Junior Női Kard MK 1.
2021. 10. 16.
Vasas SC

  -  Engarde Smart

Csoportok rangsorolása, 1. forduló (47 vívó)

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   SZŰCS   Luca    BVSC    1.000   22   30   továbbjutó 
 2   SPIESZ   Anna    VASAS    1.000   16   25   továbbjutó 
 3   MISSURAI   Pálma    VASAS    0.833   18   28   továbbjutó 
 4   BÁTHORY   Kata    VASAS    0.833   15   27   továbbjutó 
 5   SIMON   Petronella    INTERFENCING DSC    0.833   14   29   továbbjutó 
 6   KOVÁCS   Zsanett    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.833   14   27   továbbjutó 
 7   DOMONKOS   Emese    VASAS    0.833   11   26   továbbjutó 
 8   BENDE   Barbara Johanna    VASAS    0.833   11   25   továbbjutó 
 9   PÁPAI   Viktória Zoé    UTE    0.833   7   25   továbbjutó 
 10   BEVIZ   Dorottya    VASAS    0.800   12   24   továbbjutó 
 11   CSAPODI   Orsolya    VASAS    0.800   5   20   továbbjutó 
 12   ERDÉLYI   Hédi    BVSC    0.667   11   28   továbbjutó 
 13   BOGNÁR   Liza    VASAS    0.667   9   28   továbbjutó 
 14   SCHILLINGER   Ylvi    DORMAGEN    0.667   9   27   továbbjutó 
 15   MASA   Csenge Anna    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.667   8   27   továbbjutó 
 16   HORNAK   Alina    DORMAGEN    0.667   8   26   továbbjutó 
 17   FENYŐSI   Zita    VASAS    0.667   8   23   továbbjutó 
 18   KESZEI   Kira    BHSE    0.667   6   27   továbbjutó 
 19   TÓTH   Liliána Tamara    INTERFENCING DSC    0.667   5   26   továbbjutó 
 20   CSONKA   Dorottya Emma    VASAS    0.667   5   25   továbbjutó 
 21   JUHÁSZ   Anna    BHSE    0.667   5   23   továbbjutó 
 22   HERBON   Felice    DORMAGEN    0.600   6   22   továbbjutó 
 23   SZANISZLÓ   Dorottya    UTE    0.600   5   19   továbbjutó 
 24   NYULASI   Emma    UTE    0.600   0   19   továbbjutó 
 25   WLADIMÍR   Véda Anna    INTERFENCING DSC    0.500   2   22   továbbjutó 
 26   GERT   Nicole    DORMAGEN    0.500   1   23   továbbjutó 
 27   BATA   Édua    GEAC    0.500   -2   21   továbbjutó 
 28   NAGY   Anna Luca    UTE    0.500   -4   20   továbbjutó 
 29   GÖMÖRI   Gréta    BVSC    0.400   0   18   továbbjutó 
 30   SOÓS   Dorottya    VASAS    0.400   -2   15   továbbjutó 
 31   NYÍRI   Villő    NYVSC KK    0.400   -3   14   továbbjutó 
 32   GONDOS   Pálma    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.333   -4   20   továbbjutó 
 33   TÓTH   Nadin    BVSC    0.333   -6   19   továbbjutó 
 34   KOBRA   Virág    BVSC    0.200   -4   16   továbbjutó 
 35   KIS   Abigél    INTERFENCING DSC    0.200   -10   14   továbbjutó 
 36   HORVÁTH   Emma    BVSC    0.167   -8   18   továbbjutó 
 37   BRENNER   Boróka    BVSC    0.167   -8   17   továbbjutó 
 38   SZABADOS   Hanna Klára    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.167   -9   17   kieső 
 39   MÉRÉSZ   Boglárka    VASAS    0.167   -11   15   kieső 
 40   KURZAWA   Marisa    DORMAGEN    0.167   -13   12   kieső 
 41   NÉMETH EKE   Lilla    NYVSC KK    0.167   -18   10   kieső 
 42   HALÁSZ   Panna    NYVSC KK    0.167   -18   9   kieső 
 43   TÓTH   Réka    UTE    0.167   -19   10   kieső 
 44   NGUYEN   Minh Anh Anna    VASAS    0.000   -21   9   kieső 
 45   KOVÁCS-PETERMAN   Sára    BVSC    0.000   -23   7   kieső 
 46   FEHÉR   Fanni    BVSC    0.000   -25   5   kieső 
 47   HALLA   Eszter    VÁROSI SPORTEGYESÜLET DUNAKESZI    0.000   -25   0   kieső 

 
Document engarde-service - 2021. 10. 16. 14:49:17
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető