Gyermek Nõi Tõr Országos Bajnokság
Fülöp Mihály Magyar Kupa

  -  Engarde Smart

      Tableau of 64

    Tableau of 64     Tableau of 32
   1   KOLLÁR Anna   TÖREKVÉS SE      
          KOLLÁR Anna 
64                               
      Versenybíró : DONKA Gábor    KOLLÁR Anna 
   33   LÁSZLÓ Hanna   HALÁSZTELKI BSE       15/1
  Versenybíró : WOLF Eszter CSOMORKÁNY        LÁSZLÓ Hanna 
32   SZÉNÁS Sára Kincsõ   MTK  15/6
 
   17   LAJCSIK Róza   SZOMBATHELY 
  Versenybíró : WOLF Eszter CSOMORKÁNY        LAJCSIK Róza 
48   MAJNIK Marianna   BELVÁROSI VÍVÓ SE  15/2
      Versenybíró : DONKA Gábor    LAJCSIK Róza 
   49   CSORDÁS Effi   UTE       15/1
  Versenybíró : VALICSEK Péter MTK        CSORDÁS Effi 
16   OSMANAJ Admira   BHSE  15/10
 
   9   RÓZSÁS Júlia   MTK     
          RÓZSÁS Júlia 
56           
      Versenybíró : NEHÉZ Denis UTE   GOLDFINGER Blanka 
   41   GOLDFINGER Blanka   ZVE       15/11
  Versenybíró : VALICSEK Péter MTK        GOLDFINGER Blanka 
24   BALASSA Liza Dorka   SZOMBATHELY  15/6
 
   25   DANCZY Gréta   HALÁSZTELKI BSE 
  Versenybíró : KREISS Péter UTE        DANCZY Gréta 
40   BARTÓK Borbála   MTK  15/8
      Versenybíró : NEHÉZ Denis UTE   MAHOVSZKIJ Szilvia 
   57            15/3
          MAHOVSZKIJ Szilvia 
 MAHOVSZKIJ Szilvia   HALÁSZTELKI BSE     
 
   5   SZEVERÉNYI Sára   TÖREKVÉS SE     
          SZEVERÉNYI Sára 
60           
      Versenybíró : DELI Dóra BHSE   SZEVERÉNYI Sára 
   37   ÁNYOS Izabella   HALÁSZTELKI BSE       15/1
  Versenybíró : KREISS Péter UTE        NYÉKI Orsolya 
28   NYÉKI Orsolya   BELVÁROSI VÍVÓ SE  15/5
 
   21   PUSZTAI Rebeka   TÖREKVÉS SE 
  Versenybíró : NEHÉZ Denis UTE        PUSZTAI Rebeka 
44   PLANDER Luca Abigél   SZOMBATHELY  15/12
      Versenybíró : DELI Dóra BHSE   PUSZTAI Rebeka 
   53            15/12
          HABUCZKI Vanda 
12   HABUCZKI Vanda   ZVE     
 
   13   PASTYIK Kata   UTE     
          PASTYIK Kata 
52           
      Versenybíró : VALICSEK Péter MTK   PASTYIK Kata 
   45   CSUKA Boglárka   SZOMBATHELY       15/10
  Versenybíró : NEHÉZ Denis UTE        BALÁZS Dóra 
20   BALÁZS Dóra   SZENT GYÖRGY VE  15/6
 
   29   SZASZÁK Kata Boglárka   SZTE-VK 
  Versenybíró : DONKA Gábor         SZASZÁK Kata Boglárka 
36   KERÉKGYÁRTÓ Panna Petra   SZIGETSZENTMIKLÓSI TE  15/6
      Versenybíró : VALICSEK Péter MTK   HARONI Agapi 
   61            15/3
          HARONI Agapi 
 HARONI Agapi   TÖREKVÉS SE     
 
   3   ZSIGMOND Eszter Julianna   BELVÁROSI VÍVÓ SE     
          ZSIGMOND Eszter Julianna 
62           
      Versenybíró : MISKOLCZI Tamás CSOMORKÁNY   ZSIGMOND Eszter Julianna 
   35   SÓS Gréta   CSOMORKÁNY       15/13
  Versenybíró : DONKA Gábor         MÁRKUS Boglárka 
30   MÁRKUS Boglárka   FTC  15/4
 
   19   NÉMETH Emma   TÖREKVÉS SE 
  Versenybíró : HORVÁTH Noémi CSOMORKÁNY        NÉMETH Emma 
46   KISMÁNYOKY-WALLANDT Georgina   ZVE  15/3
      Versenybíró : MISKOLCZI Tamás CSOMORKÁNY   LÉNÁRT Emese 
   51            15/1
          LÉNÁRT Emese 
14   LÉNÁRT Emese   SZIGETSZENTMIKLÓSI TE     
 
   11   BARTUS Claudia   HALÁSZTELKI BSE     
          BARTUS Claudia 
54           
      Versenybíró : KREISS Péter UTE   BARTUS Claudia 
   43   SOLTI Zsófia   FTC       15/0
  Versenybíró : HORVÁTH Noémi CSOMORKÁNY        SOLTI Zsófia 
22   KOLBERT Emese   BELVÁROSI VÍVÓ SE  15/4
 
   27   VARGA Zselyke Fruzsina   UTE 
  Versenybíró : MISKOLCZI Tamás CSOMORKÁNY        BARTUS Bianca 
38   BARTUS Bianca   HALÁSZTELKI BSE  15/11
      Versenybíró : KREISS Péter UTE   KÉKESI Dóra 
   59            15/6
          KÉKESI Dóra 
 KÉKESI Dóra   CSOMORKÁNY     
 
   7   SIMON Borbála   ZVE     
          SIMON Borbála 
58           
      Versenybíró : BENCZE Attila BHSE   SIMON Borbála 
   39   GYAPJAS Hanna   CSOMORKÁNY       15/5
  Versenybíró : DELI Dóra BHSE        KATONA Kinga 
26   KATONA Kinga   CSOMORKÁNY  15/14
 
   23   MAKARÓ Hanna   ZVE 
  Versenybíró : DELI Dóra BHSE        MAKARÓ Hanna 
42   KALINCSÁK Júlia   SZOMBATHELY  15/9
      Versenybíró : HORVÁTH Noémi CSOMORKÁNY   MOLNÁR Kincsõ Szófia 
   55            15/7
          MOLNÁR Kincsõ Szófia 
10   MOLNÁR Kincsõ Szófia   BHSE     
 
   15   HICSÁK Natasa Mirella   BHSE 
  Versenybíró : MISKOLCZI Tamás CSOMORKÁNY        HICSÁK Natasa Mirella 
50   MÉSZÖLY Regina Milla   HALÁSZTELKI BSE  15/11
      Versenybíró : WOLF Eszter CSOMORKÁNY   BOTOS Árven Anasztázia 
   47   OLÁH Csilla   SZIGETSZENTMIKLÓSI TE       15/14
  Versenybíró : BENCZE Attila BHSE        BOTOS Árven Anasztázia 
18   BOTOS Árven Anasztázia   FTC  15/6
 
   31   KISS Virág   FTC 
  Versenybíró : BENCZE Attila BHSE        KISS Virág 
34   TARPAI Panna   UTE  15/10
      Versenybíró : MÉSZÁROS Tamás UTE   PINTÉR Abigél 
   63            15/8
          PINTÉR Abigél 
 PINTÉR Abigél   TÖREKVÉS SE     

 
Document engarde-service - 2020. 09. 12. 16:57:00
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthetõ