ECC "XXII. HUNIBER - CUP" Sabre Women Team Competition -
October 2, 2021
Gödöllő

  -  Engarde Smart

Teams (present - 25)

 Number   Name   Country 
 1   TURKEY
     GUNGOR Nil 
     MACIT Serra 
     SISIK Pinar Miray 
     USTUN Gokce Sena  
  TUR  
 3   TURKEY 2
     DEMIRKOL Damla 
     GUNES Ela 
     KOCER Ezgi 
     PORTAKAL Zeliha  
  TUR  
 4   UKRAINE
     GOLOVKINA Sofiia 
     GROSUL Izabella 
     KOROTCHENKO Viktoria 
     MORENETS-KUBANSKA Valeriia  
  UKR  
 6   ROMANIA
     ALEXE Maria 
     DUMITRU Catinca 
     MITRUS Alexandra 
     STAN Amalia  
  ROU  
 7   HUNGARY
     BENDE Barbara 
     BOGNAR Liza 
     CSONKA Dorottya 
     KOVACS Zsanett  
  HUN  
 10   BULGARIA 1
     ATANASOVA Kalina 
     KRASTEVA Vasilena 
     NEIKOVA Emma 
     NIKOLOVA Mihaela  
  BUL  
 11   ROMANIA 2
     COVALIU Amalia 
     PAUN Iulia Maria 
     POPA Patricia 
     SERBANOIU Andreea  
  ROU  
 14   ROMANIA 3
     BENCIU Rosemarie 
     CIRLIGEANU Ema 
     DEJESCU Ana 
     ICNOTIU Teona Maria  
  ROU  
 18   BULGARIA 2
     KOLIMECHKOVA Ilona 
     SEREGINA Yana 
     SPASOVA Natalia  
  BUL  
 20   GERMANY
     GRAUDINS Victoria 
     HIRSCHFELD Anastasija 
     NITSCHMANN Tiziana 
     SCHOLL Melina  
  GER  
 23   ROMANIA 4
     ADANILOAIE Andreea Beatrice 
     CORLATESCU Sofia 
     FUSEA Anastasia 
     TUDORANCEA Rebeca  
  ROU  
 24   POLAND 1
     HABRYN Emilia 
     HOFMAN Karolina 
     KOZLOWSKA Aniela 
     WASILEWSKA Ewa  
  POL  
 29   UKRAINE 2
     BURBAN Zlata 
     NECHAI Olha 
     SHCHEPKINA Valeriia 
     TULCHEVSKAN Anzhelika  
  UKR  
 30   HUNGARY 2
     KALMAR Csilla 
     NAGY Anna Luca 
     SZANISZLO Dorottya 
     TOTH Reka Emese  
  HUN  
 39   GERMANY 2
     KOBER Josephine 
     KURZAWA Marisa Victoria 
     SCHNIEPP Celine 
     STEMPER Lena  
  GER  
 41   BULGARIA 3
     EPITROPOVA Siana 
     GEORGIEVA Mariela 
     KACHULEVA Ana-Franceska  
  BUL  
 42   UKRAINE 3
     KARVASARNA Albina 
     POLONKA Sofiya 
     RODICHEVA Mariia  
  UKR  
 45   ITALY
     CHIGNOLI Giulia 
     D'ORAZI Francesca 
     GALETTI Giada  
  ITA  
 46   GREECE 2
     CHATZAKOU Kalliopi 
     KOUROUSI Anna Kalliopi 
     PAPAPETROPOULOU Alexandra  
  GRE  
 51   POLAND 2
     AKSAMIT Marta 
     SZELAGOWISKA Julia 
     TABEDZKA Lidia 
     WIECKIEWICZ Maria  
  POL  
 54   POLAND 3
     KONECKA Maja 
     NOWAK Marta 
     RYMASZEWSKA Antonia  
  POL  
 60   HUNGARY 3
     GONDOS Palma 
     MASA Csenge 
     SZABADOS Hanna 
     TAKACS Petra  
  HUN  
    ENGLAND
     DONELLY SALLOWS Keira 
     GRAZE Lexi 
     JENE Melissa 
     WHITELEGG Aimee  
  GBR  
    GREECE1
     KEFALA Konstantina 
     PAPADA Anna Iosifina 
     PAPATHEODOROU Antonia Argyro  
  GRE  
    LATVIA
     PAPOVA Marija 
     PISKUNOVA Jelena 
     SINAKOVA Marija  
  LAT  

 
Document engarde-service - 2021. 10. 02. 20:17:42
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently