Kadet Női Párbajtőr Magyar Kupa
Budapest, 2020.09.26.

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   GACHÁLYI   Gréta    AVA    1.000   19   28   qualifier 
 2   OLÁH   Lili    AVA    1.000   18   30   qualifier 
 3   KÁLMÁN   Zille    INTERFENCING DSC    1.000   15   25   qualifier 
 4   KISS   Emma    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    1.000   13   25   qualifier 
 5   MISKÓ   Dorina    MTK    1.000   12   30   qualifier 
 6   FÁBIÁN   Kamilla    VASAS    1.000   9   25   qualifier 
 7   RÓBERT   Júlia    BHSE    0.833   15   29   qualifier 
 8   DEMETER   Diána    BVSC    0.833   11   29   qualifier 
 8   NAGY   Blanka Virág    BÉKESSY DEBRECEN    0.833   11   29   qualifier 
 10   BALOGH   Bella    VASAS    0.833   11   27   qualifier 
 10   NAGY   Emma Dorottya    DVE    0.833   11   27   qualifier 
 12   JAKOBI   Júlia    PTE-PEAC    0.833   10   28   qualifier 
 13   PUSKÁS   Viktoria    BAJAI VÍVÓ SE    0.833   9   29   qualifier 
 14   ANDRÁSFI   Júlia    BVSC    0.833   9   27   qualifier 
 15   BENCSIK   Anna    AVA    0.833   8   25   qualifier 
 16   GÁLFALVY   Réka    VASAS    0.833   7   25   qualifier 
 17   SZILVÁGYI   Dorottya    VASAS    0.833   6   29   qualifier 
 18   KOVÁCS   Johanna    BHSE    0.833   5   27   qualifier 
 19   TARSOLY   Borbála    BALATON VÍVÓKLUB    0.800   10   23   qualifier 
 20   DOMA   Zsófia    PTE-PEAC    0.800   9   24   qualifier 
 21   SZALMA   Sára    BALATON VÍVÓKLUB    0.800   8   22   qualifier 
 22   NÉBALD   Franciska    MTK    0.800   7   24   qualifier 
 23   MARSCHALL   Réka    MTK    0.800   6   21   qualifier 
 24   HAJDU   Emma    BHSE    0.800   4   22   qualifier 
 25   HORNYIK   Mira    DVE    0.667   13   27   qualifier 
 26   DOMA   Boglárka    PTE-PEAC    0.667   10   25   qualifier 
 27   PÁTRI   Maja    BALATON VÍVÓKLUB    0.667   8   28   qualifier 
 28   SÓSKUTI   Csenge    BHSE    0.667   6   28   qualifier 
 29   POLÁCSIK   Petra    DVE    0.667   6   26   qualifier 
 30   PALÁGYI   Luca    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.667   6   25   qualifier 
 31   VARGA   Bianka    MTK    0.667   1   25   qualifier 
 32   BÍRÓ   Kata Sarolta    NKESE    0.667   1   24   qualifier 
 33   KOVÁCS   Bianka    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.667   -1   23   qualifier 
 34   ILLÉS   Fanni    BHSE    0.600   4   22   qualifier 
 35   IMRE   Luca Mária    PTE-PEAC    0.600   3   22   qualifier 
 36   PARLAGI   Regina    MTK    0.600   1   21   qualifier 
 37   TÓTH GY.   Luca    VASAS    0.600   -3   18   qualifier 
 38   WIMMER   Dorina    MTK    0.500   7   24   qualifier 
 39   SZAKMÁRY   Janka    VERESEGYHÁZ    0.500   4   25   qualifier 
 40   MACHLIK   Borbála    PTE-PEAC    0.500   3   25   qualifier 
 41   BABINSZKI   Anna    DEBRECENI SPORTCENTRUM    0.500   3   22   qualifier 
 42   HERENDI   Gréta    DVE    0.500   2   25   qualifier 
 43   KOVÁCS   Emese    AVA    0.500   2   24   qualifier 
 44   ALMÁSI   Szonja    BHSE    0.500   2   23   qualifier 
 44   BUCZKÓ   Gréta    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.500   2   23   qualifier 
 46   KLENYÁN   Dorka    BHSE    0.500   1   26   qualifier 
 47   CSENDES   Luca    MTK    0.500   1   25   qualifier 
 48   DÉKÁNY   Viktória    AVA    0.500   1   24   qualifier 
 49   FRANKÓ   Kata    BHSE    0.500   -1   25   qualifier 
 50   VÖRÖS   Virág    MTK    0.500   -2   19   qualifier 
 51   HÉDER   Hanna    OMS-TATA    0.500   -3   21   qualifier 
 52   NAGY   Eszter    INTERFENCING DSC    0.500   -5   21   qualifier 
 53   CSŐSZ   Zsanett    KRVSE    0.500   -6   21   qualifier 
 54   FAZEKAS   Anna    KRVSE    0.400   1   22   qualifier 
 55   SCHAREK   Angéla    VASAS    0.400   0   21   qualifier 
 56   SZEKERES   Blanka    BÉKESSY DEBRECEN    0.400   -1   20   qualifier 
 57   SÜTŐ   Daniella    BHSE    0.400   -1   18   qualifier 
 58   KISS   Emma Júlia    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    0.400   -2   20   qualifier 
 59   HAMAR   Borbála    VASAS    0.400   -2   17   qualifier 
 60   BOGDÁN   Orsolya    DVE    0.400   -4   18   qualifier 
 61   SIPOS   Panni Mandula    MTK    0.400   -5   17   qualifier 
 62   VÁSÁRHELYI   Éva    DEBRECENI SPORTCENTRUM    0.400   -6   16   qualifier 
 63   HERKE   Réka    PTE-PEAC    0.333   -3   24   qualifier 
 64   GAJZINGER   Dóra    MTK    0.333   -4   22   qualifier 
 64   TÓTH   Dorka Sára    BVSC    0.333   -4   22   qualifier 
 66   FEHÉR   Sára    VASAS    0.333   -6   21   qualifier 
 67   MIKLÓS   Villő    BHSE    0.333   -6   18   qualifier 
 68   HAJDU   Laura Nóra    DANUBIUS RSC    0.333   -7   21   qualifier 
 69   PELLE   Zsófia    KSI    0.333   -7   20   qualifier 
 70   LORCH   Nikoletta    PTE-PEAC    0.333   -9   18   qualifier 
 71   BARCSIK   Csenge    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.333   -12   16   eliminated 
 72   KOVÁCS   Fanni    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.333   -15   13   eliminated 
 73   KISS   Lujza    BVSC    0.200   -2   18   eliminated 
 74   FEDORA   Nóra Napsugár    INTERFENCING DSC    0.200   -5   18   eliminated 
 74   VINCZE   Virág Ilona    BHSE    0.200   -5   18   eliminated 
 76   KÁROLYI   Mirtill    BHSE    0.200   -6   18   eliminated 
 77   SCHMIDT   Antónia Margit    MTK    0.200   -8   16   eliminated 
 78   ARADI   Anna    BAJAI VÍVÓ SE    0.200   -14   9   eliminated 
 79   VARGA   Flóra Luca    SZVSZSE    0.167   -4   21   eliminated 
 80   HRICZ   Lilla    AVA    0.167   -6   23   eliminated 
 81   PALOTAI   Anna    VASAS    0.167   -6   22   eliminated 
 82   LUKÁCS   Laura    VASAS    0.167   -6   21   eliminated 
 83   GYENES   Léna    VASAS    0.167   -9   19   eliminated 
 84   MAGDA   Jázmin Linett    PTE-PEAC    0.167   -10   19   eliminated 
 85   SZABÓ   Boglárka    INTERFENCING DSC    0.167   -15   14   eliminated 
 86   SAMU   Laura    VERESEGYHÁZ    0.000   -8   22   eliminated 
 87   KOCSIS   Evelin    DEBRECENI SPORTCENTRUM    0.000   -9   16   eliminated 
 88   CSEPCSÁNYI   Kiara Jázmin    BHSE    0.000   -11   19   eliminated 
 89   RÁCZ   Boglárka    KRVSE    0.000   -14   16   eliminated 
 90   LŐRINCZ   Emília    BAJAI VÍVÓ SE    0.000   -17   8   eliminated 
 91   HAJDÚ   Nóra    BAJAI VÍVÓ SE    0.000   -18   12   eliminated 
 92   BUBÁN   Anna    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.000   -21   9   eliminated 
 93   VÁRDAI   Maja    KRVSE    0.000   -22   8   eliminated 

 
Document engarde-service - 2020. 09. 26. 18:11:37
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently