ECC "XXII. HUNIBER -CUP" Sabre Men Team Competition -
October 3, 2021
Gödöllő
Time modification! Men Team start time is 13:00

  -  Engarde Smart

Teams (present - 32)

 Number   Name   Country 
 1   TURKEY
     ASLAN Tolga 
     CAGLAYAN Kerem 
     EMIROGLU Burak Efe 
     OZTURK Alkim  
  TUR  
 2   BULGARIA 1
     GEORGIEV Nikolay - Tomas 
     HRISTOV Kamen 
     ILKOV Aleksandar  
  BUL  
 3   ROMANIA
     CIDU Casian 
     COVALIU Vlad 
     GHEORGHE Rares 
     RADU Luca  
  ROU  
 4   UKRAINE
     KOLOBAIEV Dmytro 
     KRASNOVYD Roman 
     SLASTIN Andrii 
     ZAKUTNII Stanislav  
  UKR  
 6   HUNGARY
     GODO Frigyes 
     HANZELY Zsombor 
     PAPP Zsadany 
     VAJDA Oszkar  
  HUN  
 7   TURKEY 2
     KUPELI Adem Doruk 
     ORS Doruk 
     TANERLER Arda  
  TUR  
 12   ROMANIA 2
     ENACHE Dacian 
     EVA Alexandru 
     MERCURIAN Radu 
     VASILESCU Sergiu  
  ROU  
 13   GERMANY
     BUCHMANN Finn 
     GEIGER Lars 
     KUERBIS Jarl 
     THUMM Tiberius  
  GER  
 14   MIX TEAM
     BLETSAS Konstantinos 
     FRADELLOS Georgios 
     UGURLU Mehment  
  MIX  
 17   HUNGARY 2
     BERKESZI Daniel 
     MIKUSKA Peter 
     SZALAI Zalan  
  HUN  
 18   GREAT BRITAIN
     HIYAMA Ryuki 
     HIYAMA Yoji 
     MARTIN Henry  
  GBR  
 21   BULGARIA 2
     LAZOV Dimitar 
     PELOV Stanimir 
     VODENOV Radoslav  
  BUL  
 23   ITALY 1
     BERTINI Cosimo 
     CARINCI Francesco 
     MANNUCCI Davide 
     RIBAUDO Umberto Maria  
  ITA  
 28   UKRAINE 2
     ABROSIMOV Daniil 
     OLYSHEVETS Ihor 
     SKOROKHOD Daniil 
     SMALIANYI Mykola  
  UKR  
 29   GREAT BRITAIN 2
     CLIFTON George 
     OLSSON Ryan 
     SWINSCOW Eiger  
  GBR  
 31   GERMANY 2
     DINKEL Paul 
     HUSMANN Matthis 
     LUCAS Bjarne  
  GER  
 37   POLAND
     BROSCH Maksymilian 
     DENKIEWICZ Benedykt 
     KUSAK Oskar 
     PARDELA Michal  
  POL  
 44   BULGARIA 3
     GENKOV Alexander 
     GOSPODINOV Nikola 
     NIKOLAY Staykov  
  BUL  
 45   BELGIUM
     DANNEELS Birgen 
     DEVOS Tunne 
     PROSSE Art 
     VOLCKAERT Cedric  
  BEL  
 47   HUNGARY 3
     BODOCS Tamas 
     CSERVENY Balint 
     SCHUSZTER Vencel  
  HUN  
 52   ITALY 2
     BARSANTI Alberto 
     MARCHINI Pietro Nicodemo 
     PICCHI Filippo  
  ITA  
 64   UKRAINE 3
     FESHCHENKO Andrii 
     LAVRENIUK Daniil 
     VLASENKO Bohdan 
     ZHEBEL Yehor  
  UKR  
 66   UKRAINE 4
     OLEINYKOV Yevgen 
     SYDORENKO Illia 
     ZAHREBELNYI Dmytrii 
     ZUBOK Yehor  
  UKR  
 67   HUNGARY 4
     BANDER Laszlo 
     NAGY Zsombor 
     TOLNAI TOTH Zeteny 
     TOTH REGOS Bence  
  HUN  
 72   POLAND 2
     DENKIEWICZ Aleksander 
     DOWGIERD Krzysztof 
     MARKER Bartosz 
     MOCZYDLOWSKI Kajetan  
  POL  
 74   AUSTRIA
     BERKES David 
     LAZAR Alexander 
     LENNKH Nikolaus 
     PLANCKH Matthias  
  AUT  
 74   POLAND 3
     DABROWSKI Antoni 
     FIEDOROWICZ Mikolaj 
     PRZYBYLSKI Mikolaj  
  POL  
    GREECE1
     BLETSAS Konstantinos 
     CHATZICHRISTOS Vasilis-Eric 
     EFTYCHIADIS Athanasios 
     PERGAMALIS Nikolaos Angelos  
  GRE  
    POLAND 4
     BIEDACHA Wojciech 
     STRZADALA Emilian 
     ZASTAWNY Pawel  
  POL  
    POLAND 5
     KOBLA Bruno 
     LEDUC Leon 
     SCHLEIFER Tytus  
  POL  
    SERBIA
     GABRIC Strahinja 
     RACE Filip 
     STAMENKOVIC Bogdan  
  SRB  
    SWEDEN
     FRIGYESI Gabriel 
     PERSSON Malte 
     PERSSON VOGES Noah  
  SWE  

 
Document engarde-service - 2021. 10. 03. 12:42:30
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently