Junior Férfi Párbajtőr Magyar Kupa
Budapest, 2020.09.27.

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   ALBERT   Márk Noel    VASAS    1.000   18   30   qualifier 
 1   RÓNA   Milán    VASAS    1.000   18   30   qualifier 
 1   UJVÁRI   András    BHSE    1.000   18   30   qualifier 
 4   KESZTHELYI   Zsombor    AVA    1.000   16   30   qualifier 
 5   PAPANITZ   Ákos    BHSE    1.000   15   22   qualifier 
 6   CSEKE   Balázs    DVE    1.000   13   30   qualifier 
 6   SOMODY   Soma    MTK    1.000   13   30   qualifier 
 8   GÖMÖRI   Levente    BVSC    1.000   12   30   qualifier 
 9   CSABAI   Máté    VASAS    0.833   17   28   qualifier 
 10   LENKEFI   Soma Boldizsár    AVA    0.833   15   28   qualifier 
 11   KAUKER   Dominik    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.833   15   27   qualifier 
 11   NAGY   Balázs    DANUBIUS RSC    0.833   15   27   qualifier 
 13   MERKL   Levente    PTE-PEAC    0.833   13   29   qualifier 
 14   GYENES   András    VASAS    0.833   13   28   qualifier 
 15   OSMAN-TOUSON   Maruan    BVSC    0.833   13   27   qualifier 
 16   HORVÁTH   Zsombor    BVSC    0.833   12   27   qualifier 
 16   KOVÁCS   Benedek    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.833   12   27   qualifier 
 18   BARTKÓ   Levente    MTK    0.833   12   26   qualifier 
 19   KÓ   Benedek    BVSC    0.833   11   29   qualifier 
 20   BÁLIND   Bence    BVSC    0.833   11   28   qualifier 
 21   HAMILTON-MEIKE   Jonathan    VASAS    0.833   11   27   qualifier 
 22   KALÓ   Ádám    BALATON VÍVÓKLUB    0.833   9   28   qualifier 
 23   KERÉNYI   Gábor Manó    SZOMBATHELY    0.833   9   27   qualifier 
 23   SÁROSDI   Soma    BVSC    0.833   9   27   qualifier 
 25   SZTANKOVICS   György    BVSC    0.833   8   29   qualifier 
 26   MÉRŐ   Leon    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.833   7   27   qualifier 
 27   FARKAS   Péter    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.800   7   22   qualifier 
 28   NAGY   Marcell    VASAS    0.667   10   27   qualifier 
 29   SZABÓ   Bence    AVA    0.667   10   25   qualifier 
 30   LIPTAY   Ádám    BHSE    0.667   8   27   qualifier 
 31   CSUTA   András    SZVSZSE    0.667   8   26   qualifier 
 32   RÉGELY   András    VASAS    0.667   8   25   qualifier 
 33   DUNAY   Máté    MTK    0.667   7   27   qualifier 
 34   KOLCZONAY   Balázs    AVA    0.667   6   26   qualifier 
 35   BATUSKA   Dominik    CSEPEL    0.667   5   25   qualifier 
 35   GUTIERREZ-SARABIA   Nicholas    VASAS    0.667   5   25   qualifier 
 37   SZILÁGYI   Martin György    BHSE    0.667   5   22   qualifier 
 38   NAGY   Balázs    BHSE    0.667   4   26   qualifier 
 39   DEBRECZENI   Ákos    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.667   3   22   qualifier 
 40   HIRTLING   Márton    BHSE    0.667   2   27   qualifier 
 41   PÁCZAI   Dávid    MTK    0.667   2   23   qualifier 
 42   HARDI   Ádám    PTE-PEAC    0.600   5   20   qualifier 
 43   ÁDÁM   Konrád    KRVSE    0.600   4   21   qualifier 
 44   VARGA   Benett    BHSE    0.600   4   20   qualifier 
 45   KORMOS   Levente    DEBRECENI SPORTCENTRUM    0.600   2   19   qualifier 
 46   CSÉRI   Bence    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.600   2   17   qualifier 
 47   NAGY   Nándor    VERESEGYHÁZ    0.500   6   26   qualifier 
 48   FRANK   Csaba    BVSC    0.500   6   24   qualifier 
 49   HUTÁS   Barna    BVSC    0.500   2   26   qualifier 
 50   SZODORAY-PARÁDI   Hunor    DEBRECENI SPORTCENTRUM    0.500   2   25   qualifier 
 51   SCHWEIGHARDT   Rajmund    OMS-TATA    0.500   2   24   qualifier 
 52   KOHAJDA   László    KRVSE    0.500   2   23   qualifier 
 53   MARTON   Dávid    BHSE    0.500   -1   23   qualifier 
 54   XUE   Fu    BVSC    0.500   -1   21   qualifier 
 55   PÁSZTOR   Balázs    DVE    0.500   -1   18   qualifier 
 56   KOVÁCS   Kristóf    OMS-TATA    0.500   -2   23   qualifier 
 56   KOVÁCS   Dániel    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.500   -2   23   qualifier 
 56   SZATMÁRI   Balázs    DVE    0.500   -2   23   qualifier 
 59   BAGYULA   László    VASAS    0.500   -2   22   qualifier 
 60   SZALAI   Zalán    MTK    0.500   -2   21   qualifier 
 61   KOVÁCS   Benedek    BHSE    0.500   -2   19   qualifier 
 62   JOSZKIN   Péter    VASAS    0.500   -3   24   qualifier 
 63   HORVÁTH   Levente Zétény    OMS-TATA    0.500   -3   22   qualifier 
 64   CSIZMAZIA-DARAB   István    VASAS    0.500   -3   20   qualifier 
 65   JANKY   Bendegúz    SZVSZSE    0.500   -4   21   qualifier 
 66   REGŐNYEI   Máté    DANUBIUS RSC    0.500   -5   21   qualifier 
 67   BALÁZS   Bence    VERESEGYHÁZ    0.500   -5   20   qualifier 
 68   KERESZTES   Ádám    OMS-TATA    0.400   0   20   qualifier 
 69   GULYÁS   Richard Leonardo    KSI    0.400   -2   15   qualifier 
 70   HOFFMANN   Dávid    VERESEGYHÁZ    0.400   -5   15   qualifier 
 71   NÉMETH   Dávid    DANUBIUS RSC    0.333   3   26   qualifier 
 72   NÉMETH   Zétény    BALATON VÍVÓKLUB    0.333   1   23   qualifier 
 73   BALOGH   Szabolcs    DEBRECENI SPORTCENTRUM    0.333   0   23   qualifier 
 74   SZÜCS SZUPER   Milán    BHSE    0.333   -1   23   qualifier 
 75   HAZAI   Tamás    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.333   -3   25   qualifier 
 76   VECZEL   Zsombor    BHSE    0.333   -3   23   qualifier 
 77   PATAKY   Ádám    DVE    0.333   -6   19   qualifier 
 77   SINKA   Gáspár    VERESEGYHÁZ    0.333   -6   19   qualifier 
 79   HERCZEG   Martin Bence    OMS-TATA    0.333   -6   17   qualifier 
 80   PACSAY   Benjámin    MTK    0.333   -7   20   qualifier 
 81   KARÁCSONY   Ábel    DANUBIUS RSC    0.333   -7   19   eliminated 
 82   NÁDI   Zsombor    SZVSZSE    0.333   -7   17   eliminated 
 83   PATAKI   Gergely    CSEPEL    0.333   -8   20   eliminated 
 84   SIKER   Mihály Róbert    PTE-PEAC    0.333   -8   17   eliminated 
 84   TÁRKÁNYI   Zsombor    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    0.333   -8   17   eliminated 
 86   FARKAS   Domos    PTE-PEAC    0.167   -7   21   eliminated 
 87   TOMOJZER   Péter    BVSC    0.167   -7   18   eliminated 
 88   KOVÁCS   Alex    PTE-PEAC    0.167   -8   21   eliminated 
 89   BARTKÓ   Zalán    MTK    0.167   -8   20   eliminated 
 90   HORVÁTH   Merse    MTK    0.167   -8   18   eliminated 
 91   VARGA-LABÓCZKI   Vazul    VERESEGYHÁZ    0.167   -9   20   eliminated 
 92   SZABÓ   Benedek    SZVSZSE    0.167   -11   17   eliminated 
 93   BÖRCSÖK   Koppány    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.167   -12   17   eliminated 
 94   KORONCAI   Sámuel    BHSE    0.167   -12   16   eliminated 
 95   VIKTÓRI-FARKAS   Ádám    TSC    0.167   -12   15   eliminated 
 96   FAZIO-ZALÁNYI   Zoltán    DANUBIUS RSC    0.167   -13   15   eliminated 
 97   HUSTI   Botond    BAJAI VÍVÓ SE    0.167   -17   10   eliminated 
 98   SASVÁRI   Bálint    VERESEGYHÁZ    0.167   -19   10   eliminated 
 99   CSÖKE   István    NKESE    0.000   -13   17   eliminated 
 100   BÁN   Balázs    BAJAI VÍVÓ SE    0.000   -14   16   eliminated 
 100   VIRÁG   Gellért    BAJAI VÍVÓ SE    0.000   -14   16   eliminated 
 102   JUHÁSZ   Ákos Endre    BAJAI VÍVÓ SE    0.000   -15   15   eliminated 
 103   SZÉLL   Sámuel Marcell    BÉKESSY DEBRECEN    0.000   -15   10   eliminated 
 104   KACSKOVICS   Nándor    VASAS    0.000   -17   13   eliminated 
 105   KELLNER   Csongor    BAJAI VÍVÓ SE    0.000   -17   8   eliminated 
 106   GÖMBÖS   Bálint    MTK    0.000   -18   12   eliminated 
 106   NADERI   Ármin    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.000   -18   12   eliminated 
 108   BÁNFI   Batus    KRVSE    0.000   -19   11   eliminated 
 109   BODOR   Előd    KRVSE    0.000   -20   10   eliminated 
 110   KOCSIS   András György    BAJAI VÍVÓ SE    0.000   -28   2   eliminated 

 
Document engarde-service - 2020. 09. 27. 11:02:51
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently