    VÁROSLIGETI MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.000   -16   4   tovább++ 
 35   KARÁCSONY   Balázs    ASZÓDI EVANGÉLIKUS PETŐFI GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM    0.000   -18   2   tovább++ 
 36   TAKÁCS   Gergely    AQUINCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.000   -19   1   tovább++ 

 
Document engarde-service - 2020. 02. 22. 12:46:19
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthető