Felnőtt Női Párbajtőr Magyar Kupa
Tata
2021. október 16.

  -  Engarde Smart

Csoportok

Csoport szám 1 - 14:10 - Pást 5 - Versenybíró : LENCSES Daniel HIPERAKTIV SE

 Csoport szám 1  GY/M AT-KT AT
TURCSÁK Bianka  BVSC    V4 2 V V V V 0.833 11 26
ESZES Noémi  MTK BUDAPEST  3   3 4 3 4 4 0.000 -8 21
GRIJAK Jana  SRB  V V   3 V V V 0.833 9 28
KUN Anna  OMS-TATA  2 V V   V V V 0.833 9 27
GÁLFALVY Nóra  VASAS  4 V 3 2   V V 0.500 0 24
GYURKO Anna  NKESE  0 V 2 0 3   3 0.167 -16 13
HAJDU Laura Nóra  DANUBIUS RSC  1 V 4 4 3 V   0.333 -5 22

 

Csoport szám 2 - 14:10 - Pást 6 - Versenybíró : FARKAS-NÉMETH Zoltán VASAS

 Csoport szám 2  GY/M AT-KT AT
GUZI Blanka  BHSE    4 V V 4 V 3 0.500 2 26
BARTA Luca  BVSC  V   3 V V V 4 0.667 7 27
MISKÓ Dorina  MTK BUDAPEST  3 V   4 V V V 0.667 10 27
TEHRANI Léna  HONVÉD SZONDI GYÖRGY SE  3 3 V   4 3 2 0.167 -9 20
KUCSERA Kinga  TFSE  V 2 2 V   V 1 0.500 -6 20
NAGY Mira  SZOLNOKI SPORTISKOLA  3 1 2 V 3   4 0.167 -10 18
BÜKI Lili  OMS-TATA  V V 0 V V V   0.833 6 25

 

Csoport szám 3 - 14:10 - Pást 7 - Versenybíró : SZOMBATHELYI Tamás MVSZ

 Csoport szám 3  GY/M AT-KT AT
NÉBALD Franciska  MTK BUDAPEST    2 0 4 2 V V 0.333 -4 18
PRAXMAHER Leonore  AUT  V   3 V V V V 0.833 17 28
MUHARI Eszter  BHSE  V V   V V V V 1.000 19 30
SZINI Andrea  BVSC  V 0 2   1 V 3 0.333 -10 16
BUCZKÓ Gréta  SZOLNOKI SPORTISKOLA  V 4 2 V   V V 0.667 9 26
GÁL Hanna  VILLA COMPLOV  1 0 2 2 2   0 0.000 -23 7
DEBRECZENI Noémi  FTC  1 0 2 V 2 V   0.333 -8 15

 

Csoport szám 4 - 14:10 - Pást 8 - Versenybíró : SZÍJJ Károly MVSZ

 Csoport szám 4  GY/M AT-KT AT
SZABÓ Noémi  ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    2 2 2 3 1 1 0.000 -19 11
MAJCHER Emese  BVSC  V   2 V 2 4 V 0.500 -2 23
BENCSIK Anna  AVA  V V   3 4 0 V 0.500 1 22
DOMA Zsófia  PTE-PEAC  V 4 V   3 3 V 0.500 1 25
TÓTH Jázmin  BHSE  V V V V   V V 1.000 12 30
SZILVÁGYI Dorottya  VASAS  V V V V 4   V 0.833 15 29
CSEPCSÁNYI Kiara Jázmin  MTK BUDAPEST  V 4 2 4 2 1   0.167 -8 18

 

Csoport szám 5 - 14:10 - Pást 9 - Versenybíró : DIERA Ferenc BHSE

 Csoport szám 5  GY/M AT-KT AT
KISS Emma Júlia  VASAS    V V 2 4 V 2 0.500 -2 23
KOVÁCS Nóra  BVSC  4   2 3 1 V 4 0.167 -10 19
BOGDÁN Orsolya  DVE  4 V   4 2 4 2 0.167 -6 21
KOLCZONAY Borbála  FLESS  V V V   3 4 3 0.500 2 25
DÉKÁNY Kinga  AVA  V V V V4   V 3 0.833 9 27
PÉNZES Eszter  MTK BUDAPEST  2 4 V V 3   1 0.333 -8 20
NAGY Blanka Virág  DEBRECENI SPORTCENTRUM  V V V V V V   1.000 15 30

 

Csoport szám 6 - 14:10 - Pást 10 - Versenybíró : MARKOVICS György BALATON VÍVÓKLUB

 Csoport szám 6  GY/M AT-KT AT
VÁSÁRHELYI Éva  DEBRECENI SPORTCENTRUM    3 V 4 2 3 2 0.167 -9 19
TAKÁCS Dóra Fruzsina  MTK BUDAPEST  V   V V V V 0 0.833 7 25
BOSANAC Mia  SRB  3 1   2 3 1 4 0.000 -16 14
CSERNY Adél Veronika  OSC  V 4 V   3 1 3 0.333 -5 21
PALÁGYI Luca  FTC  V 4 V V   3 1 0.500 0 23
NAGY Kinga  DVE  V 1 V V V   V 0.833 11 26
BALOGH Bella  VASAS  V V V V V 2   0.833 12 27

 

Csoport szám 7 - 14:10 - Pást 11 - Versenybíró : ZALAI Sarolta MTK BUDAPEST

 Csoport szám 7  GY/M AT-KT AT
TÓTH Dorka Sára  BVSC    2 3 4 0 1 0 0.000 -20 10
KECMAN Milica  SRB  V   V V V V 2 0.833 10 27
MÉHES Hajna Csilla  MAFC  V 1   4 4 V 2 0.333 -6 21
HÉDER Hanna  OMS-TATA  V 4 V   3 4 3 0.333 -4 24
KIS Ágnes  NKESE  V 4 V V   3 V 0.667 8 27
KOVÁCS Emese  AVA  V 3 4 V V   4 0.500 3 26
FEKETE Bosziljka  VASAS  V V3 V V 2 V   0.833 9 25

 

Csoport szám 8 - 14:10 - Pást 12 - Versenybíró : BÉKEFI Dániel OMS-TATA

 Csoport szám 8  GY/M AT-KT AT
JUHÁSZ Dorottya  SZOLNOKI SPORTISKOLA    V 2 4 V 3 V 0.500 5 24
NEDELJKOVIC Sara  MTK BUDAPEST  0   1 4 0 2 3 0.000 -20 10
ANDRÁSFI Júlia  BVSC  V V   V V 4 V 0.833 14 29
BÍRÓ Kata Sarolta  NKESE  V V 2   V 1 4 0.500 -4 22
JAKOBI Júlia  PTE-PEAC  2 V 2 3   2 3 0.167 -8 17
KARDOS Edina  VASAS  V V V V V   V 1.000 17 30
POLÁCSIK Petra  DVE  2 V 3 V V 1   0.500 -4 21

 

Csoport szám 9 - 14:10 - Pást 13 - Versenybíró : SZAJKÓ Zalán SZOLNOKI SPORTISKOLA

 Csoport szám 9  GY/M AT-KT AT
SZABÓ Panna Éva  DEBRECENI SPORTCENTRUM    1 2 V V V V 0.667 -1 23
IMRE Luca Mária  PTE-PEAC  V   4 3 3 V 2 0.333 0 22
BORSODY Emma  BVSC  V V   2 V V V 0.833 9 27
FEDOR Tamara  BÉKESSY DEBRECEN  4 V V   4 V 3 0.500 4 26
PLEESZ Hanna  VASAS  4 V 3 V   V V 0.667 7 27
LENGYEL Lilla  OSC  3 1 2 2 0   4 0.000 -18 12
GAJZINGER Dóra  MTK BUDAPEST  3 V 2 V 3 V   0.500 -1 23

 

Csoport szám 10 - 14:10 - Pást 14 - Versenybíró : VÁRKONYI Borisz BVSC

 Csoport szám 10  GY/M AT-KT AT
WIMMER Dorina  MTK BUDAPEST    V V V 1 V V 0.833 6 26
GÁLFALVY Réka  VASAS  3   V V 2 V 4 0.500 2 24
DOMA Boglárka  PTE-PEAC  2 1   2 1 4 2 0.000 -18 12
PUSKÁS Viktoria  BAJAI VÍVÓ SE  4 3 V   2 3 1 0.167 -9 18
LUDMAN-MIHÁLY Kata Dr.  BÉKESSY DEBRECEN  V V V V   V 4 0.833 14 29
TARSOLY Borbála  BALATON VÍVÓKLUB  3 3 V V 4   V 0.500 1 25
HAJDU Emma  BHSE  3 V V V V 2   0.667 4 25

 

Csoport szám 11 - 14:10 - Pást 15 - Versenybíró : SZANISZLÓ József MVSZ

 Csoport szám 11  GY/M AT-KT AT
BOROS Berta  BVSC    V V V V V 1 0.833 10 26
KÓTAI Mara  OSC  0   4 1 V 2 1 0.167 -15 13
LUKÁCS Laura  VASAS  1 V   V 3 4 V 0.500 1 23
HAJDÚ Nóra  BAJAI VÍVÓ SE  2 V 0   1 3 3 0.167 -12 14
PÁTRI Maja  BALATON VÍVÓKLUB  4 3 V V   3 1 0.333 -3 21
GNÁM Tamara  TSC  4 V V V V   1 0.667 3 25
MARSCHALL Réka  MTK BUDAPEST  V V 3 V V V   0.833 16 28

 

Csoport szám 12 - 14:10 - Pást 16 - Versenybíró : SZENTIRMAI Rita OMS-TATA

 Csoport szám 12  GY/M AT-KT AT
DÉKÁNY Viktória  AVA    1 2 V V 2 V 0.500 -5 20
CSONKA Valéria  VASAS  V   1 V V 2 V 0.667 9 23
MIKLÓS Fanni Izabel  PTE-PEAC  V V   V 2 4 V 0.667 9 26
DR. KÁRMÁN Irén  OSC  2 2 1   4 1 1 0.000 -18 11
KUZSMICZKI Viktória  MTK BUDAPEST  4 0 V V   4 2 0.333 -6 20
SZARVAS Rita  FTC  V V V V V   V4 1.000 13 29
KISS Emma  HONVÉD SZONDI GYÖRGY SE  4 1 3 V4 V 3   0.333 -2 20

 

Csoport szám 13 - 14:10 - Pást 17 - Versenybíró : SEMERÉDY Alexandra BVSC

 Csoport szám 13  GY/M AT-KT AT
GÁBOR Ágnes  VASAS    V V V V V V 1.000 10 30
HEINZ Vanessa  BHSE  4   3 V V V V 0.667 4 27
SALAMON Réka  HONVÉD SZONDI GYÖRGY SE  3 V   V V V V 0.833 9 28
HUBER Pia  AUT  4 4 3   V 3 V 0.333 1 24
KŐHEGYI Anni  FTC  4 1 2 3   4 V 0.167 -7 19
SIMON Sarolta  MTK BUDAPEST  3 4 4 V V   V 0.500 0 26
VARGA Emma  OMS-TATA  2 4 2 0 1 4   0.000 -17 13

 

 Csoport szám 14  GY/M AT-KT AT
PELLE Zsófia  MTK BUDAPEST    1 4 0 3 3 3 0.000 -16 14
GACHÁLYI Gréta  AVA  V   V V3 V4 V V 1.000 15 27
RADICS Zsuzsanna  OSC  V 3   2 4 V 3 0.333 0 22
BÖDECS Pálma  HONVÉD SZONDI GYÖRGY SE  V 2 V3   0 3 1 0.333 -4 14
GRIJAK Marta  SRB  V 3 V V3   V4 V 0.833 7 25
ALMÁSI Szonja  BHSE  V 1 0 V 3   2 0.333 -8 16
TÓTHMÁTYÁS Zsófia  VASAS  V 2 V V 4 V4   0.667 6 25

 

 Csoport szám 15  GY/M AT-KT AT
SZŐKE Napsugár  VERESEGYHÁZ    2 0 3 4 2 V 0.167 -13 16
SZABÓ Edina  MAFC  V   V 2 V 1 1 0.500 -2 19
CSOMÓS Flóra  DANUBIUS RSC  V 3   3 2 V4 V 0.500 2 22
CSENDES Luca  MTK BUDAPEST  V V V   V 3 4 0.667 5 27
ILLÉS Fanni  BHSE  V 2 V 4   0 V 0.500 -4 21
LADÁNYI Nelli  SZOLNOKI SPORTISKOLA  V V4 3 V V   V 0.833 13 27
BERÉNYI Rebeka Anna  DEBRECENI SPORTCENTRUM  4 V 2 V 4 4   0.333 -1 24

 
Document engarde-service - 2021. 10. 16. 16:33:09
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető