Felnőtt Férfi Párbajtőr Magyar Kupa
Tata
2021. október 16.

  -  Engarde Smart

Csoportok rangsorolása, 1. forduló (131 vívó)

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   HAMILTON-MEIKE   Jonathan    VASAS    1.000   26   30   továbbjutó 
 2   KOCH   Máté    VASAS    1.000   21   30   továbbjutó 
 3   RÉDLI   András    BHSE    1.000   20   30   továbbjutó 
 4   KESZTHELYI   Zsombor    BHSE    1.000   19   30   továbbjutó 
 5   BAKOS   Bálint    VASAS    1.000   18   30   továbbjutó 
 6   BARTKÓ   Levente    MTK BUDAPEST    1.000   16   30   továbbjutó 
 7   CSERE   Bence    BALATON VÍVÓKLUB    1.000   15   29   továbbjutó 
 8   BÁNYAI   Zsombor    VASAS    1.000   14   30   továbbjutó 
 9   FENYVESI   Csaba    VASAS    1.000   13   25   továbbjutó 
 10   ANDRÁSFI   Tibor    BVSC    1.000   12   28   továbbjutó 
 11   MÁCSKA   Ádám    BHSE    1.000   12   25   továbbjutó 
 12   MAHRINGER   Josef    HONVÉD SZONDI GYÖRGY SE    0.833   21   29   továbbjutó 
 13   NAGY   Dávid    VASAS    0.833   16   27   továbbjutó 
 14   BÍRÓ   Alex    AUT    0.833   15   28   továbbjutó 
 14   KOVÁCS   Gergely    HONVÉD SZONDI GYÖRGY SE    0.833   15   28   továbbjutó 
 16   BERKTOLD   Samuel    AUT    0.833   14   29   továbbjutó 
 17   BÁNYAI   Botond    VASAS    0.833   14   28   továbbjutó 
 18   KAUKER   Dominik    VASAS    0.833   13   28   továbbjutó 
 19   BERTA   Dániel    BHSE    0.833   12   29   továbbjutó 
 20   SZÉNYI   Péter    MTK BUDAPEST    0.833   12   28   továbbjutó 
 21   LUGONES JESUS   Andres    BHSE    0.833   11   26   továbbjutó 
 22   KOLCZONAY   Balázs    FLESS    0.833   9   27   továbbjutó 
 23   KÓ   Ágoston    BVSC    0.833   8   28   továbbjutó 
 24   BUTA   Levente    VASAS    0.833   8   27   továbbjutó 
 25   BALÁZS   Bence    MTK BUDAPEST    0.833   7   25   továbbjutó 
 26   BÁLIND   Bence    BVSC    0.833   5   27   továbbjutó 
 27   KALÓ   Ádám    BALATON VÍVÓKLUB    0.833   3   25   továbbjutó 
 28   CSABAI   Máté    VASAS    0.800   8   23   továbbjutó 
 29   LIPTAY   Ádám    BHSE    0.800   5   23   továbbjutó 
 30   JAKOV   Sola    VASAS    0.667   12   27   továbbjutó 
 31   KERESZTES   Ádám    OMS-TATA    0.667   10   25   továbbjutó 
 32   PELLE   Domonkos    BHSE    0.667   8   27   továbbjutó 
 33   SCHUHMANN   Jan    AUT    0.667   8   25   továbbjutó 
 34   HUTÁS   Barna    BVSC    0.667   7   26   továbbjutó 
 35   KIRÁLY   Mátyás    BALATON VÍVÓKLUB    0.667   7   25   továbbjutó 
 36   PAPANITZ   Ákos    BHSE    0.667   6   27   továbbjutó 
 37   SALGA   Gergő    ALBA VOLÁN SC    0.667   6   24   továbbjutó 
 38   KOVÁCS   Dániel    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.667   5   24   továbbjutó 
 39   VOURINEN   Niko    FIN    0.667   4   25   továbbjutó 
 40   STUBNYA   Márton    MTK BUDAPEST    0.667   3   24   továbbjutó 
 41   FEKETE   Ádám    BALATON VÍVÓKLUB    0.667   3   22   továbbjutó 
 42   CSÉRI   Soma    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.667   2   24   továbbjutó 
 43   SZAKMÁRY   Nándor    BHSE    0.667   1   22   továbbjutó 
 44   DJUROVIC   Milos    SRB    0.667   0   22   továbbjutó 
 45   FRITSCH   László Erik    MTK BUDAPEST    0.667   0   20   továbbjutó 
 46   LEHNER   Péter    MTK BUDAPEST    0.667   -1   23   továbbjutó 
 47   VÁLIK   Ferenc    BÉKESSY DEBRECEN    0.667   -1   22   továbbjutó 
 48   KÁMÁNY   Roland    PILISCSABAI SE    0.600   2   22   továbbjutó 
 49   BENE   Zoltán    MTK BUDAPEST    0.600   1   21   továbbjutó 
 50   SOMODY   Soma    MTK BUDAPEST    0.500   7   25   továbbjutó 
 51   SZTANKOVICS   György    BVSC    0.500   4   26   továbbjutó 
 52   TARDI   Ottó    DVE    0.500   3   25   továbbjutó 
 53   NAGY   Balázs    BHSE    0.500   3   24   továbbjutó 
 54   DUDÁS   Balázs    NKESE    0.500   2   26   továbbjutó 
 55   ANTAL   Máté Bálint    BHSE    0.500   2   24   továbbjutó 
 56   HIRTLING   Márton    BHSE    0.500   2   23   továbbjutó 
 57   HORVÁTH   Ádám    FTC    0.500   2   21   továbbjutó 
 58   DEÁK   István    NKESE    0.500   1   25   továbbjutó 
 58   JANKY   Bendegúz    SZVSZSE    0.500   1   25   továbbjutó 
 60   KOSKA-G   Bendegúz    MTK BUDAPEST    0.500   1   24   továbbjutó 
 60   NÉMETH   Zétény    BALATON VÍVÓKLUB    0.500   1   24   továbbjutó 
 62   SZODORAY-PARÁDI   Hunor    BÉKESSY DEBRECEN    0.500   1   23   továbbjutó 
 63   SZABÓ   Benedek    SZVSZSE    0.500   1   22   továbbjutó 
 64   MÉRŐ   Leon    FTC    0.500   0   20   továbbjutó 
 65   CSIZMAZIA-DARAB   István    VASAS    0.500   -1   25   továbbjutó 
 66   SINKA   Gáspár    VERESEGYHÁZ    0.500   -1   24   továbbjutó 
 67   BÖRCSÖK   Koppány    BVSC    0.500   -1   23   továbbjutó 
 68   GYENES   András    VASAS    0.500   -1   21   továbbjutó 
 69   BŐHM   Csaba    VASAS    0.500   -2   22   továbbjutó 
 70   HORVÁTH   Márk    FTC    0.500   -2   21   továbbjutó 
 71   TÓTH   Marcell    MAFC    0.500   -3   23   továbbjutó 
 72   DEBRECZENI   Ákos    FTC    0.500   -3   19   továbbjutó 
 73   KALICZA   Mihály    VASAS    0.500   -3   18   továbbjutó 
 74   PÁSZTOR   Attila    DVE    0.500   -4   20   továbbjutó 
 75   SZABÓ   Bence    NKESE    0.500   -5   22   továbbjutó 
 76   KELEMEN   Boldizsár    BHSE    0.500   -6   20   továbbjutó 
 76   KLIS   Krisztián    BHSE    0.500   -6   20   továbbjutó 
 78   DUNAY   Máté    MTK BUDAPEST    0.500   -6   19   továbbjutó 
 79   SZAKMÁRY   Sándor    VERESEGYHÁZ    0.400   -4   19   továbbjutó 
 80   HORVÁTH   Levente Zétény    OMS-TATA    0.400   -4   16   továbbjutó 
 81   DEBNÁR   Gergely    BHSE    0.333   0   24   továbbjutó 
 81   ÁDÁM   Konrád    KRVSE    0.333   0   24   továbbjutó 
 83   TAMÁS   József    HONVÉD SZONDI GYÖRGY SE    0.333   -1   21   továbbjutó 
 84   KORMOS   Levente    BÉKESSY DEBRECEN    0.333   -1   20   továbbjutó 
 85   KOVÁCS   Máté    BHSE    0.333   -2   26   továbbjutó 
 86   FARKAS   Péter    FTC    0.333   -2   23   továbbjutó 
 86   KÓ   Benedek    BVSC    0.333   -2   23   továbbjutó 
 86   SZÜTS   Máté    BALATON VÍVÓKLUB    0.333   -2   23   továbbjutó 
 89   KATONA   Bence    HONVÉD SZONDI GYÖRGY SE    0.333   -3   24   továbbjutó 
 90   KISS   Bálint    DANUBIUS RSC    0.333   -3   22   továbbjutó 
 91   NÉMEDI   Ádám Zoltán    ALBA VOLÁN SC    0.333   -4   23   továbbjutó 
 92   PLUHÁR   László    BHSE    0.333   -4   20   továbbjutó 
 93   KARÁCSONY   Ábel    VASAS    0.333   -4   18   kieső 
 94   SZALAI   Zalán    MTK BUDAPEST    0.333   -4   17   kieső 
 95   NAGY   Balázs    FTC    0.333   -5   22   kieső 
 95   XUE   Fu    BVSC    0.333   -5   22   kieső 
 97   KERÉNYI   Gábor Manó    BHSE    0.333   -5   20   kieső 
 98   CSUTA   András    SZVSZSE    0.333   -5   19   kieső 
 99   NAGY   Nándor    VERESEGYHÁZ    0.333   -6   20   kieső 
 99   SZABÓ   Ádám    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.333   -6   20   kieső 
 101   HOFFMANN   Dávid    VERESEGYHÁZ    0.333   -7   19   kieső 
 102   VARGA-LABÓCZKI   Vazul    BVSC    0.333   -7   18   kieső 
 103   NÉMETH   Dávid    VASAS    0.333   -9   16   kieső 
 104   VIKTÓRI-FARKAS   Ádám    TSC    0.333   -9   15   kieső 
 105   VON DERTRANK   Bodo    GER    0.333   -10   18   kieső 
 106   KOWALSKI   Milos    AUT    0.200   -3   16   kieső 
 107   CSAPÓ   Balázs Péter    MTK BUDAPEST    0.200   -7   16   kieső 
 108   SZÉP   Balázs    NKESE    0.167   -6   23   kieső 
 109   KISS   Mendel    NKESE    0.167   -8   18   kieső 
 110   TORNYOSSY   Szabolcs    MAFC    0.167   -9   20   kieső 
 111   KOVÁCS   Richárd    MAFC    0.167   -9   19   kieső 
 112   JANJIC   Gregor    AUT    0.167   -9   18   kieső 
 113   GÁLFFY   Gyula Máté    VILLA COMPLOV    0.167   -11   17   kieső 
 114   MOLNÁR   Lehel    NKESE    0.167   -12   17   kieső 
 115   SIKER   Mihály Róbert    PTE-PEAC    0.167   -12   16   kieső 
 116   NARANJO-ROSALES   Hunor    DVE    0.167   -12   14   kieső 
 117   VERES   Máté    DANUBIUS RSC    0.167   -13   15   kieső 
 118   KISS   Marcell    DANUBIUS RSC    0.167   -15   14   kieső 
 118   KUN   Benjamin    SZVSZSE    0.167   -15   14   kieső 
 120   BERHENCZ   Ákos    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.167   -15   11   kieső 
 121   KACSKOVICS   Nándor    VASAS    0.167   -16   13   kieső 
 122   PLANOJEVIC   Jakov    SRB    0.000   -11   18   kieső 
 123   NADERI   Ármin    FTC    0.000   -11   14   kieső 
 124   SÜTŐ   Ádám    ALBA VOLÁN SC    0.000   -12   13   kieső 
 125   FAZIO-ZALÁNYI   Zoltán    VASAS    0.000   -14   16   kieső 
 126   VIRÁG   Gellért    BAJAI VÍVÓ SE    0.000   -17   13   kieső 
 126   YIMING   Tao    CHN    0.000   -17   13   kieső 
 128   MEZŐ   István Ottó    BÉKESSY DEBRECEN    0.000   -19   11   kieső 
 129   TOMOJZER   Péter    NKESE    0.000   -21   9   kieső 
 130   GYURA   Bálint    NKESE    0.000   -22   8   kieső 
 130   KISS   Márton    BHSE    0.000   -22   8   kieső 

 
Document engarde-service - 2021. 10. 16. 12:20:18
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető