GKK Reménység Újonc Férfi Kard Budapest Bajnokság
2021. 09. 26.
UTE

  -  Engarde Smart

Csoportok rangsorolása, 1. forduló

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   UDVARI   Lóránt    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    1,000   18   25   továbbjutó 
 2   GODÓ   Vilmos Ágost    BVSC    1,000   16   25   továbbjutó 
 2   KEREKES   Zalán    KVSE    1,000   16   25   továbbjutó 
 4   SZEREDY   Huba    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    1,000   16   20   továbbjutó 
 5   MÓDOS   Ferenc    UTE    1,000   13   20   továbbjutó 
 6   BANDER   László    NTE 1866    1,000   12   20   továbbjutó 
 7   KOSZTA-AJVÁSZ   Imre    GEAC    0,800   13   24   továbbjutó 
 8   MOLNÁR   Milán Benő    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0,800   13   23   továbbjutó 
 9   FODOR   Bendegúz Kende    METROPOLIS VÍVÓ CLUB    0,800   10   22   továbbjutó 
 10   FARSANG   Lóránt    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0,800   7   21   továbbjutó 
 11   BŐDI   Ignác Gedeon    UTE    0,800   7   20   továbbjutó 
 12   NIKLESZ   Barnabás    NTE 1866    0,750   8   16   továbbjutó 
 13   GAULAND   Kristóf    VASAS    0,750   7   19   továbbjutó 
 14   OLÁH   Sándor    MTK BUDAPEST    0,750   7   18   továbbjutó 
 15   STEINBACHER   János    UTE    0,750   6   18   továbbjutó 
 16   SZENDRŐI   Samu    VASAS    0,750   5   17   továbbjutó 
 17   NÁNDORI   Levente    KVSE    0,750   4   17   továbbjutó 
 18   HANZÉLY   Balázs    TFSE    0,750   2   17   továbbjutó 
 19   GYŐRÖSI   Márk    KVSE    0,600   7   23   továbbjutó 
 20   PSZOTA   Ákos    KVSE    0,600   4   19   továbbjutó 
 21   MAROSI   Zsombor Máté    DVSZ    0,600   2   19   továbbjutó 
 22   SZEKULESZ   Márton    BVSC    0,500   3   18   továbbjutó 
 23   GYÖRKE   Márton    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0,500   2   15   továbbjutó 
 24   CIRKOS   Sebestyén    GEAC    0,500   0   14   továbbjutó 
 25   MIKLUSICSÁK   Máté    KVSE    0,500   -1   13   továbbjutó 
 26   SZEPESI   Vince    KVSE    0,500   -3   15   továbbjutó 
 27   KOVÁCS   Gergő Domonkos    UTE    0,500   -4   13   továbbjutó 
 28   CSIZI   Lőrinc    SZENT GYÖRGY VE    0,400   1   18   továbbjutó 
 29   FEKSZI   Bulcsú    KVSE    0,400   -1   16   továbbjutó 
 30   ERDÉLYI   István    NTE 1866    0,400   -2   17   továbbjutó 
 31   RÁTÓCZI   Hunor    BVSC    0,400   -2   16   továbbjutó 
 32   RADÁCSI   Patrik    BVSC    0,400   -2   14   továbbjutó 
 33   DÉNES   Benedek Marcell    TFSE    0,400   -5   15   továbbjutó 
 34   KAZSIMÉR   Bálint László    KVSE    0,400   -11   12   továbbjutó 
 35   LONTAY   András    KVSE    0,250   -1   15   továbbjutó 
 36   KISBÁN   Lukács Péter    MTK BUDAPEST    0,250   -4   13   továbbjutó 
 37   KOMLÓSI   Milán    VASAS    0,250   -6   13   továbbjutó 
 38   PINCZÉS   Benedek    KVSE    0,250   -9   9   továbbjutó 
 39   KARÁCSONY   Balázs    GEAC    0,250   -10   8   továbbjutó 
 40   CSALLÓ   Zoltán    NTE 1866    0,200   -9   12   továbbjutó 
 41   TAKÁCS   Benedek    KVSE    0,200   -10   12   továbbjutó 
 42   MÉHES   Máté    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0,000   -8   12   továbbjutó 
 43   PÁVEL   Zsombor    VASAS    0,000   -11   9   továbbjutó 
 44   VARGA   Milán Adrián    DDSE    0,000   -13   7   továbbjutó 
 45   LÉGÁR   Milán    NTE 1866    0,000   -14   11   továbbjutó 
 46   SZIKLAI   Ádám Balázs    UTE    0,000   -15   5   továbbjutó 
 47   KELLNER-NAGY   Ádám    METROPOLIS VÍVÓ CLUB    0,000   -18   7   továbbjutó 
 48   BÓTA   Gáspár Zoltán    METROPOLIS VÍVÓ CLUB    0,000   -20   5   továbbjutó 
 48   PETHŐ   Olivér    METROPOLIS VÍVÓ CLUB    0,000   -20   5   továbbjutó 

 
Document engarde-service - 2021. 09. 26. 10:46:00
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető