Junior Tőr Magyar Kupa 6.
Junior Női Tőr
Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok
2021. 02. 21.

  -  Engarde Smart

Csoportok rangsorolása, 1. forduló

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   NEKIFOR   Erika    TÖREKVÉS SE    1.000   24   30   továbbjutó 
 2   TÖLGYESI   Zsófia Réka    FTC    1.000   21   30   továbbjutó 
 2   ZSOLDOSI   Karolina    FTC    1.000   21   30   továbbjutó 
 4   KALOCSAI   Luca    TÖREKVÉS SE    1.000   17   25   továbbjutó 
 5   HORVÁTH   Lilla    BHSE    1.000   13   25   továbbjutó 
 6   ZSOLDOSI   Emília    FTC    0.833   19   27   továbbjutó 
 7   MAROSI   Gréta    TÖREKVÉS SE    0.833   15   26   továbbjutó 
 8   FENYVESI   Viktória    TÖREKVÉS SE    0.833   14   29   továbbjutó 
 9   KOVÁCS   Réka    NKESE    0.833   12   28   továbbjutó 
 10   BADÁR   Szonja Nikoletta    HALÁSZTELKI BSE    0.833   12   27   továbbjutó 
 11   ZSOLNAI   Luca    NKESE    0.833   10   24   továbbjutó 
 12   KOLLÁR   Anna    TÖREKVÉS SE    0.800   12   24   továbbjutó 
 13   BITTSÁNSZKY   Franciska    BHSE    0.667   8   27   továbbjutó 
 14   BALOGH   Virág Luca    FTC    0.667   8   23   továbbjutó 
 15   SZEKERES   Laura    TÖREKVÉS SE    0.667   6   27   továbbjutó 
 16   PASCHEK   Dorottya    BHSE    0.667   5   22   továbbjutó 
 17   TERJÉK   Timea    BHSE    0.667   3   23   továbbjutó 
 18   KOVÁCS   Aletta    FTC    0.667   0   25   továbbjutó 
 19   FEKETE   Hanga Barbara    FTC    0.600   7   20   továbbjutó 
 20   YUE   Ruhan    FTC    0.600   5   21   továbbjutó 
 21   NAGY   Timea    UTE    0.600   2   20   továbbjutó 
 22   KORNYA   Sára    BHSE    0.600   1   20   továbbjutó 
 23   TÓTH   Léna Sára    HALÁSZTELKI BSE    0.500   5   25   továbbjutó 
 24   FROMMER   Eva Rebeka    UTE    0.500   4   24   továbbjutó 
 25   ZÁSZKALICZKY   Piroska    BHSE    0.500   1   20   továbbjutó 
 26   POLONYI   Petra Dóra    HALÁSZTELKI BSE    0.500   0   19   továbbjutó 
 27   DANGULY   Borbála    BHSE    0.500   -4   21   továbbjutó 
 28   BARTUS   Claudia    HALÁSZTELKI BSE    0.500   -5   17   továbbjutó 
 29   SZEDER   Anna    NKESE    0.400   -5   13   továbbjutó 
 30   GERGELY   Róza Teréz    UTE    0.333   -1   23   továbbjutó 
 31   SZURMAI   Laura    UTE    0.333   -5   19   továbbjutó 
 32   BUKOR   Petra    FTC    0.333   -6   17   továbbjutó 
 33   GALAMBOS   Nóra    TÖREKVÉS SE    0.333   -9   13   továbbjutó 
 34   BALOGH   Dorina Gréta    ZVE    0.333   -14   12   továbbjutó 
 35   CSATÁDI   Petra    BHSE    0.200   -6   16   továbbjutó 
 36   GYARMATI   Dorka    BHSE    0.200   -11   13   továbbjutó 
 37   TÓTH   Kata Róza    HALÁSZTELKI BSE    0.167   -10   16   továbbjutó 
 38   SZILASI   Réka    QPAC BENCÉS DSE    0.167   -10   15   kieső 
 39   SZABÓ   Róza    BHSE    0.167   -11   17   kieső 
 40   NEDELJKOVIC   Sara    TUS    0.167   -14   13   kieső 
 41   TÓTH   Anna    NKESE    0.167   -18   8   kieső 
 42   BAJÁKY   Bernadett    HALÁSZTELKI BSE    0.000   -14   11   kieső 
 43   TABAJDI   Hanka Bíbor    BHSE    0.000   -19   11   kieső 
 44   KARDOSS   Hanga    BHSE    0.000   -19   10   kieső 
 45   ENGELBRECHT   Szonja    BHSE    0.000   -20   10   kieső 
 46   LÁSZLÓ   Hanna    HALÁSZTELKI BSE    0.000   -21   4   kieső 
 47   IVANCSÓ   Zsófi Luca    ÉVISZ DSE    0.000   -23   7   kieső 

 
Document engarde-service - 2021. 02. 21. 14:05:10
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető