Olimpici OB
Serdülő Fiú Egyéni
Keszthely, 2021.06.24.

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   KIRÁLY   Mátyás    BALATON VÍVÓKLUB    1.000   21   30   qualifier 
 2   RUBECZ   Bálint    BVSC    1.000   17   25   qualifier 
 3   KOVÁCSFI-TILL   Áron    PTE-PEAC    1.000   15   25   qualifier 
 4   HORVÁTH   Levente Zétény    OMS-TATA    1.000   14   30   qualifier 
 5   GYENIS   Máté    PTE-PEAC    0.833   16   29   qualifier 
 6   ÖRSI   Benedek    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.833   15   29   qualifier 
 7   PELLE   Domonkos    BHSE    0.833   14   28   qualifier 
 8   KERESZTES   Ádám    OMS-TATA    0.833   13   29   qualifier 
 8   PINTÉR   László    BALATON VÍVÓKLUB    0.833   13   29   qualifier 
 10   SÜKETES   Miklós Csaba    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.833   11   29   qualifier 
 11   APJOK   Balázs    VASAS    0.833   8   26   qualifier 
 11   JOÓB   Ágoston    VASAS    0.833   8   26   qualifier 
 13   SZÖRFI   Domicián    BVSC    0.833   5   24   qualifier 
 14   VIKTÓRI-FARKAS   Ádám    TSC    0.800   12   24   qualifier 
 15   MARSCHALL   Attila    MTK BUDAPEST    0.800   10   23   qualifier 
 16   SÁNTA   Márton    NKESE    0.800   9   24   qualifier 
 17   TÍMÁR   Richárd    ANGELS    0.800   9   23   qualifier 
 18   SOMODY   Bonca    MTK BUDAPEST    0.800   7   21   qualifier 
 19   GÁLIK   Balázs    VASAS    0.667   10   27   qualifier 
 20   KAPORNAI   Zsigmond István    VASAS    0.667   8   27   qualifier 
 20   NAGY   Kornél    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.667   8   27   qualifier 
 22   BALÁZS   Bence    MTK BUDAPEST    0.667   8   26   qualifier 
 23   VARRÓ   Márton    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.667   7   26   qualifier 
 24   KOVÁCS   Bálint Tamás    BÉKESSY DEBRECEN    0.667   7   24   qualifier 
 25   KELEMEN   Boldizsár    BHSE    0.667   6   28   qualifier 
 26   HORVÁTH   Márk    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.667   6   27   qualifier 
 27   BAGYULA   Tamás    VASAS    0.667   6   26   qualifier 
 28   KÁNVÁSI   Emil    BVSC    0.667   5   28   qualifier 
 28   VIRÁGOS   Sebestyén Imre    BÉKESSY DEBRECEN    0.667   5   28   qualifier 
 30   LÉGRÁDI   Bálint    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.667   5   26   qualifier 
 31   CSÁSZÁR   Zoltán    BVSC    0.667   5   24   qualifier 
 32   TAIVAINEN   Bence    VASAS    0.667   4   27   qualifier 
 33   LIPPAI   Máté    PTE-PEAC    0.667   4   25   qualifier 
 34   NEUSPILLER   Dávid    VERESEGYHÁZ    0.667   3   27   qualifier 
 35   BICSÉRDI   Csongor    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.667   3   26   qualifier 
 36   MAGYAR   Mihály    DVE    0.667   2   21   qualifier 
 37   KOVÁCS   József Zalán    ZANSHIN SE    0.667   -1   24   qualifier 
 38   BILKAY   Gábor    DVE    0.600   8   21   qualifier 
 39   KISS   Bálint    DANUBIUS RSC    0.600   4   22   qualifier 
 40   MOLNÁR   Lehel    NKESE    0.600   4   19   qualifier 
 41   ANTAL   Máté Bálint    BHSE    0.600   1   20   qualifier 
 42   BÁCS   Zerind    VASAS    0.600   0   21   qualifier 
 43   JAKAB   Gergely    DVE    0.600   -1   17   qualifier 
 44   ALMÁSI   Maximilián Norbert    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    0.600   -3   18   qualifier 
 45   PLUHÁR   László    BHSE    0.500   6   23   qualifier 
 46   BOGNÁR   Barna    SZOMBATHELY    0.500   4   27   qualifier 
 47   NYÁRI   Koppány Bertold    PTE-PEAC    0.500   4   22   qualifier 
 48   KOSZTOR-NEMES   Boldizsár    PTE-PEAC    0.500   2   25   qualifier 
 49   PARÁDI   Péter    BHSE    0.500   1   24   qualifier 
 49   TAR   Vilmos    BHSE    0.500   1   24   qualifier 
 51   MÓCSA   Martin    DANUBIUS RSC    0.500   0   20   qualifier 
 52   FEHÉR   Zsombor    VERESEGYHÁZ    0.500   -1   24   qualifier 
 53   BÓTOR   Zerind    PTE-PEAC    0.500   -1   23   qualifier 
 54   NÁDORI   Gáspár    NKESE    0.500   -1   19   qualifier 
 55   TÓTH   Lázár    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    0.500   -2   23   qualifier 
 56   SZAJKOVITS   Bence    VERESEGYHÁZ    0.500   -2   21   qualifier 
 57   BORBÉLY   Máté    BALATON VÍVÓKLUB    0.500   -2   19   qualifier 
 58   PECSENKA   Barnabás Ákos    MTK BUDAPEST    0.500   -5   20   qualifier 
 59   MONOSTORI   Barna    BALATON VÍVÓKLUB    0.500   -7   20   qualifier 
 60   VÉGH   Péter József    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.400   0   17   qualifier 
 61   RÓNA   Borisz    VASAS    0.400   -2   20   qualifier 
 62   SZABÓ   Benedek    VILLA COMPLOV    0.400   -7   16   qualifier 
 63   MOLNÁR   Ádám    OMS-TATA    0.333   -1   24   qualifier 
 64   KIS   Áron Péter    DVE    0.333   -1   23   qualifier 
 65   KUZNYECOV   Jároszláv Örs    BALATON VÍVÓKLUB    0.333   -2   23   qualifier 
 66   SZOMOLAI   Áron    BHSE    0.333   -2   20   qualifier 
 67   SEBESTYÉN   Balázs    MTK BUDAPEST    0.333   -3   22   eliminated 
 68   KISS   Marcell    DANUBIUS RSC    0.333   -3   21   eliminated 
 69   TÓTH   Botond    BHSE    0.333   -4   22   eliminated 
 70   SZOMOLAI   Szabolcs    BHSE    0.333   -5   23   eliminated 
 71   BOLZONI   Sebestyén Mario    BÉKESSY DEBRECEN    0.333   -5   22   eliminated 
 72   HOMOKI   Dávid    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.333   -7   17   eliminated 
 72   STEFÁNEK   Márton    BVSC    0.333   -7   17   eliminated 
 74   FARKAS   Bence    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.200   -9   13   eliminated 
 75   FEKETE   Levente Tamás    KRVSE    0.200   -10   14   eliminated 
 76   JÓZSA   Gergely    BALATON VÍVÓKLUB    0.200   -10   13   eliminated 
 77   MEZŐ   István Ottó    BÉKESSY DEBRECEN    0.167   -7   20   eliminated 
 78   SZABÓ   Vilmos    BVSC    0.167   -9   20   eliminated 
 79   LÁNG   Marcell    VERESEGYHÁZ    0.167   -9   18   eliminated 
 79   VÉGH   Marcell    VILLA COMPLOV    0.167   -9   18   eliminated 
 81   KETLER- VÁRKONYI   Róbert    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.167   -11   18   eliminated 
 82   JÁVORSZKY   Alexander    VASAS    0.167   -11   14   eliminated 
 83   MAG   Dániel    MTK BUDAPEST    0.167   -14   15   eliminated 
 84   HANYU   Zsombor    TSC    0.167   -15   14   eliminated 
 85   LAKATOS-SZAKOS   Bálint    BALATON VÍVÓKLUB    0.167   -16   13   eliminated 
 86   SZILÁGYI   Jonatán    MTK BUDAPEST    0.167   -17   12   eliminated 
 87   CZÉDER   Bálint    VILLA COMPLOV    0.000   -12   13   eliminated 
 87   OSZTER-BARCSAY   Dominik    BÉKESSY DEBRECEN    0.000   -12   13   eliminated 
 89   RÓZSA   Richárd    VILLA COMPLOV    0.000   -14   16   eliminated 
 90   KISS   Máté    KRVSE    0.000   -14   11   eliminated 
 91   OROSZ   Dániel    NKESE    0.000   -16   9   eliminated 
 92   MEGYERI   Bálint    KRVSE    0.000   -20   10   eliminated 
 93   BALOGH   Lénárd    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.000   -21   9   eliminated 
 94   BENKE   Balázs    ZANSHIN SE    0.000   -23   7   eliminated 

 
Document engarde-service - 2021. 06. 24. 10:44:22
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently