Junior Női Kard Egyéni a Budapest Bajnokságért
MK 1. 2020. 10. 04.
UTE

  -  Engarde Smart

Csoportok rangsorolása, 1. forduló

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   SZŰCS   Luca    BVSC    1.000   26   30   továbbjutó 
 2   BEVIZ   Dorottya    VASAS    1.000   13   25   továbbjutó 
 3   MISSURAI   Pálma    VASAS    0.833   17   29   továbbjutó 
 4   BUITENHUIS   Marleen    NED    0.833   11   27   továbbjutó 
 4   PÓTZ-NAGY   Fanni    BVSC    0.833   11   27   továbbjutó 
 6   PÁPAI   Viktória Zoé    UTE    0.800   13   24   továbbjutó 
 7   DOMONKOS   Emese    VASAS    0.800   12   23   továbbjutó 
 8   JUHÁSZ   Anna    BHSE    0.800   9   24   továbbjutó 
 8   KOVÁCS   Zsanett    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.800   9   24   továbbjutó 
 10   CSAPODI   Orsolya    VASAS    0.800   5   22   továbbjutó 
 11   PINTÉR   Dorottya    BHSE    0.667   8   25   továbbjutó 
 12   BATA   Édua    GEAC    0.667   4   24   továbbjutó 
 13   BENDE   Barbara Johanna    VASAS    0.600   6   22   továbbjutó 
 14   SPIESZ   Anna    VASAS    0.600   6   21   továbbjutó 
 15   KESZEI   Kira    BHSE    0.600   5   19   továbbjutó 
 16   KELEMEN   Adél    UTE    0.600   3   19   továbbjutó 
 17   FENYŐSI   Zita    VASAS    0.600   3   18   továbbjutó 
 18   NYÍRI   Villő    NYVSC KK    0.600   2   19   továbbjutó 
 19   NYULASI   Emma    UTE    0.600   -1   20   továbbjutó 
 20   KOBRA   Virág    BVSC    0.600   -1   18   továbbjutó 
 21   TÓTH   Liliána Tamara    INTERFENCING DSC    0.500   2   24   továbbjutó 
 22   BOGNÁR   Liza    VASAS    0.500   -5   18   továbbjutó 
 23   SZAKÁCS   Zsuzsanna Panna    UTE    0.400   -1   18   továbbjutó 
 24   BÁTHORY   Kata    VASAS    0.400   -1   17   továbbjutó 
 25   HALÁSZ   Panna    NYVSC KK    0.400   -3   17   továbbjutó 
 26   ERDÉLYI   Hédi    BVSC    0.400   -6   16   továbbjutó 
 27   TÓTH   Réka    UTE    0.333   1   22   továbbjutó 
 28   BOROS   Luca    UTE    0.333   -5   18   továbbjutó 
 28   SOÓS   Dorottya    VASAS    0.333   -5   18   továbbjutó 
 30   HÁRS   Alíz    BHSE    0.200   -7   16   továbbjutó 
 31   MASA   Csenge Anna    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.200   -10   14   kieső 
 32   SZANISZLÓ   Dorottya    UTE    0.200   -13   10   kieső 
 33   NÉMETH EKE   Lilla    NYVSC KK    0.167   -13   12   kieső 
 34   NAGY   Anna Luca    UTE    0.000   -13   12   kieső 
 35   BRASSAI   Dorottya    BVSC    0.000   -14   11   kieső 
 36   TAMÁSSY   Nóra    VASAS    0.000   -16   9   kieső 
 37   RUZICSKA   Réka    KVSE    0.000   -24   6   kieső 
 38   TOLLER   Alexandra    VASAS    0.000   -28   2   kieső 

 
Document engarde-service - 2020. 10. 04. 14:45:48
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthető