Olimpici GP1
Gyermek Leány Párbajtőr Verseny
Hajdúhadház, 2021.11.12.

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1 (48 fencers)

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   PÁLINKÁS   Réka Angéla    VASAS    1.000   22   29   qualifier 
 2   HORVÁTH   Lotti    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    1.000   20   28   qualifier 
 3   ANHARSKA   Marharyta    UKR    1.000   19   25   qualifier 
 4   JUHÁSZ   Hanna Réka    AVA    0.833   14   29   qualifier 
 5   SPYRYDONOVA   Polina    UKR    0.833   14   27   qualifier 
 6   VASYLCHENKO   Polina    UKR    0.833   13   28   qualifier 
 7   MUNTEAN   Ana    ROU    0.833   12   29   qualifier 
 8   NÉBALD   Melinda Hédi    MTK BUDAPEST    0.833   12   27   qualifier 
 9   KURTINECZ   Johanna    ROU    0.833   11   27   qualifier 
 10   PAPP-SZILÁGYI   Luca    MTK BUDAPEST    0.833   10   26   qualifier 
 11   VARGA   Judit    PTE-PEAC    0.800   10   20   qualifier 
 12   MAKHLAI-SHEMIAKINA   Sofiya    UKR    0.667   12   28   qualifier 
 13   SÖRÖS   Eszter    PTE-PEAC    0.667   10   25   qualifier 
 14   HEGYI   Dorka    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.667   9   28   qualifier 
 15   PATAKI   Anna    AVA    0.667   8   24   qualifier 
 16   LENGYEL   Nóra    BHSE    0.667   7   21   qualifier 
 17   HALLER   Anna    ROU    0.667   1   21   qualifier 
 18   ILLES   Jazmin    ROU    0.667   -5   19   qualifier 
 19   SZABÓ   Lilla    AVENGARDE VSE    0.600   4   20   qualifier 
 20   MAMUZSICH   Mara Krisztina    VASAS    0.500   3   25   qualifier 
 21   TÓTH   Eszter    AVENGARDE VSE    0.500   2   23   qualifier 
 22   FARAGÓ   Tamara    PTE-PEAC    0.500   1   25   qualifier 
 23   LÉGRÁDI   Dóra    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.500   0   24   qualifier 
 24   TÓTH   Alíz    MTK BUDAPEST    0.500   -1   25   qualifier 
 25   SZENTES   Dalma    VASAS    0.500   -1   23   qualifier 
 26   HARMATHY   Lotti    VASAS    0.500   -1   22   qualifier 
 27   SOMOGYI   Alíz    AVA    0.500   -2   21   qualifier 
 27   VARFOLOMEIEVA   Polina    UKR    0.500   -2   21   qualifier 
 29   GREBUR   Eszter    ROU    0.500   -3   23   qualifier 
 30   JENES   Anita    BHSE    0.500   -6   20   qualifier 
 31   STEPANOVA   Yelyzaveta    UKR    0.333   0   25   qualifier 
 32   PAPP   Nikolett    PTE-PEAC    0.333   0   22   qualifier 
 33   FARKAS   Emma    BHSE    0.333   -2   22   qualifier 
 34   NYÁRI   Boróka Johanna    PTE-PEAC    0.333   -6   20   qualifier 
 35   HAJDU   Veronika    VASAS    0.333   -7   21   qualifier 
 36   PÉCSI   Luca    BHSE    0.333   -8   20   qualifier 
 37   HUCZEK   Hanna    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.333   -8   16   qualifier 
 38   BÖRCSÖK   Léla    BVSC    0.200   -9   13   qualifier 
 39   VAN HYFTE   Sára Lujza    VASAS    0.200   -12   12   qualifier 
 40   CZERNON   Luca Ráhel    BHSE    0.200   -12   11   qualifier 
 41   VASILCHENKO   Kseniia    UKR    0.167   -8   21   qualifier 
 42   BOGDAN   Rebeka    ROU    0.167   -14   15   qualifier 
 43   NAGY-TÓTH   Dalma    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.167   -17   12   qualifier 
 44   KARNER   Bíborka    BHSE    0.167   -19   10   qualifier 
 45   BUMATSENKO-POSHYVAK   Nataliya    UKR    0.000   -14   16   qualifier 
 45   GORTVA   Zsófia    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.000   -14   16   qualifier 
 47   BOLLA   Sára    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.000   -14   15   qualifier 
 48   LLOYD   Elen Anna    VASAS    0.000   -29   1   qualifier 

 
Document engarde-service - 2021. 11. 12. 17:16:29
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently