Fm Gyermek Nõi Tõr Verseny

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 2 (43 fencers)

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   BODNÁR   Hanna    BHSE    1.000   20   25   qualifier 
 2   LÉNÁRT   Emese    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE    1.000   18   20   qualifier 
 3   POSVANCOVA   Martina    SOMORJA    1.000   17   25   qualifier 
 4   ZSIGMOND   Eszter Julianna    BELVÁROSI VÍVÓ SE    1.000   17   20   qualifier 
 5   HICSÁK   Natasa Mirella    BHSE    1.000   16   20   qualifier 
 6   BARTUS   Bianca    HALÁSZTELKI BSE    1.000   15   20   qualifier 
 7   FORGÁCH   Nina    SOMORJA    0.800   17   23   qualifier 
 8   VARGA   Zselyke Fruzsina    UTE    0.800   9   22   qualifier 
 9   VILÁGHY   Blanka    SOMORJA    0.800   9   21   qualifier 
 10   PETRIK   Panna    CSOMORKÁNY    0.750   11   18   qualifier 
 11   DANCZY   Gréta    HALÁSZTELKI BSE    0.750   10   19   qualifier 
 12   TATÁR   Katalin Szonja    HALÁSZTELKI BSE    0.750   9   17   qualifier 
 13   GRÓSZ   Fiona Mia    BHSE    0.750   8   17   qualifier 
 14   MÉSZÖLY   Regina Milla    HALÁSZTELKI BSE    0.750   6   16   qualifier 
 15   VICZÁN   Boglárka    BHSE    0.750   5   16   qualifier 
 16   CSORDÁS   Effi    UTE    0.600   8   21   qualifier 
 17   RADICS   Anna Dóra    BHSE    0.600   6   18   qualifier 
 18   KONYHÁS   Cintia    CSOMORKÁNY    0.600   5   20   qualifier 
 19   TÍMÁR   Zsófi    CSOMORKÁNY    0.600   4   18   qualifier 
 20   TÓTH   Abigél    ZVE    0.600   1   16   qualifier 
 21   NÁDOR-VIRÁG   Zsófia    NKESE    0.600   -2   17   qualifier 
 22   NÉMETH   Emma    NKESE    0.500   3   16   qualifier 
 23   KENESEY   Leila    SZENT GYÖRGY VE    0.500   3   15   qualifier 
 24   UJHÁZI   Zselyke    SZENT GYÖRGY VE    0.500   1   16   qualifier 
 25   TAKÁCS   Mária Magdolna    CSOMORKÁNY    0.500   -4   11   qualifier 
 26   BARTÓK   Borbála    MTK BUDAPEST    0.500   -4   10   qualifier 
 27   GURÁLY   Eszter    NYVSC TP    0.400   -3   16   qualifier 
 28   SOÓS   Luca Fanni    ZVE    0.250   -7   10   qualifier 
 29   MÉSZÁROS   Éva Zulejka    CSOMORKÁNY    0.250   -7   9   qualifier 
 30   LIZER   Fruzsina Eszter    NKESE    0.250   -8   9   qualifier 
 31   BAGOSI   Borka    ZVE    0.250   -9   10   qualifier 
 32   BODNÁR   Fanni    BHSE    0.250   -11   8   qualifier 
 32   TÍMÁR   Bori    CSOMORKÁNY    0.250   -11   8   qualifier 
 34   SPISSÁK   Dalma    CSOMORKÁNY    0.200   -7   12   qualifier 
 35   DANKÓ   Écska Emma    BHSE    0.200   -11   13   qualifier 
 36   TALPAS   Luca    SZENT GYÖRGY VE    0.200   -15   8   qualifier 
 37   KOVÁCS   Eszter    NKESE    0.000   -12   8   qualifier 
 38   KENESEY   Boglárka    SZENT GYÖRGY VE    0.000   -15   5   qualifier 
 39   NAGY   Dorottya Ágota    HALÁSZTELKI BSE    0.000   -16   9   qualifier 
 40   KOZMA   Fruzsina    BHSE    0.000   -16   4   qualifier 
 41   GYÖRGY   Petra    HALÁSZTELKI BSE    0.000   -17   8   qualifier 
 42   BARABÁS   Lilla    BELVÁROSI VÍVÓ SE    0.000   -18   2   qualifier 
 43   TURÓCZI   Veronika    HALÁSZTELKI BSE    0.000   -25   0   qualifier 

 
Document engarde-service - 2021. 10. 15. 15:20:35
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently