Felnőtt Férfi Párbajtőr Magyar Kupa 4.
2021. január 23.
Gerevich Aladár Sportcsarnok

  -  Engarde Smart

Csoportok rangsorolása, 1. forduló

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   KOVÁCS   Gergely    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    1.000   23   30   továbbjutó 
 2   KOCH   Máté    VASAS    1.000   21   30   továbbjutó 
 3   NAGY   Marcell    VASAS    1.000   20   30   továbbjutó 
 3   NAGY   Dávid    VASAS    1.000   20   30   továbbjutó 
 3   SZÉNYI   Péter    MTK BUDAPEST    1.000   20   30   továbbjutó 
 6   HAMILTON-MEIKE   Jonathan    VASAS    1.000   19   30   továbbjutó 
 7   SIKLÓSI   Gergely    BHSE    1.000   18   30   továbbjutó 
 8   DEBNÁR   Gergely    BHSE    1.000   17   30   továbbjutó 
 9   BERECZKI   Richárd    KSI    1.000   15   30   továbbjutó 
 9   BÁLIND   Bence    BVSC    1.000   15   30   továbbjutó 
 11   BÁNYAI   Zsombor    VASAS    1.000   14   30   továbbjutó 
 12   KORMOS   Levente    DEBRECENI SPORTCENTRUM    1.000   13   29   továbbjutó 
 13   KÓ   Benedek    BVSC    1.000   13   28   továbbjutó 
 14   FENYVESI   Csaba    VASAS    1.000   9   28   továbbjutó 
 15   DEMETER   Bence    ALBA VOLÁN SC    0.833   17   27   továbbjutó 
 16   HORVÁTH   Zsombor    BVSC    0.833   14   27   továbbjutó 
 16   KATONA   Bence    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    0.833   14   27   továbbjutó 
 16   KULCSÁR   Viktor    VASAS    0.833   14   27   továbbjutó 
 19   MAHRINGER   Josef    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    0.833   13   29   továbbjutó 
 19   VUORINEN   Niko    BVSC    0.833   13   29   továbbjutó 
 21   BÁNYAI   Botond    VASAS    0.833   13   28   továbbjutó 
 21   SOMFAI   Péter    BHSE    0.833   13   28   továbbjutó 
 23   KESZTHELYI   Zsombor    AVA    0.833   13   27   továbbjutó 
 23   LIPTAY   Ádám    BHSE    0.833   13   27   továbbjutó 
 25   ANDRÁSFI   Tibor    BVSC    0.833   13   26   továbbjutó 
 26   LUGONES JESUS   Andres    BHSE    0.833   12   27   továbbjutó 
 27   BUTA   Levente    VASAS    0.833   11   27   továbbjutó 
 28   HARDI   Ádám    PTE-PEAC    0.833   10   29   továbbjutó 
 29   REGŐS   Gergely    KSI    0.833   10   27   továbbjutó 
 30   SERRA   Solt    BÉKESSY DEBRECEN    0.833   10   25   továbbjutó 
 31   NÉMEDI   Ádám Zoltán    ALBA VOLÁN SC    0.833   9   27   továbbjutó 
 32   JOSZKIN   Péter    VASAS    0.833   8   27   továbbjutó 
 33   KOLCZONAY   Balázs    AVA    0.833   6   25   továbbjutó 
 34   OSMAN-TOUSON   Maruan    BVSC    0.667   15   28   továbbjutó 
 35   BARTKÓ   Levente    MTK BUDAPEST    0.667   12   27   továbbjutó 
 36   PETERDI   András    BHSE    0.667   10   26   továbbjutó 
 37   RÓNA   Milán    VASAS    0.667   9   26   továbbjutó 
 38   KOVÁCS   Kristóf    OMS-TATA    0.667   8   27   továbbjutó 
 39   BERTA   Dániel    BHSE    0.667   8   26   továbbjutó 
 40   KÓ   Ágoston    BVSC    0.667   8   25   továbbjutó 
 41   SZALAI   Zalán    MTK BUDAPEST    0.667   8   23   továbbjutó 
 42   NAGY   Balázs    BHSE    0.667   7   28   továbbjutó 
 43   SZABÓ   Bence    AVA    0.667   7   26   továbbjutó 
 44   CSABAI   Máté    VASAS    0.667   6   28   továbbjutó 
 45   DEÁK   István    NKESE    0.667   6   24   továbbjutó 
 45   FRANK   Csaba    BVSC    0.667   6   24   továbbjutó 
 45   GUTIERREZ-SARABIA   Nicholas    VASAS    0.667   6   24   továbbjutó 
 48   SZILÁGYI   Balázs    BHSE    0.667   6   23   továbbjutó 
 49   PAPANITZ   Ákos    BHSE    0.667   5   28   továbbjutó 
 50   SALGA   Gergő    ALBA VOLÁN SC    0.667   5   25   továbbjutó 
 51   HOSSZU   Dániel    BHSE    0.667   5   24   továbbjutó 
 52   KLIS   Krisztián    BHSE    0.667   4   27   továbbjutó 
 53   KALICZA   Mihály    VASAS    0.667   4   26   továbbjutó 
 54   BEBŐK   Szabolcs    BHSE    0.667   4   24   továbbjutó 
 55   MÉRŐ   Leon    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.667   4   22   továbbjutó 
 56   SZTANKOVICS   György    BVSC    0.667   3   25   továbbjutó 
 57   KOSKA-G   Bendegúz    MTK BUDAPEST    0.667   3   24   továbbjutó 
 57   LENKEFI   Soma Boldizsár    AVA    0.667   3   24   továbbjutó 
 59   LEHNER   Péter    NKESE    0.667   2   26   továbbjutó 
 60   MAROSI   Ádám    NKESE    0.667   2   22   továbbjutó 
 61   NAGY   Balázs    DANUBIUS RSC    0.667   1   25   továbbjutó 
 62   RÉGELY   András    VASAS    0.667   0   23   továbbjutó 
 63   MERKL   Levente    PTE-PEAC    0.500   3   25   továbbjutó 
 63   SOMODY   Soma    MTK BUDAPEST    0.500   3   25   továbbjutó 
 65   KELETIGUI   Diabate    MLI    0.500   2   22   továbbjutó 
 66   KERESZTES   Ádám    OMS-TATA    0.500   1   23   továbbjutó 
 67   FARKAS   Bulcsú    PTE-PEAC    0.500   0   22   továbbjutó 
 67   HUTÁS   Barna    BVSC    0.500   0   22   továbbjutó 
 69   SÁROSDI   Soma    BVSC    0.500   -1   24   továbbjutó 
 70   HARANGOZÓ   Bence    ALBA VOLÁN SC    0.500   -2   25   továbbjutó 
 71   VILLAMAYOR   Sergio    BHSE    0.500   -2   21   továbbjutó 
 72   GYENES   András    VASAS    0.500   -2   20   továbbjutó 
 73   ÁDÁM   Konrád    KRVSE    0.500   -3   22   továbbjutó 
 74   HORVÁTH   Levente Zétény    OMS-TATA    0.500   -3   21   továbbjutó 
 74   KOVÁCS   Dániel    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.500   -3   21   továbbjutó 
 76   KOVÁCS   Benedek    BHSE    0.500   -3   18   továbbjutó 
 77   HORVÁTH   Ádám    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.500   -3   17   továbbjutó 
 78   MÁCSKA   Ádám    BHSE    0.500   -4   22   továbbjutó 
 78   NAGY   Nándor    VERESEGYHÁZ    0.500   -4   22   továbbjutó 
 80   GÖMÖRI   Levente    BVSC    0.500   -4   20   továbbjutó 
 81   KACSKOVICS   Nándor    VASAS    0.500   -5   22   továbbjutó 
 82   GÁLFFY   Gyula Máté    VILLA COMPLOV    0.500   -5   20   továbbjutó 
 83   BŐHM   Csaba    VASAS    0.500   -5   19   továbbjutó 
 83   KARÁCSONY   Ábel    DANUBIUS RSC    0.500   -5   19   továbbjutó 
 85   MAGYAR   Máté    BHSE    0.333   2   25   továbbjutó 
 86   KAUKER   Dominik    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.333   1   22   továbbjutó 
 87   UDVARI   Donát    OSC    0.333   0   21   továbbjutó 
 88   BALÁZS   Bence    VERESEGYHÁZ    0.333   -1   22   továbbjutó 
 89   DEBRECZENI   Ákos    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.333   -2   25   továbbjutó 
 90   SZAKMÁRY   Sándor    VERESEGYHÁZ    0.333   -2   19   továbbjutó 
 91   VICZIÁN   Bence    BHSE    0.333   -3   23   továbbjutó 
 92   HOFFMANN   Dávid    VERESEGYHÁZ    0.333   -3   22   továbbjutó 
 93   HÁDER   Roland    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    0.333   -3   21   továbbjutó 
 94   VARGA-LABÓCZKI   Vazul    VERESEGYHÁZ    0.333   -4   23   továbbjutó 
 95   BOZI   István    ANGELS    0.333   -4   21   továbbjutó 
 96   HAZAI   Tamás    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.333   -4   19   továbbjutó 
 97   SZÜCS SZUPER   Milán    BHSE    0.333   -5   22   továbbjutó 
 98   BENE   Zoltán    MTK BUDAPEST    0.333   -5   20   továbbjutó 
 99   KAMONDY   Vincent    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.333   -6   19   továbbjutó 
 100   LÓRÁND   Ádám    VASAS    0.333   -7   20   továbbjutó 
 100   SINKA   Gáspár    VERESEGYHÁZ    0.333   -7   20   továbbjutó 
 102   SZAKMÁRY   Nándor    BHSE    0.333   -7   19   továbbjutó 
 103   TÓTH   Marcell    MAFC    0.333   -7   18   továbbjutó 
 104   PARTICS   Péter    DANUBIUS RSC    0.333   -7   17   továbbjutó 
 105   KOVÁCS   Dominik    NKESE    0.333   -9   18   továbbjutó 
 106   NÉMETH   Dávid    DANUBIUS RSC    0.333   -9   17   továbbjutó 
 107   FARKAS   Domos    PTE-PEAC    0.333   -10   18   továbbjutó 
 108   TAMÁS   Botond László    MTK BUDAPEST    0.333   -10   15   továbbjutó 
 109   KALÓ   Ádám    BALATON VÍVÓKLUB    0.333   -11   17   továbbjutó 
 110   KÁTAI   Bence    OMS-TATA    0.333   -13   13   továbbjutó 
 111   KUN   Benjamin    SZVSZSE    0.333   -14   13   kieső 
 112   CSIKÓS   Attila    PILISCSABAI SE    0.167   -4   23   kieső 
 113   BENAVIDES   Sebastian    MTK BUDAPEST    0.167   -6   21   kieső 
 114   FARKAS   István    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.167   -7   21   kieső 
 115   BABICZ   Gábor    BVSC    0.167   -7   17   kieső 
 116   FRITSCH   László Erik    MTK BUDAPEST    0.167   -8   19   kieső 
 117   BÖRCSÖK   Koppány    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.167   -8   18   kieső 
 117   HORVÁTH   Merse    MTK BUDAPEST    0.167   -8   18   kieső 
 119   KOVÁCS   Benedek    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.167   -9   19   kieső 
 120   PELLE   Domonkos    BHSE    0.167   -9   18   kieső 
 121   VERES   István    OSC    0.167   -10   19   kieső 
 122   JANKY   Bendegúz    SZVSZSE    0.167   -10   18   kieső 
 123   GYŐRFI   Zsombor Péter    BÉKESSY DEBRECEN    0.167   -10   17   kieső 
 124   FÁBIÁN   Gábor    MTK BUDAPEST    0.167   -11   18   kieső 
 125   FARKAS   Péter    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.167   -11   17   kieső 
 126   BÁRÁNY   Péter András    ALBA VOLÁN SC    0.167   -12   17   kieső 
 126   PACSAY   Benjámin    MTK BUDAPEST    0.167   -12   17   kieső 
 128   PATAKI   Gergely    CSEPEL    0.167   -12   16   kieső 
 129   VERES   Máté    DANUBIUS RSC    0.167   -12   15   kieső 
 130   XUE   Fu    BVSC    0.167   -12   14   kieső 
 131   HIRTLING   Márton    BHSE    0.167   -13   16   kieső 
 132   KOLB   Tamás    MTK BUDAPEST    0.167   -13   15   kieső 
 133   VECZEL   Zsombor    BHSE    0.167   -13   14   kieső 
 134   NADERI   Ármin    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.167   -14   14   kieső 
 135   GÁLL   András    MTK BUDAPEST    0.167   -15   14   kieső 
 136   CZÉGÉNY   Balázs    OMS-TATA    0.167   -15   12   kieső 
 137   FAZIO-ZALÁNYI   Zoltán    DANUBIUS RSC    0.167   -18   10   kieső 
 138   KÁMÁNY   Roland    PILISCSABAI SE    0.000   -11   19   kieső 
 139   SZAJKOVITS   Ádám    VERESEGYHÁZ    0.000   -13   17   kieső 
 140   SZABÓ   Ádám    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.000   -14   16   kieső 
 141   SZABÓ   Benedek    VILLA COMPLOV    0.000   -15   15   kieső 
 142   GULYÁS   Richard Leonardo    KSI    0.000   -16   14   kieső 
 142   KOHAJDA   László    KRVSE    0.000   -16   14   kieső 
 142   SIKER   Mihály Róbert    PTE-PEAC    0.000   -16   14   kieső 
 145   HUMMEL   Dávid    OSC    0.000   -17   13   kieső 
 146   SZENTPRÓNAI   Dominik    ALBA VOLÁN SC    0.000   -18   12   kieső 
 147   BERHENCZ   Ákos    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.000   -20   10   kieső 

 
Document engarde-service - 2021. 01. 23. 15:08:42
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető