Kadet Női Kard Egyéni a Budapest Bajnokságért
MK 1. 2020. 10. 03,
UTE

  -  Engarde Smart

Csoportok rangsorolása, 1. forduló

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   PÁPAI   Viktória Zoé    UTE    1.000   20   25   továbbjutó 
 2   SPIESZ   Anna    VASAS    1.000   19   25   továbbjutó 
 3   CSAPODI   Orsolya    VASAS    1.000   15   25   továbbjutó 
 4   NYÍRI   Villő    NYVSC KK    1.000   13   25   továbbjutó 
 5   NAGY   Anna Luca    UTE    0.800   13   24   továbbjutó 
 6   KOVÁCS   Zsanett    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.800   12   24   továbbjutó 
 7   PINTÉR   Dorottya    BHSE    0.800   12   23   továbbjutó 
 8   TÓTH   Liliána Tamara    INTERFENCING DSC    0.800   11   24   továbbjutó 
 9   ERDÉLYI   Hédi    BVSC    0.800   9   23   továbbjutó 
 10   BENDE   Barbara Johanna    VASAS    0.800   4   21   továbbjutó 
 11   DOMONKOS   Emese    VASAS    0.600   9   21   továbbjutó 
 12   BRASSAI   Dorottya    BVSC    0.600   7   19   továbbjutó 
 13   NYULASI   Emma    UTE    0.600   4   22   továbbjutó 
 14   TÓTH   Réka    UTE    0.600   3   21   továbbjutó 
 15   BOGNÁR   Liza    VASAS    0.600   3   19   továbbjutó 
 16   HÁRS   Alíz    BHSE    0.600   -2   17   továbbjutó 
 17   MASA   Csenge Anna    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.400   -1   17   továbbjutó 
 18   CSONKA   Dorottya Emma    VASAS    0.400   -2   19   továbbjutó 
 19   BOROS   Luca    UTE    0.400   -3   19   továbbjutó 
 20   HORVÁTH   Emma    BVSC    0.400   -3   17   továbbjutó 
 21   WEÖRES   Zita    VASAS    0.400   -3   15   továbbjutó 
 22   TÓTH   Kinga    VASAS    0.400   -4   15   továbbjutó 
 23   MIHÁLY   Tikva    VASAS    0.400   -5   17   továbbjutó 
 24   SZANISZLÓ   Dorottya    UTE    0.400   -6   16   továbbjutó 
 25   KIS   Abigél    ZSOLDOS    0.400   -6   15   továbbjutó 
 26   TÓTH   Nadin    BVSC    0.400   -7   16   továbbjutó 
 27   CSALA   Dorottya    UTE    0.400   -8   12   továbbjutó 
 28   BALOGH   Imola Réka    BVSC    0.200   -6   14   továbbjutó 
 29   JOBBÁGY   Jázmin Nóra    VASAS    0.200   -10   14   kieső 
 30   KOVÁCS-PETERMAN   Sára    BVSC    0.200   -10   12   kieső 
 30   OCSKÓ   Liliána    UTE    0.200   -10   12   kieső 
 32   HALÁSZ   Panna    NYVSC KK    0.200   -11   13   kieső 
 33   LÖSCHNIG   Júlia    BVSC    0.200   -12   9   kieső 
 34   VAJDA   Nikolett    UTE    0.000   -11   14   kieső 
 35   MÉRÉSZ   Boglárka    VASAS    0.000   -15   10   kieső 
 36   FABINY   Lujza    UTE    0.000   -19   6   kieső 

 
Document engarde-service - 2020. 10. 03. 14:38:35
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthető