Junior Férfi Tőr Egyéni Országos Bajnokság
Zalaegerszeg
2021.11.27

  -  Engarde Smart

Csoportok

Csoport szám 1 - 10:00 - Pást 1 - Versenybíró : MÉSZÁROS Tamás UTE

 Csoport szám 1  GY/M AT-KT AT
GRÓSZ Roland Bence  BHSE    1 0 1 V 2 V 0,333 -10 14
ZSIGMOND Dániel  BELVÁROSI VÍVÓ SE  V   V V V V V 1,000 16 30
SZEMES Gergő  FTC  V 2   V V V V 0,833 21 27
SOÓS Márton Levente  BHSE  V 4 0   V 1 V 0,500 2 20
NIKA Balázs  ZVE  1 1 0 1   1 1 0,000 -25 5
VASVÁRI Bence  LUDOVIKA SE  V 4 0 V V   V 0,667 6 24
BÁNYIK Natánael Ruben  HALÁSZTELKI BSE  3 2 1 1 V 4   0,167 -10 16

 

Csoport szám 2 - 10:00 - Pást 4 - Versenybíró : SZELEI István BHSE

 Csoport szám 2  GY/M AT-KT AT
MIHÁLYI Andor  LUDOVIKA SE    V V V V V V 1,000 16 30
TÓTH Barnabás  FTC  1   V 4 V V V 0,667 6 25
BADÁR Krisztián  HALÁSZTELKI BSE  3 4   V V V V 0,667 7 27
BODOR Áron  LUDOVIKA SE  2 V 3   1 V 2 0,333 -6 18
KESSLER Vilmos  SZIGETSZENTMIKLÓSI TE  3 2 3 V   V V 0,500 5 23
SZEMES Áron  ZVE  1 0 2 0 2   2 0,000 -23 7
OROVECZ Gergely  BHSE  4 3 2 V 0 V   0,333 -5 19

 

Csoport szám 3 - 10:00 - Pást 5 - Versenybíró : TÓTH Janka TÖREKVÉS SE

 Csoport szám 3  GY/M AT-KT AT
HODOR Csanád  ZVE    0 1 2 0 0 1 0,000 -26 4
RAKONCZAI Csaba  BHSE  V   V 2 V V V 0,833 10 27
BÓNIS Márk Lotár  FTC  V 4   V 3 1 1 0,333 -5 19
SZABÓ Bálint  ZVE  V V 3   V 1 3 0,500 -1 22
RÓZSA Csanád Balázs  BHSE  V 3 V 4   0 3 0,333 -3 20
BAGDÁNY Albert  SZIGETSZENTMIKLÓSI TE  V 2 V V V   V 0,833 19 27
BUDAHÁZY Ambrus  LUDOVIKA SE  V 3 V V V 1   0,667 6 24

 

Csoport szám 4 - 10:00 - Pást 6 - Versenybíró : BALOGH Boldizsár 

 Csoport szám 4  GY/M AT-KT AT
NÉMETH Benedek  LUDOVIKA SE    4 0 1 2 1 0,000 -17 8
BÁLINT Álmos  LUDOVIKA SE  V   4 V V V 0,800 11 24
TAKÁCS Kornél  BHSE  V V   V V 3 0,800 8 23
TÓTH Bence  TÖREKVÉS SE  V 1 4   V V 0,600 4 20
BENEDEK Csongor  ZVE  V 1 2 1   2 0,200 -11 11
BEBESI Kolos Norbert  FTC  V 2 V 4 V   0,600 5 21

 

Csoport szám 5 - 10:00 - Pást 7 - Versenybíró : KREISS Péter UTE

 Csoport szám 5  GY/M AT-KT AT
SOMMER Marcell  BHSE    2 4 V V 1 V 0,500 -2 22
BENYUS Attila  LUDOVIKA SE  V   V V V V V 1,000 18 30
FEHÉR Flórián  TÖREKVÉS SE  V 2   2 4 3 4 0,167 -9 20
GUBA Zétény  BHSE  4 2 V   1 V V 0,500 4 22
HAMZI Balázs  LUDOVIKA SE  1 2 V V   3 V 0,500 -3 21
TÓTH Zsombor  FTC  V 3 V 0 V   V 0,667 2 23
SZABÓ Bence  ZVE  4 1 V 1 4 4   0,167 -10 19

 

Csoport szám 6 - 10:00 - Pást 9 - Versenybíró : BENCZE Attila BHSE

 Csoport szám 6  GY/M AT-KT AT
BAGOSI Bendegúz  ZVE    1 2 1 V 3 0,200 -8 12
MACHEK Vincze  BHSE  V   2 3 V 4 0,400 3 19
HORVÁTH Keán  FTC  V V   V V V 1,000 14 25
ZSÖGÖN Andor  SZTE-VK  V V 3   V 2 0,600 6 20
KISS-SINKOVITS András  HALÁSZTELKI BSE  0 0 0 0   0 0,000 -25 0
BENYUS András  LUDOVIKA SE  V V 4 V V   0,800 10 24

 

Csoport szám 7 - 10:00 - Pást 10 - Versenybíró : NEHÉZ Denis UTE

 Csoport szám 7  GY/M AT-KT AT
GALAMB Ákos  BHSE    1 V 1 1 4 1 0,167 -16 13
BÖDŐ Péter  SZIGETSZENTMIKLÓSI TE  V   V V V 1 V 0,833 11 26
VILÁGHY Szilárd  ZVE  4 2   1 0 1 0 0,000 -22 8
BÓDIS Kristóf  BHSE  V 2 V   4 V 4 0,500 8 25
HORVÁTH Soma  FTC  V 4 V V   4 V 0,667 11 28
ZSOLNAI Botond  LUDOVIKA SE  V V V 0 V   V 0,833 8 25
BORKA Márton  TÖREKVÉS SE  V 1 V V 2 2   0,500 0 20

 

Csoport szám 8 - 10:00 - Pást 11 - Versenybíró : SZABADOS Gábor FTC

 Csoport szám 8  GY/M AT-KT AT
TABAJDI Zsombor  BHSE    V V V V V V 1,000 15 30
VLADÁR Ádám  LUDOVIKA SE  0   2 2 3 V V 0,333 -11 17
SKORKA Csongor  FTC  4 V   V V V V 0,833 14 29
KOSZTOLÁNYI Hunor  SZIGETSZENTMIKLÓSI TE  3 V 1   2 V 2 0,333 -5 18
ASZÓDI Ákos Tibor  TUS  1 V 4 V   V 4 0,500 4 24
HATHALMI Marcell  ZVE  3 4 1 1 0   V 0,167 -12 14
BÁNYIK Benjámin  HALÁSZTELKI BSE  4 4 2 V V 1   0,333 -5 21

 
Document engarde-service - 2021. 11. 27. 11:43:11
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető