Diákolimpia Budapet-Pest Megye Regionális Verseny
Férfi Kard 3 kcs A kat 2020. 02. 22.

  -  Engarde Smart

      Tableau of 64

    Tableau of 64     Tableau of 32
   1   BOTH Péter Márk   OSZTRÁK-MAGYAR EURÓPAISKOLA      
          BOTH Péter Márk 
64                               
            BOTH Péter Márk 
   33   KOVÁCS Gergő Domokos   ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM       10/2
          KOVÁCS Gergő Domokos 
32   RÁTÓCZI Hunor Attila   KOLOZSVÁR UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/7
 
   17   NYULASI Zsombor Péter   BUDAPEST-FASORI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM 
          NYULASI Zsombor Péter 
48   BÓTA Gáspár Zoltán   AQUINCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/1
            CSÉPAI Benedek 
   49            10/5
          CSÉPAI Benedek 
16   CSÉPAI Benedek   BUDAPEST II. KERÜLETI SZABÓ LŐRINC KÉTTANNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 
   9   NEMES Máté   SZIGETSZENTMIKLÓSI BATTHYÁNY KÁZMÉR GIMNÁZIUM     
          NEMES Máté 
56           
            NEMES Máté 
   41   PERESZLÉNYI Tamás   ÚJPESTI BAJZA JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/9
          BOGÁR-SZABÓ József 
24   BOGÁR-SZABÓ József   SZENT GELLÉRT KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  10/3
 
   25   KOROKNAI Marcell   VÁROSLIGETI MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          KOROKNAI Marcell 
40   OLÁH Sándor   BABÉRLIGET ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  10/6
            SZEREDY Huba 
   57            10/6
          SZEREDY Huba 
 SZEREDY Huba   TALENTO-HÁZ ALAPÍTVÁNYI ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 
   5   TÓTH Robin Viktor   BUDAPEST XVI. KERÜLETI HERMAN OTTÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
          TÓTH Robin Viktor 
60           
            TÓTH Robin Viktor 
   37   KISS Gáspár Ambrus   ELTE GYERTYÁNFFY ISTVÁN GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/3
          BODZAY Bálint Soma 
28   BODZAY Bálint Soma   SASHALMI TANODA ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/8
 
   21   SZÖLLŐSI-KUSTÁN Tamás   BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          SZÖLLŐSI-KUSTÁN Tamás 
44   KETSKÉS Krisztián   VÁROSLIGETI MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/5
            WIENER Balázs 
   53            10/5
          WIENER Balázs 
12   WIENER Balázs   DEÁK TÉRI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM     
 
   13   FARSANG Bernát Balázs   PROHÁSZKA OTTOKÁR KATOLIKUS GIMNÁZIUM     
          FARSANG Bernát Balázs 
52           
            FARSANG Bernát Balázs 
   45   HAGYMÁSI Bulcsú   BAÁR-MADAS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM       10/4
          DVORÁK Dániel 
20   DVORÁK Dániel   BUDAPEST XVI. KERÜLETI HERMAN OTTÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/0
 
   29   HANZÉLY Balázs   ELTE GYERTYÁNFFY ISTVÁN GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          HANZÉLY Balázs 
36   PINCZÉS Bálint   NÉRI SZENT FÜLÖP KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/9
            CZÉGÉNY Kornél 
   61            10/2
          CZÉGÉNY Kornél 
 CZÉGÉNY Kornél   MINDSZENTY JÓZSEF RÓMAI KATOLIKUS ÓVODA ÉS NYELVOKTATÓ NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 
   3   KOVÁCS Lőrinc Imre   PROHÁSZKA OTTOKÁR KATOLIKUS GIMNÁZIUM     
          KOVÁCS Lőrinc Imre 
62           
            KOVÁCS Lőrinc Imre 
   35   FEKSZI Bulcsú   SASHALMI TANODA ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/5
          FEKSZI Bulcsú 
30   BÓKA Bendegúz   BUDAPEST XIV. KERÜLETI SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM  10/2
 
   19   DROBNI Botond   BUDAPEST XVI. KERÜLETI SZERB ANTAL GIMNÁZIUM 
          DROBNI Botond 
46   KARÁCSONY Balázs   ASZÓDI EVANGÉLIKUS PETŐFI GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM  10/2
            DROBNI Botond 
   51            10/3
          ERDŐKÖZI Zsombor 
14   ERDŐKÖZI Zsombor   BUDAPEST V. KERÜLETI HILD JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 
   11   MÓDOS Ferenc   SZENT GELLÉRT KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
          MÓDOS Ferenc 
54           
            MÓDOS Ferenc 
   43   MARTON Ádám   BUDAPEST XIV. KERÜLETI JÓKAI MÓR ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/3
          SZEREDY Márton 
22   SZEREDY Márton   TALENTO-HÁZ ALAPÍTVÁNYI ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  10/6
 
   27   UDVARI Lóránt   BUDAÖRSI 1. SZÁMÚ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          UDVARI Lóránt 
38   DÉNES Benedek Marcell   ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/3
            SZEPESSY Áron 
   59            10/9
          SZEPESSY Áron 
 SZEPESSY Áron   BUDAPEST III. KERÜLETI KRÚDY GYULA ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 
   7   BERKESZI Dániel   BUDAPEST III. KERÜLETI KRÚDY GYULA ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
          BERKESZI Dániel 
58           
            BERKESZI Dániel 
   39   SZESZTAY Dániel   BAÁR-MADAS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM       10/4
          GERSE Bálint 
26   GERSE Bálint   GÖDI NÉMETH LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  10/4
 
   23   NÉMETH Barnabás   SASHALMI TANODA ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          NÉMETH Barnabás 
42   PSZOTA Ákos   SASHALMI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  10/6
            MIKUSKA Péter Ádám 
   55            10/4
          MIKUSKA Péter Ádám 
10   MIKUSKA Péter Ádám   ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM     
 
   15   BEDE Richard Márk   BUDAPEST XVII. KERÜLETI GREGOR JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA     
          BEDE Richard Márk 
50           
            BEDE Richard Márk 
   47   TAKÁCS Gergely   AQUINCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/2
          SZABÓ Csongor 
18   SZABÓ Csongor   DUNAKESZI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/0
 
   31   GRÉGER Levente   AQUINCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          GRÉGER Levente 
34   RÁCZ Gergő Bonifác   TAMÁSI ÁRON ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS NÉMET NEMZETISÉGI GIMNÁZIUM  10/7
            KEREKES Zalán 
   63            10/2
          KEREKES Zalán 
 KEREKES Zalán   BUDAPEST XVI. KERÜLETI SZENT-GYÖRGYI ALBERT ÁLTALÁNOS ISKOLA     

 
Document engarde-service - 2020. 02. 22. 13:38:49
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthető