GKK Reménység Újonc Férfi Kard Budapest Bajnokság
2021. 09. 26.
UTE

  -  Engarde Smart

      Tableau of 64

    Tableau of 64
   1   UDVARI Lóránt   TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE      
          UDVARI Lóránt 
64                               
 
   33   DÉNES Benedek Marcell   TFSE 
  Versenybíró : FRŐHLICH Bálint UTE        RADÁCSI Patrik 
32   RADÁCSI Patrik   BVSC  15/10
 
   17   NÁNDORI Levente   KVSE 
  Versenybíró : FRŐHLICH Bálint UTE        NÁNDORI Levente 
48   BÓTA Gáspár Zoltán   METROPOLIS VÍVÓ CLUB  15/6
 
   49   PETHŐ Olivér   METROPOLIS VÍVÓ CLUB 
  Versenybíró : FRŐHLICH Bálint UTE        SZENDRŐI Samu 
16   SZENDRŐI Samu   VASAS  15/3
 
   9   FODOR Bendegúz Kende   METROPOLIS VÍVÓ CLUB     
          FODOR Bendegúz Kende 
56           
 
   41   TAKÁCS Benedek   KVSE 
  Versenybíró : HEGYI Barnabás VASAS        CIRKOS Sebestyén 
24   CIRKOS Sebestyén   GEAC  15/2
 
   25   MIKLUSICSÁK Máté   KVSE 
  Versenybíró : HEGYI Barnabás VASAS        MIKLUSICSÁK Máté 
40   CSALLÓ Zoltán   NTE 1866  15/4
 
   57           
          MOLNÁR Milán Benő 
 MOLNÁR Milán Benő   TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE     
 
   5   MÓDOS Ferenc   UTE     
          MÓDOS Ferenc 
60           
 
   37   KOMLÓSI Milán   VASAS 
  Versenybíró : SZABÓ Márton KVSE        CSIZI Lőrinc 
28   CSIZI Lőrinc   SZENT GYÖRGY VE  15/14
 
   21   MAROSI Zsombor Máté   DVSZ 
  Versenybíró : SZABÓ Márton KVSE        VARGA Milán Adrián 
44   VARGA Milán Adrián   DDSE  15/14
 
   53           
          NIKLESZ Barnabás 
12   NIKLESZ Barnabás   NTE 1866     
 
   13   GAULAND Kristóf   VASAS     
          GAULAND Kristóf 
52           
 
   45   LÉGÁR Milán   NTE 1866 
  Versenybíró : KOZMANOVICS Gábor UTE        PSZOTA Ákos 
20   PSZOTA Ákos   KVSE  15/11
 
   29   FEKSZI Bulcsú   KVSE 
  Versenybíró : KOZMANOVICS Gábor UTE        KISBÁN Lukács Péter 
36   KISBÁN Lukács Péter   MTK BUDAPEST  15/6
 
   61           
          SZEREDY Huba 
 SZEREDY Huba   TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE     
 
   3   GODÓ Vilmos Ágost   BVSC     
          GODÓ Vilmos Ágost 
62           
 
   35   LONTAY András   KVSE 
  Versenybíró : OMAR Ashour VASAS        LONTAY András 
30   ERDÉLYI István   NTE 1866  15/6
 
   19   GYŐRÖSI Márk   KVSE 
  Versenybíró : OMAR Ashour VASAS        GYŐRÖSI Márk 
46   SZIKLAI Ádám Balázs   UTE  15/3
 
   51           
          OLÁH Sándor 
14   OLÁH Sándor   MTK BUDAPEST     
 
   11   BŐDI Ignác Gedeon   UTE     
          BŐDI Ignác Gedeon 
54           
 
   43   PÁVEL Zsombor   VASAS 
  Versenybíró : NOSEDA Szabolcs DVSZ        SZEKULESZ Márton 
22   SZEKULESZ Márton   BVSC  15/5
 
   27   KOVÁCS Gergő Domonkos   UTE 
  Versenybíró : NOSEDA Szabolcs DVSZ        KOVÁCS Gergő Domonkos 
38   PINCZÉS Benedek   KVSE  15/13
 
   59           
          BANDER László 
 BANDER László   NTE 1866     
 
   7   KOSZTA-AJVÁSZ Imre   GEAC     
          KOSZTA-AJVÁSZ Imre 
58           
 
   39   KARÁCSONY Balázs   GEAC 
  Versenybíró : KOSSUTH Bálint UTE        SZEPESI Vince 
26   SZEPESI Vince   KVSE  15/2
 
   23   GYÖRKE Márton   TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE 
  Versenybíró : KOSSUTH Bálint UTE        MÉHES Máté 
42   MÉHES Máté   TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE  15/13
 
   55           
          FARSANG Lóránt 
10   FARSANG Lóránt   TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE     
 
   15   STEINBACHER János   UTE     
          STEINBACHER János 
50           
 
   47   KELLNER-NAGY Ádám   METROPOLIS VÍVÓ CLUB 
  Versenybíró : ZADRAVECZ Máté NTE 1866        HANZÉLY Balázs 
18   HANZÉLY Balázs   TFSE  15/4
 
   31   RÁTÓCZI Hunor   BVSC 
  Versenybíró : ZADRAVECZ Máté NTE 1866        RÁTÓCZI Hunor 
34   KAZSIMÉR Bálint László   KVSE  15/2
 
   63           
          KEREKES Zalán 
 KEREKES Zalán   KVSE     

 
Document engarde-service - 2021. 09. 26. 11:19:15
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető