Felnőtt Női Párbajtőr Magyar Kupa
Tata
2021. október 16.

  -  Engarde Smart

Csoportok rangsorolása, 1. forduló (105 vívó)

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   MUHARI   Eszter    BHSE    1.000   19   30   továbbjutó 
 2   KARDOS   Edina    VASAS    1.000   17   30   továbbjutó 
 3   NAGY   Blanka Virág    DEBRECENI SPORTCENTRUM    1.000   15   30   továbbjutó 
 4   GACHÁLYI   Gréta    AVA    1.000   15   27   továbbjutó 
 5   SZARVAS   Rita    FTC    1.000   13   29   továbbjutó 
 6   TÓTH   Jázmin    BHSE    1.000   12   30   továbbjutó 
 7   GÁBOR   Ágnes    VASAS    1.000   10   30   továbbjutó 
 8   PRAXMAHER   Leonore    AUT    0.833   17   28   továbbjutó 
 9   MARSCHALL   Réka    MTK BUDAPEST    0.833   16   28   továbbjutó 
 10   SZILVÁGYI   Dorottya    VASAS    0.833   15   29   továbbjutó 
 11   ANDRÁSFI   Júlia    BVSC    0.833   14   29   továbbjutó 
 11   LUDMAN-MIHÁLY   Kata Dr.    BÉKESSY DEBRECEN    0.833   14   29   továbbjutó 
 13   LADÁNYI   Nelli    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.833   13   27   továbbjutó 
 14   BALOGH   Bella    VASAS    0.833   12   27   továbbjutó 
 15   NAGY   Kinga    DVE    0.833   11   26   továbbjutó 
 15   TURCSÁK   Bianka    BVSC    0.833   11   26   továbbjutó 
 17   KECMAN   Milica    SRB    0.833   10   27   továbbjutó 
 18   BOROS   Berta    BVSC    0.833   10   26   továbbjutó 
 19   GRIJAK   Jana    SRB    0.833   9   28   továbbjutó 
 19   SALAMON   Réka    HONVÉD SZONDI GYÖRGY SE    0.833   9   28   továbbjutó 
 21   BORSODY   Emma    BVSC    0.833   9   27   továbbjutó 
 21   DÉKÁNY   Kinga    AVA    0.833   9   27   továbbjutó 
 21   KUN   Anna    OMS-TATA    0.833   9   27   továbbjutó 
 24   FEKETE   Bosziljka    VASAS    0.833   9   25   továbbjutó 
 25   GRIJAK   Marta    SRB    0.833   7   25   továbbjutó 
 25   TAKÁCS   Dóra Fruzsina    MTK BUDAPEST    0.833   7   25   továbbjutó 
 27   WIMMER   Dorina    MTK BUDAPEST    0.833   6   26   továbbjutó 
 28   BÜKI   Lili    OMS-TATA    0.833   6   25   továbbjutó 
 29   MISKÓ   Dorina    MTK BUDAPEST    0.667   10   27   továbbjutó 
 30   BUCZKÓ   Gréta    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.667   9   26   továbbjutó 
 30   MIKLÓS   Fanni Izabel    PTE-PEAC    0.667   9   26   továbbjutó 
 32   CSONKA   Valéria    VASAS    0.667   9   23   továbbjutó 
 33   KIS   Ágnes    NKESE    0.667   8   27   továbbjutó 
 34   BARTA   Luca    BVSC    0.667   7   27   továbbjutó 
 34   PLEESZ   Hanna    VASAS    0.667   7   27   továbbjutó 
 36   TÓTHMÁTYÁS   Zsófia    VASAS    0.667   6   25   továbbjutó 
 37   CSENDES   Luca    MTK BUDAPEST    0.667   5   27   továbbjutó 
 38   HEINZ   Vanessa    BHSE    0.667   4   27   továbbjutó 
 39   HAJDU   Emma    BHSE    0.667   4   25   továbbjutó 
 40   GNÁM   Tamara    TSC    0.667   3   25   továbbjutó 
 41   SZABÓ   Panna Éva    DEBRECENI SPORTCENTRUM    0.667   -1   23   továbbjutó 
 42   JUHÁSZ   Dorottya    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.500   5   24   továbbjutó 
 43   FEDOR   Tamara    BÉKESSY DEBRECEN    0.500   4   26   továbbjutó 
 44   KOVÁCS   Emese    AVA    0.500   3   26   továbbjutó 
 45   GUZI   Blanka    BHSE    0.500   2   26   továbbjutó 
 46   KOLCZONAY   Borbála    FLESS    0.500   2   25   továbbjutó 
 47   GÁLFALVY   Réka    VASAS    0.500   2   24   továbbjutó 
 48   CSOMÓS   Flóra    DANUBIUS RSC    0.500   2   22   továbbjutó 
 49   DOMA   Zsófia    PTE-PEAC    0.500   1   25   továbbjutó 
 49   TARSOLY   Borbála    BALATON VÍVÓKLUB    0.500   1   25   továbbjutó 
 51   LUKÁCS   Laura    VASAS    0.500   1   23   továbbjutó 
 52   BENCSIK   Anna    AVA    0.500   1   22   továbbjutó 
 53   SIMON   Sarolta    MTK BUDAPEST    0.500   0   26   továbbjutó 
 54   GÁLFALVY   Nóra    VASAS    0.500   0   24   továbbjutó 
 55   PALÁGYI   Luca    FTC    0.500   0   23   továbbjutó 
 56   GAJZINGER   Dóra    MTK BUDAPEST    0.500   -1   23   továbbjutó 
 57   KISS   Emma Júlia    VASAS    0.500   -2   23   továbbjutó 
 57   MAJCHER   Emese    BVSC    0.500   -2   23   továbbjutó 
 59   SZABÓ   Edina    MAFC    0.500   -2   19   továbbjutó 
 60   BÍRÓ   Kata Sarolta    NKESE    0.500   -4   22   továbbjutó 
 61   ILLÉS   Fanni    BHSE    0.500   -4   21   továbbjutó 
 61   POLÁCSIK   Petra    DVE    0.500   -4   21   továbbjutó 
 63   DÉKÁNY   Viktória    AVA    0.500   -5   20   továbbjutó 
 64   KUCSERA   Kinga    TFSE    0.500   -6   20   továbbjutó 
 65   HUBER   Pia    AUT    0.333   1   24   továbbjutó 
 66   IMRE   Luca Mária    PTE-PEAC    0.333   0   22   továbbjutó 
 66   RADICS   Zsuzsanna    OSC    0.333   0   22   továbbjutó 
 68   BERÉNYI   Rebeka Anna    DEBRECENI SPORTCENTRUM    0.333   -1   24   továbbjutó 
 69   KISS   Emma    HONVÉD SZONDI GYÖRGY SE    0.333   -2   20   továbbjutó 
 70   PÁTRI   Maja    BALATON VÍVÓKLUB    0.333   -3   21   továbbjutó 
 71   HÉDER   Hanna    OMS-TATA    0.333   -4   24   továbbjutó 
 72   NÉBALD   Franciska    MTK BUDAPEST    0.333   -4   18   továbbjutó 
 73   BÖDECS   Pálma    HONVÉD SZONDI GYÖRGY SE    0.333   -4   14   továbbjutó 
 74   HAJDU   Laura Nóra    DANUBIUS RSC    0.333   -5   22   továbbjutó 
 75   CSERNY   Adél Veronika    OSC    0.333   -5   21   kieső 
 76   MÉHES   Hajna Csilla    MAFC    0.333   -6   21   kieső 
 77   KUZSMICZKI   Viktória    MTK BUDAPEST    0.333   -6   20   kieső 
 78   PÉNZES   Eszter    MTK BUDAPEST    0.333   -8   20   kieső 
 79   ALMÁSI   Szonja    BHSE    0.333   -8   16   kieső 
 80   DEBRECZENI   Noémi    FTC    0.333   -8   15   kieső 
 81   SZINI   Andrea    BVSC    0.333   -10   16   kieső 
 82   BOGDÁN   Orsolya    DVE    0.167   -6   21   kieső 
 83   KŐHEGYI   Anni    FTC    0.167   -7   19   kieső 
 84   CSEPCSÁNYI   Kiara Jázmin    MTK BUDAPEST    0.167   -8   18   kieső 
 85   JAKOBI   Júlia    PTE-PEAC    0.167   -8   17   kieső 
 86   TEHRANI   Léna    HONVÉD SZONDI GYÖRGY SE    0.167   -9   20   kieső 
 87   VÁSÁRHELYI   Éva    DEBRECENI SPORTCENTRUM    0.167   -9   19   kieső 
 88   PUSKÁS   Viktoria    BAJAI VÍVÓ SE    0.167   -9   18   kieső 
 89   KOVÁCS   Nóra    BVSC    0.167   -10   19   kieső 
 90   NAGY   Mira    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.167   -10   18   kieső 
 91   HAJDÚ   Nóra    BAJAI VÍVÓ SE    0.167   -12   14   kieső 
 92   SZŐKE   Napsugár    VERESEGYHÁZ    0.167   -13   16   kieső 
 93   KÓTAI   Mara    OSC    0.167   -15   13   kieső 
 94   GYURKO   Anna    NKESE    0.167   -16   13   kieső 
 95   ESZES   Noémi    MTK BUDAPEST    0.000   -8   21   kieső 
 96   BOSANAC   Mia    SRB    0.000   -16   14   kieső 
 96   PELLE   Zsófia    MTK BUDAPEST    0.000   -16   14   kieső 
 98   VARGA   Emma    OMS-TATA    0.000   -17   13   kieső 
 99   DOMA   Boglárka    PTE-PEAC    0.000   -18   12   kieső 
 99   LENGYEL   Lilla    OSC    0.000   -18   12   kieső 
 101   DR. KÁRMÁN   Irén    OSC    0.000   -18   11   kieső 
 102   SZABÓ   Noémi    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    0.000   -19   11   kieső 
 103   NEDELJKOVIC   Sara    MTK BUDAPEST    0.000   -20   10   kieső 
 103   TÓTH   Dorka Sára    BVSC    0.000   -20   10   kieső 
 105   GÁL   Hanna    VILLA COMPLOV    0.000   -23   7   kieső 

 
Document engarde-service - 2021. 10. 16. 16:33:09
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető