Fm Serdülõ Nõi Tõr Verseny

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1 (51 fencers)

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   KOLLÁR   Anna    TÖREKVÉS SE    1.000   24   30   qualifier 
 2   BARTUS   Claudia    HALÁSZTELKI BSE    1.000   21   25   qualifier 
 2   HARONI   Agapi    NKESE    1.000   21   25   qualifier 
 4   RÓZSÁS   Júlia    MTK BUDAPEST    1.000   16   25   qualifier 
 5   SZASZÁK   Kata Boglárka    SZTE-VK    0.833   19   28   qualifier 
 6   SZEVERÉNYI   Sára    TÖREKVÉS SE    0.833   17   26   qualifier 
 7   FORGÁCH   Rebeka    SVK    0.833   16   27   qualifier 
 8   SIMON   Borbála    ZVE    0.833   10   26   qualifier 
 9   ÁNYOS   Izabella    HALÁSZTELKI BSE    0.833   10   24   qualifier 
 10   KÉKESI   Dóra    CSOMORKÁNY    0.800   15   22   qualifier 
 11   LAJCSIK   Róza    SZOMBATHELY    0.800   13   23   qualifier 
 11   OLÁH   Csilla    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE    0.800   13   23   qualifier 
 13   YUE   Ruhan    FTC    0.800   11   22   qualifier 
 14   SOLTI   Zsófia    FTC    0.800   9   24   qualifier 
 15   ZHOU   Xinyao    TÖREKVÉS SE    0.800   9   23   qualifier 
 16   CSUKA   Boglárka    SZOMBATHELY    0.800   5   19   qualifier 
 17   PINTÉR   Abigél    TÖREKVÉS SE    0.667   9   27   qualifier 
 18   ZSIGMOND   Eszter Julianna    BELVÁROSI VÍVÓ SE    0.667   8   25   qualifier 
 19   PUSZTAI   Rebeka    TÖREKVÉS SE    0.600   8   21   qualifier 
 20   FORGÁCH   Nina    SVK    0.600   6   23   qualifier 
 21   HICSÁK   Natasa Mirella    BHSE    0.600   5   20   qualifier 
 22   MÁRKUS   Boglárka    FTC    0.600   3   20   qualifier 
 23   ANTAL   Katalin    ZVE    0.600   3   18   qualifier 
 24   ZORIC   Mila    SRB    0.600   -4   15   qualifier 
 25   RADLOVACKI   Nada    SRB    0.500   4   22   qualifier 
 26   ERDÕDI   Zorka    NKESE    0.500   3   23   qualifier 
 27   BOTOS   Árven Anasztázia    FTC    0.500   -1   24   qualifier 
 28   PASTYIK   Kata    UTE    0.500   -4   17   qualifier 
 29   LÁSZLÓ   Hanna    HALÁSZTELKI BSE    0.400   -3   14   qualifier 
 30   NYÉKI   Orsolya    BELVÁROSI VÍVÓ SE    0.400   -3   13   qualifier 
 31   PETRIK   Panna    CSOMORKÁNY    0.400   -5   15   qualifier 
 32   KOLBERT   Emese    BELVÁROSI VÍVÓ SE    0.400   -9   12   qualifier 
 33   KINDLIK   Dóra    CSOMORKÁNY    0.400   -10   13   qualifier 
 34   MOLNÁR   Kincsõ Szófia    BHSE    0.333   -2   21   qualifier 
 35   OSMANAJ   Admira    BHSE    0.333   -9   18   qualifier 
 36   KONYHÁS   Cintia    CSOMORKÁNY    0.333   -9   16   qualifier 
 37   FARKAS   Kiara    UTE    0.333   -10   14   qualifier 
 38   MAKARÓ   Hanna    ZVE    0.333   -11   13   qualifier 
 39   LIZER   Dorottya Tímea    NKESE    0.200   -2   19   qualifier 
 40   PLANDER   Luca Abigél    SZOMBATHELY    0.200   -8   12   qualifier 
 41   BALÁZS   Dóra    SZENT GYÖRGY VE    0.200   -10   11   qualifier 
 42   CSATA   Janka    FTC    0.200   -13   9   qualifier 
 43   KOZÁRI   Anna    BELVÁROSI VÍVÓ SE    0.167   -15   13   qualifier 
 44   KULCSÁR   Dorka    FTC    0.167   -16   12   qualifier 
 45   BÍRÓ   Panna    CSOMORKÁNY    0.000   -17   8   qualifier 
 45   SÁNTA   Regina Zsuzsanna    BHSE    0.000   -17   8   qualifier 
 47   GYAPJAS   Hanna    CSOMORKÁNY    0.000   -18   7   eliminated 
 48   SÓS   Gréta    CSOMORKÁNY    0.000   -19   11   eliminated 
 49   IVÁN   Vanda Fruzsina    ZVE    0.000   -19   6   eliminated 
 50   TARPAI   Panna    UTE    0.000   -20   5   eliminated 
 51   TÍMÁR   Zsófi    CSOMORKÁNY    0.000   -24   6   eliminated 

 
Document engarde-service - 2021. 10. 17. 13:37:50
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently