BUDAPEST CUP
Women's Epée Cadet Circuit
Budapest, 3.10.2021

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Country   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   FABIAN   Kamilla    HUN    1.000   18   30   qualifier 
 2   MAKSYMENKO   Anna    UKR    1.000   16   30   qualifier 
 3   CHEVAUX   Lena    AUT    1.000   15   30   qualifier 
 3   HORNYIK   Mira    HUN    1.000   15   30   qualifier 
 5   NEBALD   Franciska    HUN    1.000   14   25   qualifier 
 6   CONRAD   Emili    UKR    1.000   13   25   qualifier 
 7   ANIS   Dinara    EST    1.000   11   30   qualifier 
 8   NAGY   Emma    HUN    0.833   16   29   qualifier 
 9   KOZMA   Laura    HUN    0.833   15   29   qualifier 
 10   COHEN   Michal    ISR    0.833   13   29   qualifier 
 10   TRYNOVA   Julia    EST    0.833   13   29   qualifier 
 12   FREIREICH   Maya    ISR    0.833   12   29   qualifier 
 13   WIMMER   Dorina    HUN    0.833   12   26   qualifier 
 14   KRAVETS   Alexandra    ISR    0.833   11   29   qualifier 
 15   TRYNOVA   Svetlana    EST    0.833   11   25   qualifier 
 16   YIZHAKI   Yuval    ISR    0.833   10   29   qualifier 
 17   DZIUBAN   Kateryna    UKR    0.833   9   29   qualifier 
 18   BOBROVA   Elizaveta    EST    0.833   9   28   qualifier 
 19   GOCZAL   Alicja    POL    0.833   9   26   qualifier 
 20   MADRIGNANI   Benedetta    ITA    0.833   8   29   qualifier 
 21   KHARCHYNA   Polina    UKR    0.833   7   26   qualifier 
 22   VARGA   Flora Luca    HUN    0.833   6   28   qualifier 
 23   PARLAGI   Regina    HUN    0.833   4   26   qualifier 
 24   SONMUS   Yagmur    TUR    0.800   11   23   qualifier 
 25   TREGLIA   Elisa    ITA    0.800   8   24   qualifier 
 26   HEDER   Hanna    HUN    0.800   7   23   qualifier 
 27   SONT   Emma    ROU    0.800   7   22   qualifier 
 28   ERTURK   Aleyna    TUR    0.800   7   21   qualifier 
 29   JAANI   Kleer    EST    0.800   6   24   qualifier 
 29   KLENYAN   Dorka    HUN    0.800   6   24   qualifier 
 29   NAGY   Blanka Virag    HUN    0.800   6   24   qualifier 
 32   KALMAN   Zille    HUN    0.800   6   22   qualifier 
 33   EMBRICH   Maria    EST    0.800   2   21   qualifier 
 34   VELISLAVOVA   Viktoria    BUL    0.667   11   28   qualifier 
 35   PATRI   Maja    HUN    0.667   9   26   qualifier 
 36   YOUSEF   Mira    UKR    0.667   8   27   qualifier 
 37   KUSHTAN   Kseniya    UKR    0.667   8   26   qualifier 
 38   KARANTZA   Konstantina    GRE    0.667   8   23   qualifier 
 39   ALMASI   Szonja    HUN    0.667   7   28   qualifier 
 39   CSENDES   Luca    HUN    0.667   7   28   qualifier 
 41   MIRONOV   Leana    EST    0.667   7   27   qualifier 
 42   KOROTETSKA   Kateryna    UKR    0.667   7   25   qualifier 
 43   DEL REGNO   Claudia    ITA    0.667   6   26   qualifier 
 44   MEMDZHANOVA   Ievgenia    UKR    0.667   6   25   qualifier 
 45   PROOSVALI   Anneli    EST    0.667   5   26   qualifier 
 46   SZALMA   Sara    HUN    0.667   5   25   qualifier 
 47   DOMA   Boglarka    HUN    0.667   5   24   qualifier 
 47   SAFRANKOVA   Adela    CZE    0.667   5   24   qualifier 
 47   SONYUKSEK   Berra    TUR    0.667   5   24   qualifier 
 50   AUS   Sandra    EST    0.667   3   26   qualifier 
 51   BULKO   Veronika    UKR    0.667   2   26   qualifier 
 51   OZCAN   Kayra Naz    TUR    0.667   2   26   qualifier 
 53   PORKOLAB   Evelin    HUN    0.667   2   23   qualifier 
 54   EKEN   Dila Naz    TUR    0.667   1   23   qualifier 
 55   PORWOL   Liliana    POL    0.600   7   22   qualifier 
 56   ARMALEO   Giorgia    ITA    0.600   3   23   qualifier 
 57   STANCIULESCU   Daria    ROU    0.600   3   22   qualifier 
 58   HARTMANN   Lilly    AUT    0.600   3   21   qualifier 
 59   BUCZKO   Greta    HUN    0.600   3   20   qualifier 
 60   JAKOBI   Julia    HUN    0.600   2   19   qualifier 
 60   KVERFELD   Maria    EST    0.600   2   19   qualifier 
 60   LAMZA   Kateryna    UKR    0.600   2   19   qualifier 
 63   GACHALYI   Greta    HUN    0.600   1   15   qualifier 
 64   GIUFFRE'   Benedetta    ITA    0.600   0   20   qualifier 
 65   ROMANOVA   Oleksandra    UKR    0.600   -1   19   qualifier 
 66   BILOUS-GRIDZHAK   Valeriia    UKR    0.500   5   26   qualifier 
 67   KOVACS   Emese    HUN    0.500   5   24   qualifier 
 68   SEREDA   Mariia    UKR    0.500   4   25   qualifier 
 69   ABDINOVA   Alfiya Emil    AZE    0.500   2   24   qualifier 
 70   KORNIICHUK   Yelyzaveta-Olha    UKR    0.500   1   24   qualifier 
 71   HERENDI   Greta    HUN    0.500   1   23   qualifier 
 72   LATTANZIO   Charlotte    GBR    0.500   1   21   qualifier 
 73   BOGDAN   Orsolya    HUN    0.500   0   25   qualifier 
 73   JUHASZ   Eszter    HUN    0.500   0   25   qualifier 
 73   LENGYEL   Luca    HUN    0.500   0   25   qualifier 
 76   IONESCU   Ilinca    ROU    0.500   0   23   qualifier 
 76   MIKLENDOVA   Valerie    CZE    0.500   0   23   qualifier 
 76   STANCIU   Alexandra    ROU    0.500   0   23   qualifier 
 79   GREGGI   Costanza    ITA    0.500   0   22   qualifier 
 79   SZILARD   Anna    HUN    0.500   0   22   qualifier 
 81   MARCIK   Sara    CZE    0.500   -2   22   qualifier 
 81   RAHIMOVA   Nazila Islamovna    AZE    0.500   -2   22   qualifier 
 83   ILLES   Fanni    HUN    0.500   -2   21   qualifier 
 83   KAHABKOVA   Eliska    CZE    0.500   -2   21   qualifier 
 85   TAKACS   Dora Fruzsina    HUN    0.500   -2   19   qualifier 
 86   GAJZINGER   Dora    HUN    0.500   -3   22   qualifier 
 87   MUNTEAN   Andreea    ROU    0.500   -4   22   qualifier 
 88   ZALA   Boglarka    HUN    0.500   -4   21   qualifier 
 89   HUTAS   Olga    HUN    0.500   -6   20   qualifier 
 90   OSSIPOV   Viki    ISR    0.400   2   18   qualifier 
 90   SZEKERES   Blanka    HUN    0.400   2   18   qualifier 
 92   VECSEY   Katalin    HUN    0.400   -1   21   qualifier 
 93   SMIDOVA   Daniela    CZE    0.400   -1   20   qualifier 
 93   SYCH   Tamara    UKR    0.400   -1   20   qualifier 
 95   MORETTI   Gaia    ITA    0.400   -1   18   qualifier 
 95   SZAKMARY   Janka    HUN    0.400   -1   18   qualifier 
 97   STEFANOVA   Mihaela    BUL    0.400   -2   20   qualifier 
 97   SVYSTUN   Valeriia    UKR    0.400   -2   20   qualifier 
 97   YAVTUSHENKO   Yuliia    UKR    0.400   -2   20   qualifier 
 100   BINA   Foteini    GRE    0.400   -3   17   qualifier 
 101   HASANLI   Khadija    AZE    0.400   -5   18   qualifier 
 101   STOPP   Blanka    HUN    0.400   -5   18   qualifier 
 103   KORDULA   Antonina    POL    0.400   -5   15   qualifier 
 104   LEHOCZKY   Csenge    HUN    0.400   -5   12   qualifier 
 105   GULIYEVA   Aynur Sudef    AZE    0.333   3   25   qualifier 
 106   IMRE   Luca Maria    HUN    0.333   0   25   qualifier 
 107   ERTEN   Nilahsen    TUR    0.333   0   24   qualifier 
 108   PAREZANOVIC   Marija Ana    SRB    0.333   -1   24   qualifier 
 109   HARCHENKO   Nadiia    UKR    0.333   -1   23   qualifier 
 110   KASYANENKO   Kateryna    UKR    0.333   -1   22   qualifier 
 110   SONMUS   Damlanur    TUR    0.333   -1   22   qualifier 
 112   CEJNAROVA   Barbora    CZE    0.333   -1   20   qualifier 
 113   ROZSAS   Julia    HUN    0.333   -2   23   qualifier 
 114   KALMAR   Csenge    HUN    0.333   -2   22   qualifier 
 115   DIACHKOVA   Mariia    RUS    0.333   -3   21   qualifier 
 116   ROBERT   Viktoria    HUN    0.333   -4   23   qualifier 
 117   COUFALOVA   Natalie    CZE    0.333   -4   22   qualifier 
 117   FAZLIOGLU   Duru    TUR    0.333   -4   22   qualifier 
 119   RONASZEKY   Izabella    HUN    0.333   -5   22   qualifier 
 119   TYRPEKLOVA   Amelie    CZE    0.333   -5   22   qualifier 
 121   HERKE   Reka    HUN    0.333   -5   21   qualifier 
 122   POLACSIK   Petra    HUN    0.333   -5   20   qualifier 
 123   MUSTECAPLIOGLU   Ada    TUR    0.333   -6   20   eliminated 
 123   ROVENSKA   Emma    CZE    0.333   -6   20   eliminated 
 125   STAN   Maria    ROU    0.333   -6   19   eliminated 
 126   PALAGYI   Luca    HUN    0.333   -7   20   eliminated 
 127   BERENYI   Rebeka Anna    HUN    0.333   -8   20   eliminated 
 127   HAJDU   Laura Nora    HUN    0.333   -8   20   eliminated 
 129   VASARHELYI   Eva    HUN    0.333   -8   18   eliminated 
 130   VALENTOVA   Amalie    CZE    0.333   -8   17   eliminated 
 131   MACHLIK   Mira    HUN    0.333   -9   18   eliminated 
 131   TIRIAKIDOU   Maria Christina    GRE    0.333   -9   18   eliminated 
 133   DRAGAN   Alexandra    ROU    0.333   -9   17   eliminated 
 134   BUCSA   Ioana    ROU    0.333   -10   15   eliminated 
 135   HAJDU   Emma    HUN    0.200   -4   19   eliminated 
 136   IVANOVA   Diana    EST    0.200   -6   18   eliminated 
 136   VARGA   Eszter    HUN    0.200   -6   18   eliminated 
 138   HERASYMENKO   Anastasiia    UKR    0.200   -6   17   eliminated 
 139   HOFFMAN   Petra    HUN    0.200   -6   16   eliminated 
 140   ADAMCOVA   Anita    CZE    0.200   -8   13   eliminated 
 141   FRANKO   Kata    HUN    0.200   -9   15   eliminated 
 142   SHUKUROV   Mihal    ISR    0.167   -6   20   eliminated 
 143   SZABO   Panna Eva    HUN    0.167   -9   18   eliminated 
 144   BABINSZKI   Anna    HUN    0.167   -10   18   eliminated 
 144   KISS   Lujza    HUN    0.167   -10   18   eliminated 
 146   LUDIKAINEN   Anna Maria    EST    0.167   -11   15   eliminated 
 147   DEKANY   Viktoria    HUN    0.167   -12   17   eliminated 
 148   BORBELY   Fanni    HUN    0.167   -12   16   eliminated 
 148   RIEDL   Maria    SVK    0.167   -12   16   eliminated 
 150   ISMAILEANU   Mara    ROU    0.167   -13   16   eliminated 
 151   KORKKINEN   Karina    EST    0.167   -17   11   eliminated 
 152   CSERI   Sara    HUN    0.000   -11   14   eliminated 
 153   YURTTAS   Yagmur    TUR    0.000   -14   10   eliminated 
 154   ERKUN   Bahar    TUR    0.000   -15   15   eliminated 
 155   MEHDIYEVA   Nazrin    AZE    0.000   -16   14   eliminated 
 156   KONCZEK   Lina Melodi    HUN    0.000   -17   13   eliminated 
 156   VYSLOUZILOVA   Vanda    CZE    0.000   -17   13   eliminated 
 156   ZENGIN   Buse Gul    TUR    0.000   -17   13   eliminated 
 159   CAN   Zulal    TUR    0.000   -18   7   eliminated 
 160   SVECOVA   Klara    CZE    0.000   -22   8   eliminated 
    KAPITONENKO   Polina    EST    dnf         DNF 
    SENTURK   Peri    TUR    dnf         DNF 

 
Document engarde-service - 2021. 10. 03. 11:38:26
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently