Open Català 1 - categoria A ABS
ESPASA
24.10.2021
Barcelona

  -  Engarde Smart

Classificació dels poules, volta núm. 2 (30 tiradors)

Classificació especial

 Pos   Nom1   Nom2   Club   Vict/matx   Ind.   TD   Grup 
 1   PÉREZ-OBIOL   Axel    SAM-B    1.000   20   25   qualificat 
 2   CORNET CARMONA   Guillermo    SAG-B    1.000   14   25   qualificat 
 3   GASSET PIÑON   Agustí    CECT-B    1.000   14   24   qualificat 
 4   SERRANO   Oscar    SAG-B    0.800   14   24   qualificat 
 5   CAMINAL LEIVA   Niko    SAM-B    0.800   9   24   qualificat 
 6   MORÉ CODINA   Sergi    SAM-B    0.800   14   23   qualificat 
 7   SANTIAGO ULLOD   Adria    CEMAR-B    0.800   7   22   qualificat 
 8   FERNANDEZ TORRES   Ana Belen    SAM-B    0.800   4   21   qualificada 
 9   BALCAZAR NAVARRO   Jose Luis    SAM-B    0.600   6   20   qualificat 
 10   LÓPEZ PÉREZ   Iu Xuwang    CECT-B    0.600   5   21   qualificat 
 10   TENA RAVENTÓS   Albert    CEMAR-B    0.600   5   21   qualificat 
 12   SEÑIS LOPEZ   Roger    CEG-B    0.600   7   22   qualificat 
 13   CAPAFONS CUADRA   Hug    CECT-B    0.600   -3   16   qualificat 
 14   TOBELLA TARRES   Bernat    CECT-B    0.400   -2   19   qualificat 
 15   DE HARO PONCE   Leo    CEMAR-B    0.400   -2   18   qualificat 
 16   BAGAN NAVARRO   Hector    SAM-B    0.600   1   21   qualificat 
 17   CERVELLÓ THIÉBEAULD   MARC    SAG-B    0.600   1   20   qualificat 
 18   HOMS JIMÉNEZ   Jaume    CEMAR-B    0.400   -1   18   qualificat 
 19   DE HARO PONCE   Pablo    CEMAR-B    0.400   -2   18   qualificat 
 20   RODRIGO CASTELLO   Pau    SAM-B    0.400   -2   16   qualificat 
 21   PRADELL GRANÉ   Joan    CEMAR-B    0.400   -5   16   qualificat 
 22   RUBÍ BALLÚS   Tomas    CECT-B    0.400   -7   16   el·liminat 
 23   ESMENDIA ARGEMI   Xavier    CESJV-B    0.400   -7   14   el·liminat 
 24   VENTURA DERVAUX   Gabrielle    SAM-B    0.200   -8   16   el·liminada 
 25   ZAGUIRRE STOICA   Darío    CECT-B    0.200   -12   12   el·liminat 
 26   BALLADARES   Abigail    SAM-B    0.200   -9   12   el·liminada 
 27   PÉREZ DEL CASTILLO   Clara    SAM-B    0.000   -13   12   el·liminada 
 28   APARICIO ROMAN   Mireia    CECT-B    0.000   -15   10   el·liminada 
 29   ASPURO GARCIA   Vinyet    SAM-B    0.000   -16   9   el·liminada 
 30   GARCIA ARMENGOL   Laia    SAM-B    0.000   -17   8   el·liminada 

 
Document engarde-service - 24/10/2021 16:56:35
aquest document s''actualitza automàticament, la podeu actualitzar vosaltres mateixos