Diákolimpia Budapet-Pest Megye Regionális Verseny
Férfi Kard 3 kcs A kat 2020. 02. 22.

  -  Engarde Smart

Csoportok

Csoport szám 1 - 12:00 - Pást 1

 Csoport szám 1  GY/M AT-KT AT
FEKSZI Bulcsú  SASHALMI TANODA ÁLTALÁNOS ISKOLA    0 1 V 2 0.250 -8 8
FARSANG Bernát Balázs  PROHÁSZKA OTTOKÁR KATOLIKUS GIMNÁZIUM  V   4 V V 0.750 12 19
TÓTH Robin Viktor  BUDAPEST XVI. KERÜLETI HERMAN OTTÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V   V V 1.000 14 20
KETSKÉS Krisztián  VÁROSLIGETI MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  1 1 0   2 0.000 -16 4
UDVARI Lóránt  BUDAÖRSI 1. SZÁMÚ ÁLTALÁNOS ISKOLA  V 1 1 V   0.500 -2 12

 

Csoport szám 2 - 12:00 - Pást 2

 Csoport szám 2  GY/M AT-KT AT
NÉMETH Barnabás  SASHALMI TANODA ÁLTALÁNOS ISKOLA    V 4 2 V 0.500 3 16
KISS Gáspár Ambrus  ELTE GYERTYÁNFFY ISTVÁN GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA  3   0 0 V 0.250 -10 8
CSÉPAI Benedek  BUDAPEST II. KERÜLETI SZABÓ LŐRINC KÉTTANNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  V V   0 V 0.750 4 15
BOTH Péter Márk  OSZTRÁK-MAGYAR EURÓPAISKOLA  V V V   V 1.000 16 20
PSZOTA Ákos  SASHALMI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  0 3 2 2   0.000 -13 7

 

Csoport szám 3 - 12:00 - Pást 3

 Csoport szám 3  GY/M AT-KT AT
GERSE Bálint  GÖDI NÉMETH LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA    V 0 2 V 0.500 -2 12
MARTON Ádám  BUDAPEST XIV. KERÜLETI JÓKAI MÓR ÁLTALÁNOS ISKOLA  1   1 3 1 0.000 -14 6
CZÉGÉNY Kornél  MINDSZENTY JÓZSEF RÓMAI KATOLIKUS ÓVODA ÉS NYELVOKTATÓ NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V   V V 1.000 15 20
BEDE Richard Márk  BUDAPEST XVII. KERÜLETI GREGOR JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V 1   V 0.750 4 16
RÁTÓCZI Hunor Attila  KOLOZSVÁR UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA  3 V 3 2   0.250 -3 13

 

Csoport szám 4 - 12:00 - Pást 4

 Csoport szám 4  GY/M AT-KT AT
PINCZÉS Bálint  NÉRI SZENT FÜLÖP KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA    1 V 1 2 0.250 -9 9
BOGÁR-SZABÓ József  SZENT GELLÉRT KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  V   V 3 2 0.500 2 15
PERESZLÉNYI Tamás  ÚJPESTI BAJZA JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA  3 2   1 3 0.000 -11 9
KOVÁCS Lőrinc Imre  PROHÁSZKA OTTOKÁR KATOLIKUS GIMNÁZIUM  V V V   V 1.000 15 20
SZABÓ Csongor  DUNAKESZI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V V 0   0.750 3 15

 

Csoport szám 5 - 12:00 - Pást 5

 Csoport szám 5  GY/M AT-KT AT
BERKESZI Dániel  BUDAPEST III. KERÜLETI KRÚDY GYULA ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    V V V V 1.000 13 20
ERDŐKÖZI Zsombor  BUDAPEST V. KERÜLETI HILD JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA  3   V V V 0.750 11 18
TAKÁCS Gergely  AQUINCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  0 0   1 0 0.000 -19 1
RÁCZ Gergő Bonifác  TAMÁSI ÁRON ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS NÉMET NEMZETISÉGI GIMNÁZIUM  2 0 V   2 0.250 -7 9
KOROKNAI Marcell  VÁROSLIGETI MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  2 2 V V   0.500 2 14

 

 Csoport szám 6 - 12:00 - Pást 6  GY/M AT-KT AT
BODZAY Bálint Soma  SASHALMI TANODA ÁLTALÁNOS ISKOLA             
HAGYMÁSI Bulcsú  BAÁR-MADAS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM             
GRÉGER Levente  AQUINCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA             
DVORÁK Dániel  BUDAPEST XVI. KERÜLETI HERMAN OTTÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA             
WIENER Balázs  DEÁK TÉRI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM             
MIKUSKA Péter Ádám  ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM             

 

Csoport szám 7 - 12:00 - Pást 7

 Csoport szám 7  GY/M AT-KT AT
SZESZTAY Dániel  BAÁR-MADAS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM    2 V 0 2 1 0.200 -12 10
SZÖLLŐSI-KUSTÁN Tamás  BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA  V   V 1 V 2 0.600 2 18
BÓTA Gáspár Zoltán  AQUINCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  2 0   0 0 0 0.000 -23 2
DROBNI Botond  BUDAPEST XVI. KERÜLETI SZERB ANTAL GIMNÁZIUM  V V V   4 1 0.600 9 20
NEMES Máté  SZIGETSZENTMIKLÓSI BATTHYÁNY KÁZMÉR GIMNÁZIUM  V 4 V V   V 0.800 13 24
MÓDOS Ferenc  SZENT GELLÉRT KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  V V V V 0   0.800 11 20

 

Csoport szám 8 - 12:00 - Pást 8

 Csoport szám 8  GY/M AT-KT AT
KEREKES Zalán  BUDAPEST XVI. KERÜLETI SZENT-GYÖRGYI ALBERT ÁLTALÁNOS ISKOLA    V V V V 1.000 15 20
SZEREDY Márton  TALENTO-HÁZ ALAPÍTVÁNYI ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  2   V V 4 0.500 4 16
KOVÁCS Gergő Domokos  ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM  2 2   V 3 0.250 -4 12
KARÁCSONY Balázs  ASZÓDI EVANGÉLIKUS PETŐFI GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM  0 0 1   1 0.000 -18 2
NYULASI Zsombor Péter  BUDAPEST-FASORI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM  1 V V V   0.750 3 16

 

Csoport szám 9 - 12:00 - Pást 9

 Csoport szám 9  GY/M AT-KT AT
DÉNES Benedek Marcell  ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA    3 1 V 1 2 0.200 -12 12
OLÁH Sándor  BABÉRLIGET ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  V   0 2 2 1 0.200 -13 10
SZEREDY Huba  TALENTO-HÁZ ALAPÍTVÁNYI ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  V V   V V 1 0.800 14 21
HANZÉLY Balázs  ELTE GYERTYÁNFFY ISTVÁN GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA  4 V 1   V 4 0.400 -1 19
BÓKA Bendegúz  BUDAPEST XIV. KERÜLETI SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM  V V 0 3   4 0.400 -1 17
SZEPESSY Áron  BUDAPEST III. KERÜLETI KRÚDY GYULA ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V V V V   1.000 13 25

 
Document engarde-service - 2020. 02. 22. 12:46:19
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthető