XXII. HUNIBER CUP - Cadet Men Sabre
Gödöllő
2nd October 2021

  -  Engarde Smart

      Tableau of 256

    Tableau of 256
   1   SLASTIN Andrii   UKR      
          SLASTIN Andrii 
256                                
 
   129   SAGARDI DIAZ David   ESP 
  Referee: PIECS Adrienn HUN        SAGARDI DIAZ David 
128   OLEINYKOV Yevgen   UKR  15/7
 
   65   KHASIYEV Aykhan   AZE     
          KHASIYEV Aykhan 
192            
 
   193            
          VAJDA Oszkar 
64   VAJDA Oszkar   HUN     
 
   33   STRZADALA Emilian   POL     
          STRZADALA Emilian 
224            
 
   161            
          GABRIC Strahinja 
96   GABRIC Strahinja   SRB     
 
   97   ZEYNALLI Nurlan   AZE     
          ZEYNALLI Nurlan 
160            
 
   225            
          CILINGIR Demir 
32   CILINGIR Demir   TUR     
 
   17   STIRPE Daniele   ITA     
          STIRPE Daniele 
240            
 
   145   KUPRIJANOVS Jegors   LAT 
  Referee: TUR Maksym UKR        CARINCI Francesco 
112   CARINCI Francesco   ITA  15/7
 
   81   WAGNER Filip   CZE     
          WAGNER Filip 
176            
 
   209            
          SMALIANYI Mykola 
48   SMALIANYI Mykola   UKR     
 
   49   SZANTO David   HUN     
          SZANTO David 
208            
 
   177            
          HIYAMA Yoji 
80   HIYAMA Yoji   GBR     
 
   113   KOC Deniz Yigit   TUR 
  Referee: MAZUREK Jaroslaw POL        BOTH Mark 
144   BOTH Mark   HUN  15/13
 
   241            
          MANNUCCI Davide 
16   MANNUCCI Davide   ITA     
 
   9   CAGLAYAN Kerem   TUR     
          CAGLAYAN Kerem 
248            
 
   137   OLSSON Ryan   GBR 
  Referee: PAGKALOS Georgios GRE        PELOV Stanimir 
120   PELOV Stanimir   BUL  15/9
 
   73   GEIGER Lars   GER     
          GEIGER Lars 
184            
 
   201            
          KRASNOVYD Roman 
56   KRASNOVYD Roman   UKR     
 
   41   EFTYCHIADIS Athanasios   GRE     
          EFTYCHIADIS Athanasios 
216            
 
   169            
          HRISTOV Kamen 
88   HRISTOV Kamen   BUL     
 
   105   HIYAMA Ryuki   GBR     
          HIYAMA Ryuki 
152            
 
   233            
          PARDELA Michal 
24   PARDELA Michal   POL     
 
   25   KISS Benedek   HUN     
          KISS Benedek 
232            
 
   153            
          LAVRENIUK Daniil 
104   LAVRENIUK Daniil   UKR     
 
   89   KAISER Moric   HUN     
          KAISER Moric 
168            
 
   217            
          DALLOS Benedek 
40   DALLOS Benedek   HUN     
 
   57   SCHLEIFER Tytus   POL     
          SCHLEIFER Tytus 
200            
 
   185            
          RADU Luca 
72   RADU Luca   ROU     
 
   121   PRZYBYLSKI Mikolaj   POL 
  Referee: HEGYI Barnabas Peter HUN        PRZYBYLSKI Mikolaj 
136   STAYKOV Mihail   BUL  15/7
 
   249            
          ENACHE Dacian 
 ENACHE Dacian   ROU     
 
   5   OLYSHEVETS Ihor   UKR     
          OLYSHEVETS Ihor 
252            
 
   133   SZAVO Tamas   HUN 
  Referee: VAN NIEUWENHOVE Tiebe BEL        RADOCH Filip 
124   RADOCH Filip   POL  15/9
 
   69   PROSSE Art   BEL     
          PROSSE Art 
188            
 
   197            
          BIEDACHA Wojciech 
60   BIEDACHA Wojciech   POL     
 
   37   GOSPODINOV Nikola   BUL     
          GOSPODINOV Nikola 
220            
 
   165            
          BIRO Domonkos 
92   BIRO Domonkos   HUN     
 
   101   ZUBOK Yehor   UKR     
          ZUBOK Yehor 
156            
 
   229            
          ASLAN Tolga 
28   ASLAN Tolga   TUR     
 
   21   HANZELY Zsombor   HUN     
          HANZELY Zsombor 
236            
 
   149            
          BODOCS Tamas 
108   BODOCS Tamas   HUN     
 
   85   DABROWSKI Antoni   POL     
          DABROWSKI Antoni 
172            
 
   213            
          TANERLER Arda 
44   TANERLER Arda   TUR     
 
   53   ERDOL Fatih   TUR     
          ERDOL Fatih 
204            
 
   181            
          VECSENYI-KISS Daniel 
76   VECSENYI-KISS Daniel   HUN     
 
   117   STAMENKOVIC Bogdan   SRB 
  Referee: PECH Miklos HUN        STAMENKOVIC Bogdan 
140   UGURLU Mehmet Emin   TUR  15/6
 
   245            
          SCHUSZTER Vencel 
12   SCHUSZTER Vencel   HUN     
 
   13   PUCCI Lapo Jacopo   ITA     
          PUCCI Lapo Jacopo 
244            
 
   141   PINTER Benedek   HUN 
  Referee: KALTER Felix GER        LAZOV Dimitar 
116   LAZOV Dimitar   BUL  15/14
 
   77   DANNEELS Birgen   BEL     
          DANNEELS Birgen 
180            
 
   205            
          EVA Alexandru 
52   EVA Alexandru   ROU     
 
   45   GODO Frigyes   HUN     
          GODO Frigyes 
212            
 
   173            
          TOLNAI TOTH Zeteny 
84   TOLNAI TOTH Zeteny   HUN     
 
   109   FABO Akos   HUN     
          FABO Akos 
148            
 
   237            
          FULOP Zsombor 
20   FULOP Zsombor   HUN     
 
   29   KUERBIS Jarl   GER     
          KUERBIS Jarl 
228            
 
   157            
          CSOBA Botond 
100   CSOBA Botond   HUN     
 
   93   FIEDOROWICZ Mikolaj   POL     
          FIEDOROWICZ Mikolaj 
164            
 
   221            
          VOLCKAERT Cedric 
36   VOLCKAERT Cedric   BEL     
 
   61   MARCZIS Mark   HUN     
          MARCZIS Mark 
196            
 
   189            
          HUSMANN Matthis 
68   HUSMANN Matthis   GER     
 
   125   CLIFTON George   GBR 
  Referee: KNEZ Mateusz POL        CLIFTON George 
132   PLANCKH Matthias   AUT  15/10
 
   253            
          KOLOBAIEV Dmytro 
 KOLOBAIEV Dmytro   UKR     
 
   3   RIBAUDO Umberto Maria   ITA     
          RIBAUDO Umberto Maria 
254            
 
   131   CRISTOLOVEAN Bogdan   ROU 
  Referee: HEZER Atakan Islam TUR        CRISTOLOVEAN Bogdan 
126   TRUKHMANOV Mark   ARG  15/8
 
   67   GENKOV Alexander   BUL     
          GENKOV Alexander 
190            
 
   195            
          KOBLA Bruno 
62   KOBLA Bruno   POL     
 
   35   BARSANTI Alberto   ITA     
          BARSANTI Alberto 
222            
 
   163            
          LEDUC Leon 
94   LEDUC Leon   POL     
 
   99   MAJZIK Marton   HUN     
          MAJZIK Marton 
158            
 
   227            
          CHATZICHRISTOS Vasilis-Eric 
30   CHATZICHRISTOS Vasilis-Eric   GRE     
 
   19   ZAKUTNII Stanislav   UKR     
          ZAKUTNII Stanislav 
238            
 
   147   VRHOVSEK Val   SLO 
  Referee: VALKAI Ferenc HUN        GHEORGHE Rares 
110   GHEORGHE Rares   ROU  15/6
 
   83   DENKIEWICZ Benedykt   POL     
          DENKIEWICZ Benedykt 
174            
 
   211            
          THUMM Tiberius 
46   THUMM Tiberius   GER     
 
   51   SZALAI Zalan   HUN     
          SZALAI Zalan 
206            
 
   179            
          SKOROKHOD Daniil 
78   SKOROKHOD Daniil   UKR     
 
   115   PERGAMALIS Nikolaos Angelos   GRE 
  Referee: HRAMOVA Olga BUL        TUBICS Milan 
142   TUBICS Milan   HUN  15/12
 
   243            
          HEATHCOCK Colin 
14   HEATHCOCK Colin   GER     
 
   11   BROSCH Maksymilian   POL     
          BROSCH Maksymilian 
246            
 
   139   KOVACS Lorinc   HUN 
  Referee: AGHAKISHIYEV Javanshir AZE        MALCER Kacper 
118   MALCER Kacper   POL  15/6
 
   75   DENKIEWICZ Aleksander   POL     
          DENKIEWICZ Aleksander 
182            
 
   203            
          MARTIN Henry 
54   MARTIN Henry   GBR     
 
   43   CIDU Casian   ROU     
          CIDU Casian 
214            
 
   171            
          MARKER Bartosz 
86   MARKER Bartosz   POL     
 
   107   EBERHARDT Carl Malte   GER     
          EBERHARDT Carl Malte 
150            
 
   235            
          CZEGENY Kornel 
22   CZEGENY Kornel   HUN     
 
   27   TFIRST Balazs   HUN     
          TFIRST Balazs 
230            
 
   155            
          KUPELI Adem Doruk 
102   KUPELI Adem Doruk   TUR     
 
   91   SWINSCOW Eiger   GBR     
          SWINSCOW Eiger 
166            
 
   219            
          EMIROGLU Burak Efe 
38   EMIROGLU Burak Efe   TUR     
 
   59   SCHENKEL Moritz   GER     
          SCHENKEL Moritz 
198            
 
   187            
          KRAL Lumir 
70   KRAL Lumir   CZE     
 
   123   HERKO Domonkos   HUN 
  Referee: KOZACZUK Malgorzata POL        TOTH REGOS Bence 
134   TOTH REGOS Bence   HUN  15/12
 
   251            
          LAZZARO Salvatore 
 LAZZARO Salvatore   ITA     
 
   7   BERTINI Cosimo   ITA     
          BERTINI Cosimo 
250            
 
   135   MISSURAI Jonathan   HUN 
  Referee: BUJDOSO Gergo GER        CSERVENY Balint 
122   CSERVENY Balint   HUN  15/11
 
   71   COVALIU Vlad   ROU     
          COVALIU Vlad 
186            
 
   199            
          PAPP Zsadany 
58   PAPP Zsadany   HUN     
 
   39   MONORI Matyas   HUN     
          MONORI Matyas 
218            
 
   167            
          MOCZYDLOWSKI Kajetan 
90   MOCZYDLOWSKI Kajetan   POL     
 
   103   DROBNI Botond   HUN     
          DROBNI Botond 
154            
 
   231            
          MERCURIAN Radu 
26   MERCURIAN Radu   ROU     
 
   23   CACEK Matyas   CZE     
          CACEK Matyas 
234            
 
   151            
          PICCHI Filippo 
106   PICCHI Filippo   ITA     
 
   87   FRIGYESI Gabriel   SWE     
          FRIGYESI Gabriel 
170            
 
   215            
          YAMAN Furkan 
42   YAMAN Furkan   TUR     
 
   55   MILITARU David Nicolae   ROU     
          MILITARU David Nicolae 
202            
 
   183            
          SAPI Vince 
74   SAPI Vince   HUN     
 
   119   ZASTAWNY Pawel   POL 
  Referee: ASHOUR Omar HUN        GEORGIEV Nikolay - Tomas 
138   GEORGIEV Nikolay - Tomas   BUL  15/9
 
   247            
          KUSAK Oskar 
10   KUSAK Oskar   POL     
 
   15   DOWGIERD Krzysztof   POL     
          DOWGIERD Krzysztof 
242            
 
   143   CZILL Soma   HUN 
  Referee: NOVYTSKYI Ruslan UKR        LUCAS Bjarne 
114   LUCAS Bjarne   GER  15/12
 
   79   FARSANG Bernat   HUN     
          FARSANG Bernat 
178            
 
   207            
          BIRO Huba 
50   BIRO Huba   HUN     
 
   47   CACEK Simon   CZE     
          CACEK Simon 
210            
 
   175            
          FARKAS Matyas 
82   FARKAS Matyas   HUN     
 
   111   SZEPESSY Aron   HUN 
  Referee: ANT Mehmet Fatih TUR        FRADELLOS Georgios 
146   FRADELLOS Georgios   GRE  15/11
 
   239            
          OZTURK Alkim 
18   OZTURK Alkim   TUR     
 
   31   DEVOS Jurre   BEL     
          DEVOS Jurre 
226            
 
   159            
          ORS Doruk 
98   ORS Doruk   TUR     
 
   95   DINKEL Paul   GER     
          DINKEL Paul 
162            
 
   223            
          PECH Kornel 
34   PECH Kornel   HUN     
 
   63   MIKUSKA Peter   HUN     
          MIKUSKA Peter 
194            
 
   191            
          BUCHMANN Finn 
66   BUCHMANN Finn   GER     
 
   127   KACZMARCZYK Adam   POL 
  Referee: PINTER Levente HUN        KACZMARCZYK Adam 
130   COSTEA Rares   ROU  15/8
 
   255            
          KALENDER Enes Talha 
 KALENDER Enes Talha   TUR     

 
Document engarde-service - 2021. 10. 02. 11:43:09
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently