Budapest és Környéke Diákbajnokság
II. korcsoport Lány
2021

  -  Engarde Smart

      Tableau of 16

    9. hely   Tableau 9-16 of 4   Tableau 9-16 of 8     Tableau of 16     Tableau of 8   Elődöntő   Döntő
           1   LASKAVY Lili   HAJÓS ALFRÉD ÁLT ISKOLA SZADA   
       FEKETE Fruzsina            LASKAVY Lili 
           16   FEKETE Fruzsina   DIADAL ÚTI ÁLT ISK  10/6
     FEHÉR Petra                TAKÁCS Laura 
       10/5      9   FEHÉR Petra   GREGOR J ÁLT ISK       10/6
          FEHÉR Petra            TAKÁCS Laura      
            TAKÁCS Laura   ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD ÁLT ISK  10/4     
   FEHÉR Petra                    SZABÓ Beáta 
     10/6        5   ADORJÁN Zselyke   DIADAL ÚTI ÁLT ISK         10/5
             ADORJÁN Zselyke            SZABÓ Beáta           
                 12   SZABÓ Beáta   KERÉK ÁLT ISK  10/3          
        VARGA Hanna                SZABÓ Beáta      
       10/8      13   VARGA Hanna   ÚJLAK UTCAI ÁLT ISK       10/7     
          VARGA Hanna            NAGY Ninetta Napsugár        
            NAGY Ninetta Napsugár   RADNÓTI M ÁLT ISK  10/2       
 MARKÓ Dóra                        LÉGRÁDI Dóra 
10/8          3   SOMFAI Eper   DUNAK. SZT ISTVÁN ÁLT ISK           10/4
          NAGY-TÓTH Dalma            SOMFAI Eper        
              14   NAGY-TÓTH Dalma   MEDGYERI F ÁLT ISK  10/5       
        MARKÓ Dóra                SOMFAI Eper      
          10/7      11   MARKÓ Dóra   ÚJLAK UTCAI ÁLT ISK       10/7     
             MARKÓ Dóra            SOMODY Zorka           
               SOMODY Zorka   HERMANN OTTÓ ÁLT ISK  10/5          
   MARKÓ Dóra                    LÉGRÁDI Dóra 
  10/7        7   SZÉKELY Kamilla   ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD ÁLT ISK         10/5
          PÁL Hédi Noémi            SZÉKELY Kamilla      
              10   PÁL Hédi Noémi   DUNAKANYAR MAGÁNISKOLA  10/8     
     PÁL Hédi Noémi                LÉGRÁDI Dóra 
    10/9      15   HEGEDŰS Noémi   BLÁTHY OTTÓ ÁLT ISK       10/3
    11. hely    HEGEDŰS Noémi            LÉGRÁDI Dóra      Harmadik hely
   VARGA Hanna       LÉGRÁDI Dóra   KERÉK ÁLT ISK  10/0    TAKÁCS Laura 
 VARGA Hanna                        SOMFAI Eper 
10/5  PÁL Hédi Noémi                 SOMFAI Eper  10/9

 
Document engarde-service - 2021. 05. 30. 16:46:17
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető