Junior Férfi Tőr Csapat Országos Bajnokság
Zalaegerszeg
2021.11.28.

  -  Engarde Smart

      Tableau of 16

    9. hely   Tableau 9-16 of 4   Tableau 9-16 of 8     Tableau of 16     Tableau of 8   Elődöntő   Döntő
           1   FTC   FTC      
                                       FTC 
          16                               
     TÖREKVÉS SE          Versenybíró : KREISS Péter UTE   FTC 
                9   TÖREKVÉS SE   TÖREKVÉS SE       45/23 >>
          TÖREKVÉS SE    Versenybíró : BÍRÓ Fanni ZVE        HALÁSZTELKI BSE      
           HALÁSZTELKI BSE   HALÁSZTELKI BSE  45/40 >>     
   TÖREKVÉS SE              Versenybíró : TÓTH Janka TÖREKVÉS SE   FTC 
                5   LUDOVIKA 2   LUDOVIKA SE           45/22 >>
                         LUDOVIKA 2           
                12                     
                                      Versenybíró : BALOGH Boldizsár    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE      
                13            45/32 >>     
                      SZIGETSZENTMIKLÓSI TE        
            SZIGETSZENTMIKLÓSI TE   SZIGETSZENTMIKLÓSI TE            
 ZVE  Versenybíró : SZELEI István BHSE                Versenybíró : KREISS Péter UTE   LUDOVIKA SE 
45/42 >>          3   LUDOVIKA SE   LUDOVIKA SE             45/39 >>
                      LUDOVIKA SE        
             14                  
        ZVE 2.          Versenybíró : BENCZE Attila BHSE   LUDOVIKA SE      
                   11   ZVE 2.   ZVE       45/21 >>     
             ZVE 2.    Versenybíró : BENCZE Attila BHSE        FTC 2.           
               FTC 2.   FTC  45/10 >>          
   ZVE  Versenybíró : SZELEI István BHSE            Versenybíró : KREISS Péter UTE   LUDOVIKA SE 
  45/17 >>        7   BHSE 2.   BHSE         45/42 >>
          ZVE    Versenybíró : MÉSZÁROS Tamás UTE        BHSE 2.      
             10   ZVE   ZVE  45/35 >>     
     ZVE          Versenybíró : NEHÉZ Denis UTE   BHSE 
             15            45/33 >>
    11. hely                BHSE      Harmadik hely
                                BHSE   BHSE         SZIGETSZENTMIKLÓSI TE 
 ZVE 2.                  Versenybíró : TÓTH Janka TÖREKVÉS SE   SZIGETSZENTMIKLÓSI TE 
     ZVE 2.                 BHSE  45/42 >>

 

Tableau of 16 : HALÁSZTELKI BSE  45/40  TÖREKVÉS SE      ^

HALÁSZTELKI BSE Találat Pontok Pontok Találat TÖREKVÉS SE
BADÁR Krisztián 3 3 5 5 ZHANG Qinzhe
BÁNYIK Benjámin 1 4 10 5 TÓTH Bence
BÁNYIK Natánael Ruben 7 11 15 5 BORKA Márton
BÁNYIK Benjámin 9 20 19 4 ZHANG Qinzhe
BADÁR Krisztián 3 23 25 6 BORKA Márton
BÁNYIK Natánael Ruben 7 30 27 2 TÓTH Bence
BÁNYIK Benjámin 5 35 30 3 BORKA Márton
BÁNYIK Natánael Ruben 5 40 33 3 ZHANG Qinzhe
BADÁR Krisztián 5 45 40 7 TÓTH Bence

 

Tableau of 16 : FTC 2.  45/10  ZVE 2.      ^

FTC 2. Találat Pontok Pontok Találat ZVE 2.
TÓTH Barnabás 5 5 0 0 SZEMES Áron
BEBESI Kolos Norbert 5 10 1 1 VILÁGHY Szilárd
TÓTH Zsombor 5 15 4 3 HATHALMI Marcell
BÓNIS Márk Lotár 5 20 5 1 SZEMES Áron
TÓTH Barnabás 5 25 5 0 NIKA Balázs
TÓTH Zsombor 5 30 5 0 VILÁGHY Szilárd
BÓNIS Márk Lotár 3 33 10 5 NIKA Balázs
TÓTH Zsombor 7 40 10 0 SZEMES Áron
TÓTH Barnabás 5 45 10 0 VILÁGHY Szilárd

 

Tableau of 16 : ZVE  35/45  BHSE 2.      ^

ZVE Találat Pontok Pontok Találat BHSE 2.
BAGOSI Bendegúz 4 4 2 2 SOMMER Marcell
SZABÓ Bence 6 10 7 5 GUBA Zétény
SZABÓ Bálint 5 15 11 4 SOÓS Márton Levente
SZABÓ Bence 5 20 14 3 SOMMER Marcell
BAGOSI Bendegúz 2 22 21 7 SOÓS Márton Levente
SZABÓ Bálint 5 27 30 9 GUBA Zétény
SZABÓ Bence 2 29 33 3 SOÓS Márton Levente
SZABÓ Bálint 4 33 40 7 BÓDIS Kristóf
BAGOSI Bendegúz 2 35 45 5 GUBA Zétény

 

Tableau of 8 : HALÁSZTELKI BSE  23/45  FTC      ^

HALÁSZTELKI BSE Találat Pontok Pontok Találat FTC
BÁNYIK Natánael Ruben 4 4 5 5 HORVÁTH Keán
BADÁR Krisztián 3 7 10 5 SKORKA Csongor
BÁNYIK Benjámin 1 8 15 5 HORVÁTH Soma
BÁNYIK Natánael Ruben 2 10 20 5 SKORKA Csongor
BÁNYIK Benjámin 1 11 25 5 HORVÁTH Keán
BADÁR Krisztián 2 13 30 5 HORVÁTH Soma
BÁNYIK Benjámin 2 15 35 5 SKORKA Csongor
BÁNYIK Natánael Ruben 4 19 40 5 HORVÁTH Soma
BADÁR Krisztián 4 23 45 5 SZEMES Gergő

 

Tableau of 8 : SZIGETSZENTMIKLÓSI TE  45/32  LUDOVIKA 2      ^

SZIGETSZENTMIKLÓSI TE Találat Pontok Pontok Találat LUDOVIKA 2
BAGDÁNY Albert 4 4 5 5 BUDAHÁZY Ambrus
BÖDŐ Péter 6 10 8 3 BENYUS András
FAZEKAS Árpád 5 15 9 1 VASVÁRI Bence
BÖDŐ Péter 4 19 17 8 BUDAHÁZY Ambrus
BAGDÁNY Albert 6 25 20 3 BODOR Áron
FAZEKAS Árpád 5 30 22 2 BENYUS András
BÖDŐ Péter 5 35 24 2 BODOR Áron
FAZEKAS Árpád 5 40 30 6 BUDAHÁZY Ambrus
BAGDÁNY Albert 5 45 32 2 BENYUS András

 

Tableau of 8 : FTC 2.  21/45  LUDOVIKA SE      ^

FTC 2. Találat Pontok Pontok Találat LUDOVIKA SE
TÓTH Zsombor 2 2 5 5 MIHÁLYI Andor
TÓTH Barnabás 5 7 10 5 BENYUS Attila
BEBESI Kolos Norbert 0 7 15 5 BÁLINT Álmos
TÓTH Zsombor 4 11 20 5 BENYUS Attila
BÓNIS Márk Lotár 0 11 25 5 MIHÁLYI Andor
TÓTH Barnabás 2 13 30 5 BÁLINT Álmos
BEBESI Kolos Norbert 1 14 35 5 ZSOLNAI Botond
TÓTH Zsombor 5 19 40 5 BÁLINT Álmos
TÓTH Barnabás 2 21 45 5 MIHÁLYI Andor

 

Tableau of 8 : BHSE  45/33  BHSE 2.      ^

BHSE Találat Pontok Pontok Találat BHSE 2.
TAKÁCS Kornél 5 5 3 3 SOÓS Márton Levente
TABAJDI Zsombor 5 10 6 3 GUBA Zétény
MACHEK Vincze 5 15 8 2 BÓDIS Kristóf
TABAJDI Zsombor 4 19 16 8 SOÓS Márton Levente
TAKÁCS Kornél 6 25 22 6 BÓDIS Kristóf
GYÖRGY Bendegúz 5 30 28 6 GUBA Zétény
TABAJDI Zsombor 5 35 29 1 BÓDIS Kristóf
GYÖRGY Bendegúz 5 40 32 3 SOÓS Márton Levente
TAKÁCS Kornél 5 45 33 1 GUBA Zétény

 

Elődöntő : SZIGETSZENTMIKLÓSI TE  22/45  FTC      ^

SZIGETSZENTMIKLÓSI TE Találat Pontok Pontok Találat FTC
BAGDÁNY Albert 1 1 2 2 SZEMES Gergő
FAZEKAS Árpád 2 3 5 3 HORVÁTH Soma
BÖDŐ Péter 4 7 11 6 HORVÁTH Keán
BAGDÁNY Albert 10 17 17 6 HORVÁTH Soma
BÖDŐ Péter 0 17 25 8 SZEMES Gergő
FAZEKAS Árpád 0 17 30 5 HORVÁTH Keán
BÖDŐ Péter 0 17 35 5 SKORKA Csongor
BAGDÁNY Albert 2 19 40 5 HORVÁTH Keán
FAZEKAS Árpád 3 22 45 5 SZEMES Gergő

 

Elődöntő : BHSE  42/45  LUDOVIKA SE      ^

BHSE Találat Pontok Pontok Találat LUDOVIKA SE
TAKÁCS Kornél 5 5 1 1 BÁLINT Álmos
GYÖRGY Bendegúz 5 10 4 3 MIHÁLYI Andor
MACHEK Vincze 2 12 11 7 ZSOLNAI Botond
GYÖRGY Bendegúz 4 16 17 6 BÁLINT Álmos
TAKÁCS Kornél 7 23 25 8 ZSOLNAI Botond
TABAJDI Zsombor 0 23 30 5 MIHÁLYI Andor
GYÖRGY Bendegúz 6 29 34 4 ZSOLNAI Botond
TABAJDI Zsombor 9 38 40 6 BÁLINT Álmos
TAKÁCS Kornél 4 42 45 5 MIHÁLYI Andor

 

Döntő : LUDOVIKA SE  45/39  FTC      ^

LUDOVIKA SE Találat Pontok Pontok Találat FTC
BÁLINT Álmos 2 2 5 5 SZEMES Gergő
MIHÁLYI Andor 8 10 7 2 SKORKA Csongor
ZSOLNAI Botond 5 15 11 4 HORVÁTH Keán
BÁLINT Álmos 5 20 15 4 SKORKA Csongor
ZSOLNAI Botond 3 23 25 10 SZEMES Gergő
MIHÁLYI Andor 7 30 27 2 HORVÁTH Soma
ZSOLNAI Botond 5 35 34 7 SKORKA Csongor
BÁLINT Álmos 5 40 35 1 HORVÁTH Soma
MIHÁLYI Andor 5 45 39 4 SZEMES Gergő

 

Tableau 9-16 of 4 : ZVE  45/17  ZVE 2.      ^

ZVE Találat Pontok Pontok Találat ZVE 2.
SZABÓ Bence 5 5 4 4 VILÁGHY Szilárd
SZABÓ Bálint 5 10 5 1 HATHALMI Marcell
BENEDEK Csongor 5 15 9 4 NIKA Balázs
SZABÓ Bence 5 20 10 1 HATHALMI Marcell
BENEDEK Csongor 5 25 12 2 VILÁGHY Szilárd
SZABÓ Bálint 5 30 14 2 NIKA Balázs
BENEDEK Csongor 5 35 14 0 SZEMES Áron
BAGOSI Bendegúz 5 40 17 3 NIKA Balázs
SZABÓ Bálint 5 45 17 0 VILÁGHY Szilárd

 

9. hely : ZVE  45/42  TÖREKVÉS SE      ^

ZVE Találat Pontok Pontok Találat TÖREKVÉS SE
BENEDEK Csongor 2 2 5 5 TÓTH Bence
SZABÓ Bálint 8 10 8 3 BORKA Márton
BAGOSI Bendegúz 5 15 14 6 ZHANG Qinzhe
BENEDEK Csongor 2 17 20 6 BORKA Márton
BAGOSI Bendegúz 7 24 24 4 TÓTH Bence
SZABÓ Bálint 6 30 25 1 ZHANG Qinzhe
BAGOSI Bendegúz 5 35 29 4 BORKA Márton
SZABÓ Bence 5 40 39 10 ZHANG Qinzhe
SZABÓ Bálint 5 45 42 3 TÓTH Bence

 

Harmadik hely : BHSE  42/45  SZIGETSZENTMIKLÓSI TE      ^

BHSE Találat Pontok Pontok Találat SZIGETSZENTMIKLÓSI TE
TAKÁCS Kornél 2 2 5 5 FAZEKAS Árpád
GYÖRGY Bendegúz 6 8 10 5 BAGDÁNY Albert
MACHEK Vincze 7 15 13 3 KESSLER Vilmos
GYÖRGY Bendegúz 3 18 15 2 FAZEKAS Árpád
TAKÁCS Kornél 7 25 17 2 KESSLER Vilmos
MACHEK Vincze 5 30 25 8 BAGDÁNY Albert
GYÖRGY Bendegúz 5 35 31 6 BÖDŐ Péter
MACHEK Vincze 3 38 37 6 FAZEKAS Árpád
TAKÁCS Kornél 4 42 45 8 BAGDÁNY Albert

 
Document engarde-service - 2021. 11. 28. 14:19:47
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető