Olimpici OB
Serdülő Leány Egyéni
Keszthely, 2021.06.24.

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   NAGY   Blanka Virág    BÉKESSY DEBRECEN    1.000   21   30   qualifier 
 2   SZABÓ   Panna Éva    BÉKESSY DEBRECEN    1.000   18   29   qualifier 
 3   NÉBALD   Franciska    MTK BUDAPEST    1.000   17   30   qualifier 
 4   GACHÁLYI   Gréta    AVA    1.000   14   30   qualifier 
 4   SZALMA   Sára    BALATON VÍVÓKLUB    1.000   14   30   qualifier 
 6   RÓBERT   Viki    BHSE    1.000   8   25   qualifier 
 7   CSÉRI   Sára    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.833   17   29   qualifier 
 8   BOGDÁN   Orsolya    DVE    0.833   15   28   qualifier 
 8   JAKOBI   Júlia    PTE-PEAC    0.833   15   28   qualifier 
 10   GAJZINGER   Dóra    MTK BUDAPEST    0.833   14   27   qualifier 
 11   LEHOCZKY   Csenge    BVSC    0.833   10   29   qualifier 
 12   MOLNÁR   Eszter    OMS-TATA    0.833   9   29   qualifier 
 13   SZEKERES   Blanka    BÉKESSY DEBRECEN    0.800   8   23   qualifier 
 14   MAYER   Blanka    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.800   7   23   qualifier 
 15   HERENDI   Gréta    DVE    0.800   7   22   qualifier 
 16   MUTSY   Franciska Paula    VASAS    0.800   6   24   qualifier 
 17   NAGY   Eszter    INTERFENCING DSC    0.800   2   22   qualifier 
 18   BUCZKÓ   Gréta    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.667   12   28   qualifier 
 19   NAGY   Emma Dorottya    DVE    0.667   11   28   qualifier 
 20   LENGYEL   Luca    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.667   10   26   qualifier 
 21   VARGA   Flóra Luca    SZVSZSE    0.667   8   28   qualifier 
 22   CSÓK   Kincső    DANUBIUS RSC    0.667   7   27   qualifier 
 23   DOMA   Boglárka    PTE-PEAC    0.667   7   26   qualifier 
 23   HUTÁS   Olga    BVSC    0.667   7   26   qualifier 
 25   SZILÁRD   Anna    BHSE    0.667   5   26   qualifier 
 26   ALMÁSI   Szonja    BHSE    0.667   4   24   qualifier 
 27   VARGA   Eszter Judit    BVSC    0.667   4   23   qualifier 
 28   SZABÓ   Boglárka    INTERFENCING DSC    0.667   3   28   qualifier 
 29   KONKOLY   Evelin    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.667   3   25   qualifier 
 30   CSERÉP   Dorina    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.667   3   23   qualifier 
 31   PUSKÁS   Viktoria    BAJAI VÍVÓ SE    0.667   2   25   qualifier 
 32   PAPP-SZILÁGYI   Luca    MTK BUDAPEST    0.667   2   24   qualifier 
 33   BARCSIK   Csenge    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.667   -1   24   qualifier 
 34   VÉCSEY   Katalin    VASAS    0.600   4   21   qualifier 
 35   MARTON   Villő    BVSC    0.600   2   22   qualifier 
 36   KOVÁCS   Johanna    BHSE    0.500   6   25   qualifier 
 37   SIPOS   Noémi    BVSC    0.500   3   27   qualifier 
 38   HEGYESI   Tamara    DVE    0.500   2   25   qualifier 
 39   HORVÁTH   Lotti    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.500   2   24   qualifier 
 39   JUHÁSZ   Eszter    BHSE    0.500   2   24   qualifier 
 39   KALMÁR   Csenge    VASAS    0.500   2   24   qualifier 
 42   TÖRÖK   Flóra    SZVSZSE    0.500   -1   22   qualifier 
 43   KOCSMÁR   Janka    NKESE    0.500   -2   24   qualifier 
 44   GASPARIK   Viktória    VILLA COMPLOV    0.500   -2   22   qualifier 
 44   OLÁH   Enikő Júlia    BÉKESSY DEBRECEN    0.500   -2   22   qualifier 
 46   BERÉNYI   Rebeka Anna    INTERFENCING DSC    0.500   -2   21   qualifier 
 47   SZÁSZ-RÉFI   Hanna    MTK BUDAPEST    0.500   -3   21   qualifier 
 48   POLÁCSIK   Petra    DVE    0.500   -3   20   qualifier 
 49   KEREKES   Regina    MTK BUDAPEST    0.500   -6   18   qualifier 
 50   KISS   Emma Júlia    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    0.400   4   21   qualifier 
 51   KLENYÁN   Dorka    BHSE    0.400   0   21   qualifier 
 52   HERKE   Réka    PTE-PEAC    0.400   -2   20   qualifier 
 53   GAJDOS   Abigél    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.400   -3   18   qualifier 
 54   SZTANKOVICS   Kinga    BVSC    0.400   -6   17   qualifier 
 55   SZENTI   Lili Julianna    PTE-PEAC    0.400   -7   13   qualifier 
 56   MACHLIK   Míra    PTE-PEAC    0.333   3   23   qualifier 
 57   PORKOLÁB   Evelin    BVSC    0.333   -2   20   qualifier 
 58   UNYATINSZKI   Lilien    BVSC    0.333   -4   20   qualifier 
 59   HAJDÚ   Nóra    BAJAI VÍVÓ SE    0.333   -6   20   eliminated 
 60   HOFFMANN   Petra    BALATON VÍVÓKLUB    0.333   -6   19   eliminated 
 61   KÉKESI   Zselyke    VASAS    0.333   -9   17   eliminated 
 62   FŰRÉSZ   Viktória Anna    OMS-TATA    0.333   -9   16   eliminated 
 63   MOSOLYGÓ   Sára    MTK BUDAPEST    0.333   -11   15   eliminated 
 64   HORVÁTH   Csenge Napsugár    OMS-TATA    0.200   -4   20   eliminated 
 65   GYÖNYÖRŰ   Anna    VASAS    0.200   -5   17   eliminated 
 66   KONCZEK   Lina Melodi    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.167   -9   19   eliminated 
 67   CSORBA   Izabella Katalin    OMS-TATA    0.167   -9   18   eliminated 
 68   BOGYÓ   Jázmin    SZVSZSE    0.167   -11   17   eliminated 
 69   CSOBOT   Gyopár Anna    KRVSE    0.167   -12   17   eliminated 
 70   BOKOR   Kira    NKESE    0.167   -12   16   eliminated 
 70   IZSÁK   Cintia    MTK BUDAPEST    0.167   -12   16   eliminated 
 72   KARDOS   Lilla    MTK BUDAPEST    0.167   -16   13   eliminated 
 73   KATONA   Léna    KRVSE    0.000   -10   15   eliminated 
 74   SZEKERES   Abigél    BÉKESSY DEBRECEN    0.000   -11   19   eliminated 
 75   TAKÁCS BORKUTI   Nóra    DVE    0.000   -11   14   eliminated 
 76   MARTON   Zsófia    NKESE    0.000   -13   17   eliminated 
 77   VADAS   Beatrix    BVSC    0.000   -17   13   eliminated 
 78   GARAMVÖLGYI   Grácia Míra    SZVSZSE    0.000   -20   10   eliminated 
 78   SCHÜTT   Liliána    MTK BUDAPEST    0.000   -20   10   eliminated 
 78   TEKULA   Mira    NKESE    0.000   -20   10   eliminated 
 81   KOVÁCS   Enikő Zsófia    SZVSZSE    0.000   -21   9   eliminated 

 
Document engarde-service - 2021. 06. 24. 13:32:21
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently