Junior Női Kard Egyéni a Budapest Bajnokságért
MK 1. 2020. 10. 04.
UTE

  -  Engarde Smart

Csoportok

Csoport szám 1 - 14:00 - Pást 3 - Versenybíró : PECH Miklós MTK, KOZMANOVICS Gábor UTE

 Csoport szám 1  GY/M AT-KT AT
BOGNÁR Liza  VASAS    3 V V 0 0 V 0.500 -5 18
TÓTH Liliána Tamara  INTERFENCING DSC  V   V 3 2 4 V 0.500 2 24
BOROS Luca  UTE  3 2   V 0 3 V 0.333 -5 18
SOÓS Dorottya  VASAS  3 V 2   0 3 V 0.333 -5 18
SZŰCS Luca  BVSC  V V V V   V V 1.000 26 30
BUITENHUIS Marleen  NED  V V V V 2   V 0.833 11 27
RUZICSKA Réka  KVSE  2 2 1 0 0 1   0.000 -24 6

 

Csoport szám 2 - 14:00 - Pást 4 - Versenybíró : COSTANZO Vincenzo ITA

 Csoport szám 2  GY/M AT-KT AT
BÁTHORY Kata  VASAS    2 V V 3 2 0.400 -1 17
BENDE Barbara Johanna  VASAS  V   3 V 4 V 0.600 6 22
KESZEI Kira  BHSE  2 V   V V 2 0.600 5 19
SZANISZLÓ Dorottya  UTE  1 0 0   V 4 0.200 -13 10
ERDÉLYI Hédi  BVSC  V V 1 3   2 0.400 -6 16
KOVÁCS Zsanett  TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE  V 4 V V V   0.800 9 24

 

Csoport szám 3 - 14:00 - Pást 5 - Versenybíró : KOSSUTH Bálint UTE, PUY Sebestyén MTK

 Csoport szám 3  GY/M AT-KT AT
MISSURAI Pálma  VASAS    V V V 4 V V 0.833 17 29
PINTÉR Dorottya  BHSE  1   V V V 4 V 0.667 8 25
NÉMETH EKE Lilla  NYVSC KK  2 1   V 1 2 1 0.167 -13 12
TOLLER Alexandra  VASAS  0 0 0   1 1 0 0.000 -28 2
BATA Édua  GEAC  V 2 V V   2 V 0.667 4 24
PÓTZ-NAGY Fanni  BVSC  2 V V V V   V 0.833 11 27
TÓTH Réka  UTE  2 4 V V 4 2   0.333 1 22

 

Csoport szám 4 - 14:00 - Pást 6 - Versenybíró : VALKAY Ferenc GEAC

 Csoport szám 4  GY/M AT-KT AT
DOMONKOS Emese  VASAS    3 V V V V 0.800 12 23
BEVIZ Dorottya  VASAS  V   V V V V 1.000 13 25
HALÁSZ Panna  NYVSC KK  1 2   V 4 V 0.400 -3 17
BRASSAI Dorottya  BVSC  0 2 3   3 3 0.000 -14 11
NYULASI Emma  UTE  4 1 V V   V 0.600 -1 20
HÁRS Alíz  BHSE  1 4 2 V 4   0.200 -7 16

 

Csoport szám 5 - 14:00 - Pást 7 - Versenybíró : KOVÁCS István MTK

 Csoport szám 5  GY/M AT-KT AT
FENYŐSI Zita  VASAS    V V 1 2 V 0.600 3 18
TAMÁSSY Nóra  VASAS  1   1 3 2 2 0.000 -16 9
KELEMEN Adél  UTE  2 V   V 2 V 0.600 3 19
SZAKÁCS Zsuzsanna Panna  UTE  V V 3   4 1 0.400 -1 18
JUHÁSZ Anna  BHSE  V V V V   4 0.800 9 24
NYÍRI Villő  NYVSC KK  2 V 2 V V   0.600 2 19

 

Csoport szám 6 - 14:00 - Pást 8 - Versenybíró : FODOR Kende METROPOLIS

 Csoport szám 6  GY/M AT-KT AT
CSAPODI Orsolya  VASAS    2 V V V V 0.800 5 22
SPIESZ Anna  VASAS  V   V 2 4 V 0.600 6 21
NAGY Anna Luca  UTE  3 0   2 3 4 0.000 -13 12
PÁPAI Viktória Zoé  UTE  4 V V   V V 0.800 13 24
KOBRA Virág  BVSC  1 V V 2   V 0.600 -1 18
MASA Csenge Anna  TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE  4 3 V 0 2   0.200 -10 14

 
Document engarde-service - 2020. 10. 04. 14:45:48
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthető